Opcje minutowe - definicje, własności, przykłady. - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski

Opcje minutowe - definicje, własności, przykłady.

Opcje minutowe są szczególnymi opcjami binarnymi o krótkim czasie wygaśięcia, wynoszącymi na ogół od 60 sekund do 5 minut. W porównaniu do zwykłych opcji binarnych (z czasem wygasania 30 minut lub dłuższym) mogą być bardzo ryzykowne. W tak krótkim czasie trudno jest przewidzieć rozwój sytuacji, a wypłaty nie są na ogół zbyt wysokie.

Opcje minutowe (tzn. opcje krótko terminowe z 1 do 5 minut czasu wygaśnięcia) nie są na ogół dobre dla osób początkujących. Choć są one promowane przez brokerów lepiej jest zacząć od opcji z dłuższym czasem wygaśnięcia co najmmniej 15 minut a lepiej z 30 i 60 minutami wygaśnięcia.

Właściwości opcji minutowych:

Tak jak w przypadku innych rodzajów opcji binarnych kupując opcję minutową, zawsze jesteś świadomy maksymalnej możliwej straty (swojego depozytu), dokonujesz spekulacji doryczących wzrostu lub spadku wartości aktywa bazowego (par walutowych towarów, akcji, indeksów) i znasz czas wygaśnięcia. Jednak w tym przypadku czas wygaśnięcia jest bardzo krótki, trwa tylko kilka minut.

Opcje minutowe podlegają pod kategorię opcji binarnych, mają więc z góry określony zysk w przypadku dobrej prognozy przewidzianej przez inwestora. Po wpłaceniu depozytu (premii opcyjnej) mogą być tylko dwa wyniki:

  • Poprawna prognoza wzrostu czy spadku wartości aktywa = określona wypłata.
  • Niepoprawna prognoza = inwestor nic nie otrzymuje.
  • Wypłata: na ogół określony zwrot od depozytu w wysokości 70%.
  • Czas wygaśnięcia: Krótki, kilkadziesiąt minut.
  • Strata: Maksymalna strata jest uzależniona od depozytu tzn. premii opcyjnej.
  • Wynik: Aby transakcja była udana, cena powinna poruszyć się w wybranym kierunku o jeden punkt.
  • Cena wykonania: Początkowy poziom ceny oparty o z góry określoną cenę w momencie wygaśnięcia. Kupując opcję WZROST (CALL) na akcję firmy Google, której cena jest określona na 105,25 USD, spekulujesz możliwy wzrost wartości akcji z ceną wykonania 105,25 USD. Twoim celem jest wzrost ceny akcji ponad cenę wykonania.

Rodzaje opcji minutowych:

  • WZROST (Call) opcja minutowa: Kupując opcję WZROST, oczekujesz, że aktywo bazowe wzrośnie na wartości co najmniej o jeden punkt ponad cenę wykonania.
  • SPADEK (Put) opcja minutowa: Kupując opcję SPADEK oczekujesz, że wartość aktywa bazowego spadnie co najmniej o jeden punkt poniżej ceny wykonania.

Korzyści związane z opcjami minutowymi:

Znasz rezultat swojej inwestycji już w ciągu kilku minut.

Niekorzyści związane z opcjami minutowymi:

Niższe wypłaty - na ogół w wysokości 70% w porównianiu do 80% czy 85% przy zwykłych opcjach binarnych.
Mniej czasu na podjęcie decyzji
Trudno jest poprawnie przewidzieć rozwój ceny
wykresy krótkoterminowe (świecowe = 1 minuta) nie są wiarygodne

Werdykt

Krótko terminowe opcje minutowe nie są najlepszym wyborem dla osób początkujących. Kilka minut lub nawet 60 sekund to bardzo któtko aby prawidłowo przewidzieć ruch cenowy. Tego rodzaju opcje są korzystne dla brokerów, w niektórych wypadkach dla doświadczonych traderów, kórzy odnoszą korzyść jeśli posiadają mocne informacje o ruchach cen.

Jeśli chcesz wykonać kilka krótkich trasakcji testowych na kontach demo, to zdecydowanie możesz spróbować opcji minutowych. Jednakże jeśli jesteś poważnie nastawiony na handel opcjami binarnymi i chcesz zarobić na nich pieniądze, lepiej skupiać się na długo terminowych opcjach z normalnym czasem wygasania (3 minut lub więcej). Pozwolą ci one osiągnąć rozsądne długo terminowe dochody.Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.