Strategie opcji binarnych - Techniki odnoszących sukcesy traderów - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski

Strategie opcji binarnych - Techniki odnoszących sukcesy traderów

Strategia handlu opcjami binarnymi składa się z dwóch części. Pierwszą z nich jest konkretna strategia, z której trader będzie korzystać w czasie poszukiwania interesujących go dochodowych możliwości handlowych. Taka strategia handlowa może obejmować np. analizę cen uwidocznioną na wykresie lub wiadomości z kalendarza ekonomicznego. Drugą częścią jest zarządzanie pieniędzmi - zarządzanie środkami pomaga w mądry sposób zarządzać swoim kapitałem inwestycyjnym aby rozsądnie wybrać kwotę na pojedynczą transakcję.

Wskaźniki dotyczące analizy wykresu cen

Ta lista na razie podaje te wskaźniki handlowe, które służą w określaniu analizy technicznej, na platformach MetaTrader korzysta się z nich też przy ustawianiu transakcji u brokera. Każdy korzysta z innych stategii w handlu opcjami binarnymi. Ważne jest jednak aby nie dokonywać transakcji bez posiadania wystarczających umiejętności lub bez testowania lub eksperymentowania, zawsze należy poszukiwać takich szczegółowych informacji, które są zrozumiałe. Jeśli wspomniane tu wskaźniki interesują cię to zapoznaj się koniecznie z artykułami szczegółowo wyjaśniającymi ich działanie.

  • Wstęgi Bollingera (BB) - to wstęgi tworzące granice określające obszar w którym znajdują się ceny. Polegają one na standardowych odchyleniach cenowych na przykład przy ustawieniu Sdev=2 cena porusza się wewnątrz konkretnego zakresu przez 97% czasu a tylko w 3% przypadków wyjdzie poza ten zakres (powyżej lub poniżej zakresu wstęgi).
  • Wsaźniki oparte na wolumenie - zostały one doskonale wyjaśnione w np. książkach Anne Couling
  • Szerokość Wstęgi(szerokość wstęgi Bollingera) - przy występowaniu zmienności cen zwiększa się, wówczas szerokość wstęgi również zostaje zwiększona i odwrotnie.
  • Prosta Średnia Krocząca (SMA) - jeden z punktów na wykresie ilustruje średnią cenę zamknięcia w ciągu np. ostanich 30 okresów (okres może wynosić np. 15 minut)
  • RSI (Główna Siła Względna) - to wskaźnik techniczny służący do porównywania go z ostatnimi zyskami lub stratami.

Kalendarz wydarzeń rynku finansowego

Fabryka Forex - to strona internetowa, która oferuje darmowy kalendarz wydarzeń.

Te kalendarze pozwalają ci na przeglądanie miesięcy, tygodni i dni aby obserwować ważne wydarzenia handlowe, które posiadają potencjał poruszania się wraz z wartościami cen walut i akcji. Dobrą fundamentalną strategią dla opcji binarnych jest: regularna obserwacja tego kalendarza i sprawdzanie czy któreś z wydarzeń nie wpłynęło na poruszenie się ceny aktywa na które otworzyłeś transakcję.Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.