5 Złotych zasad, aby odpowiedzialnie handlować opcjami binarnymi - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski

5 Złotych zasad, aby odpowiedzialnie handlować opcjami binarnymi

Zasada nr. 1 - Przestrzegaj zarządzania pieniędzmi

Jeśli nie chcesz, aby nękał Cię długi ciąg nierentownych transakcji, które rujnują Twoje konto, musisz zarządzać swoimi pieniędzmi. To oznacza, że należy dokładnie określić najwyższy procent depozytu na swoim, koncie, który możesz zainwestować w jedną opcję. Najlepiej aby ten procent był niski. Mniej doświadczeni traderzy powinni go ustawić na 2%, lub jako kwotę pięćdziesiąt razy mniejszą od tej, którą mają do dyspozycji na swoim koncie brokerskim. Bardziej doświadczeni traderzy mogą handlować wyższymi kwotami na procentach o wysokości 4% lub 5%.

Jeśli Twoje transakcje nie przynoszą dochodu na dłuższą metę, to przynajmniej bądź czujny i powstrzymaj się wystarczająco wcześnie, abyś nie stracił wszystkich swoich środków na koncie. W przeciwnym wypadku, jeśli Twoje transakcje są dochodowe, środki na Twoim koncie nie będą gwałtownie wrastać, lecz powiększą się z większą stabilnością.

Nie wszyscy brokerzy oferują tanie opcje. Wielokrotnie można napotkać 50$ jako minimalną kwotę do zainwestowania na transakcję! To jest dla wielu początkujących osób nieosiągalne chyba, że planują wpłacić 50 x 50 = 2500$, lub zaryzykować małym funduszem.

Zasada nr. 2 - umiejętność powstrzymania się, samo-kontrola/h3>

Wchodzisz na platformę handlową, przygotowujesz się do dokonania transakcji ale widzisz, że ceny nie poruszają się w żadnym kierunku. Nic interesującego nie dzieje się, nie ma żadnej niezwykłej okazji handlowej. Co wtedy zrobisz? Czy będziesz biernie obserwować monitor, czy po prostu opuścisz stronę?

Tak! Jeśli przez długi czas nie nadejdzie odpowiednia okazja do dokonania transakcji nie warto handlować. W takim przypadku najlepiej jest opuścić platformę i wrócić później, albo zaczekać i kontynuować obserwację rynków. Jeśli rynki nie poruszają się w żadną stronę, to obliczenia będą przemawiać za brokerem. Nie handluj, tylko obserwuj. Powinieneś wybierać tylko rentowne transakcje, nigdy nie handluj tak jakbyś po prostu "bawił się pieniędzmi". Jeśli chcesz się bawić pieniędzmi to po prostu odwiedź najbliższe kasyno.

Zasada nr. 3 - Wybierz jedną z wielu okazji handlowych.

Jeśli zauważyłeś jakąś interesujacą okazję handlową, a takich jest wiele, spróbuj wybrać tą jedną, która będzie najbardziej dochodowa. Poprzez zredukowanie trzech czy czterech transakcji do tej jednej, która wygląda na najbardziej godną zaufania, częstokroć wyeliminujesz nieopłacalne transakcje, które nie dają zysku. Twój wolumen obrotów handlowych zostanie pomniejszony lecz Twój ROI - zwrot z inwestycji - zostanie powiększony.

Zasada nr. 4 - Rule No. 4 - Należy jasno określić zakres handlu

Typowym błędem,który popełniają nowi traderzy to chaotyczne podejście: trader obserwuje zbyt wiele wykresów na raz, skacze od jednego wykresu do drugiego bez wyraźnie określonego celu. Można to określić, że rynek jest po prostu dla niego zbyt skomplikowany. Taki sposób na ogół wiedzie na zatracenie.

Ten kto chce dokonywać udanych transakcji musi mieć jasno określony cel w momencie wejścia na rynek oraz w odniesieniu do tych sytuacji w handlu opcjami binarnymi, które on czy ona chce wykorzystać do wykonywania transakcji. Jeśli nie jesteś zawodowcem, nie będziesz w stanie robić wszystkiego na raz. Mnie zawsze udaje się mieć dobre doświadczenie wtedy, gdy skupiam się na jednej sprawie na raz, na jednym rodzaju sytuacji rynkowej.

Możesz handlować na podstawie trendów, to znaczy tych sytuacji, kiedy ceny rynkowe stabilnie poruszają się w górę lub w dół przez pewien okres czasu. W takim przypadku trader obstawia kontynuację trendu. Są też strategie anty trendowe, które polegają na obstawianiu kierunków przeciwnych obecnemu trendowi. Czasami daje się słyszeć termin "przebicie", to sytuacja w której rynek po dłuższym okresie stabilności nagle wariuje i zaczyna gwałtownie wzrastać lub spadać.

Zasada nr. 5 - Ryzyko rozkładu

Jeśli zainwestowałeś 20$ w opcję wzrostową call na parę walutową EUR/USD, a potem znowu 20$ na opcję call pary EUR/GBR to już nie powinieneś inwestować po raz trzeci w opcję call na parę EUR/CHF. Czemu nie? Bo miałbyś trzy transakcje na sumę całkowitą 60$, przy czym wszystkie byłyby uzależnione od tego czy euro będzie wzrastało. Jeśli wartość euro spadłaby to staciłbyś całą swoją inwestycję w wysokości 60$. Nie powinieneś ryzykować potrójną stratą. Właśnie z tego powodu niektórzy traderzy ustawiają sobie ograniczenie: na jedną walutę można otworzyć maksymalnie dwie transakcje na raz.

Rozłożenie ryzyka pomiędzy wiele rodzajów aktywów, ma sens i może się opłacić. Przecież zawodowi traderzy inwestując środki w wiele różnych rodzajów aktywów doskonale rozkładają czynnik ryzyka. Dzięki temu dochodzą do w miarę stabilnego dochodu rocznego korzystając ze swoich strategii handlowych. Warto wspomnieć, że posługują się oni o wiele bardziej skomplikowanymi instrumentami finansowymi niż opcje binarne, które są przewidziane dla inwestorów małego kalibru.Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.