Jak analiza techniczna może wpłynąć na twój trading? - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski

Analiza techniczna w opcjach binarnych

Jako trader opcji binarnych, musisz dokonywać wielu przewidywań na temat przyszłych ruchów cenowych instrumentu. W regularnym tradingu istnieje na to wiele sposobów, ale jednym z najpopularniejszych jest analiza fundamentalna.

Ta metoda analizuje przychody, dywidendy, nowe produkty, projekty badawcze i inne danego instrumentu. Niestety analiza fundamentalna nie może być zaadaptowana do opcji binarnych. Jedyna skuteczną metodą którą może używać broker opcji binarnych jest analiza techniczna.

Jak analiza techniczna może wpłynąć na twój trading?

Im krótszy przedział czasu, tym bardziej losowe i niepewne są ruchy cenowe instrumentu. Na te ruchy nie wpływają powody fundamentalne, ale są rezultatem losowych, nieprzewidywalnych wydarzeń związanych z relacją podaży i popytu.

Ktoś mógłby chcieć kupić akcje, bo zostały mu jakieś środki, a inna osoba może je sprzedać bo potrzebuje pieniędzy. Te wydarzenia nie zawsze są logiczne i są zbyt losowe żeby je przewidzieć.
Traderzy znaleźli więc unikatowy sposób na poradzenie sobie z tymi unikatowymi wydarzeniami losowych ruchów cen: analiza techniczna.

Analiza techniczna bazuje na trzech fundamentalnych zasadach dotyczących rynków i ruchów cen:

1. Rynek wie już wszystko

Cena już odzwierciedla wszystkie ważne informacje które wpływają na cenę instrumentu. Nie trzeba mieć więc żadnych fundamentalnych informacji na temat tego instrumentu. Przez analizę ceny trader może dowiedzieć się co inwestorzy sądzą o instrumencie i w którym kierunku cena będzie przesuwać się w przyszłości.

2. Ceny ruszają się z godnie z trendami

Analityk techniczny wierzy w to, że ceny ruszają się z zgodnie z trendami. Trendy to ruchy zygzakiem w określonym kierunku, w górę, w dół, albo w bok. W różnych przedziałach czasowych, instrument może przejść przez wiele różnych trendów, często nawet przez trendy w różnych kierunkach.

3. Historia lubi się powtarzać

Po trzecie, inwestorzy powtarzają zachowania inwestorów handlujących przed nimi. To oznacza, że choć ceny rynkowe są losowe i irracjonalne, mogą być przewidywalne jeśli trader rozpozna wzorce i wyciągnie z nich prawidłowe wnioski. Dwa rezultaty tych rozważań to analiza trendów i wzory na wykresach świecowych.

Innymi słowy, analitycy techniczni ignorują pytanie, dlaczego ceny ruszają się w górę lub w dół. Zamiast tego, koncentrują się na prostym stwierdzeniu, że podobne ruchy cenowe wcześnie już miały miejsce i w większości przypadków prowadziły do tych samych rezultatów. Tak więc trader może zakładać, że rezultat analizy się powtórzy i zainwestować zgodnie z tym przewidywaniami.

Dobre inwestowanie, szczególnie w tak krótkich przedziałach czasowych jak w przypadku opcji binarnych jest dosłownie niemożliwe bez analizy technicznej. Każdy nowy trader musi więc zainwestować wiele czasu aby opanować podstawy analizy technicznej. Każda skuteczna strategia tradingowa opcji binarnych musi być bazowana na analizie technicznej.

Dlaczego analiza fundamentalna nie działa na opcjach binarnych?

O ile analiza fundamentalna może przewidzieć czy ceny wzrosną albo spadną w okresie kilku lat, nie mogą przewidzieć czy cena teraz wzrośnie lub spadnie. Nawet gdy pojawiają się nowe wiadomości z rynku, analiza fundamentalna nie może przewidzieć o ile zwiększenie zysku spółki spowoduje dzisiejszy wzrost cen akcji.

To oznacza, że jako trader opcji binarnych musisz odrzucić wszystkie klasyczne założenia na temat handlu akcjami. Nie powinieneś nigdy przewidywać wzrostu cen akcji, ponieważ firma ma świetne produkty i rosnącą bazę lojalnych konsumentów. Te czynniki nie wpłyną na cenę akcji w przedziałach czasowych istotnych dla opcji binarnych.

Jak możesz wywnioskować ze spadków w historycznych cenach akcji, nawet najlepsze akcje mają okresy, w których ich ceny spadają, a nawet najgorsze akcje mają okresy wzrostu cen.Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.