Strategie tradingowe dla opcji Low/High - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski

Strategie dla opcji Low/High

Opcje Low/High to typ opcji binarnych który generuje największy odsetek wygranych. Aby pomóc ci w zarabianiu na opcjach Low/High, przedstawiamy tu trzy najlepsze strategie które możesz użyć dla opcji Low/High.

Strategie tradingowe dla opcji Low/High

Opcje Low/High wymagają, abyś przewidział, czy ceny rynkowe wzrosną, czy też spadną w określonym przedziale czasowym. Nie ma znaczenia o ile te ceny wzrosną lub spadną. Wygrasz transakcję opcji binarnych o ile tylko cena przesunęła się o choć jeden pip we właściwą stronę.

A oto kilka strategii które możesz skutecznie użyć dla handlu opcjami Low/High:

Trading wybiciem

Trading wybiciem to jedna z najpopularniejszych strategii w opcjach binarnych. Wybicia to znaczące wydarzenia które zachodzą, gdy rynek kończy formację na wykresie, na przykład wzorzec kontynuacyjny, wzorzec odwrotu albo inne ważne wydarzenie w trendzie.

Wielu konwencjonalny traderów stawia stop loss albo zlecenia z limitem w tych samych punktach. Gdy rynek osiąga ten poziom cenowy, uruchamia to te zlecenia i tworzy nagłą zmianę w podaży lub w popycie (w zależności od kierunku tych zleceń). Ten nagły napływ zleceń tworzy silny ruch, nazywany wybiciem.

Możesz użyć wybicia aby wygrać transakcję opcji binarnych: zanim cena osiągnie punkt krytyczny, zainwestuj w opcję Low/High w kierunku oczekiwanego wybicia. Wybierz krótki czas wygaśnięcia opcji (1 – 2 okresy), aby upewnić się, że twoja opcja wygaśnie w czasie, gdy wybicie będzie ciągle dominowało nad rynkiem.

Z taką strategią powinno ci się udać wygrać duży odsetek transakcji.

Trading na przecięciach średnich kroczących

Traderzy którzy preferują używanie wskaźników technicznych do generowania sygnałów, mogą używać przecięć średnich kroczących, aby inwestować w opcje Low/High. Dla tej strategii po prostu użyj dwóch średnich kroczących: jedną z większą liczbą okresów, a drugą z niższą liczbą okresów.

Średnia krocząca z mniejszą liczbą okresów będzie ściśle podążała za ruchami cen, a średnia krocząca z wyższą liczbą okresów będzie reagować wolniej. Ten prosty związek możesz wykorzystać dla uzyskania przewagi: Gdy szybsza średnia krocząca przecina wolniejszą średnią kroczącą ruchem w górę, rynek musiał przed chwilą zwyżkować. To dobra opcja aby zainwestować w opcję High z długim czasem wygaśnięcia (przynajmniej pięć okresów, a jeszcze lepiej więcej niż osiem).

Gdy szybciej poruszająca się średnia krocząca przetnie się z wolniej poruszającą się średnią kroczącą ruchem w dół, rynek musiał przed chwilą zniżkować. To dobra okazja aby zainwestować w opcję typu Low z długim czasem wygaśnięcia. Upewnij się, aby wykorzystywać średnie kroczące w środowisku zwyżkującym, ponieważ tracą one te możliwości predykcyjne w okresach ruchów cen w bok.

Jeśli chcesz całkowicie usunąć optyczną analizę trendów z twojego tradingu, pomyśl o użyciu techniki przecięcia trzech średnich kroczących. Tej strategii możesz użyć zawsze, nawet gdy rynek ruchy w bok.

Swing trading

Podczas trendu, swing traderzy starają się zarobić na każdym ruchu od wysokiego do niskiego i vice versa. Ten typ podejścia tradingowego jest idealny dla opcji Low/High. Gdy rozpoznasz słabnący trend, zainwestuj w opcję Low/High w kierunku przeciwnym do swingu. Użyj średniego do długiego czasu wygaśnięcia, około pięciu okresów. Ten ruch powinien mieć wystarczająco dużo czasu aby rozwinął się zgodnie z twoimi przewidywaniami.

Aby ocenić siłę swingu, możesz użyć oscylatorów takich jak relative strength index (RSI), linie oporu i wsparcia oraz trendów kanałów tradingowych.

Choć swing trading wymaga nieco czasu spędzonego na jego opanowaniu, jest to znakomita strategia która generuje wiele sygnałów tradingowych. Z tego powodu jest to idealna strategia dla traderów, którzy chcą szybko zarobić pieniądze: więcej sygnałów oznacza więcej możliwości handlu, a więcej tradów oznacza większy zysk.Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.