Jak handlować opcjami binarnymi przy użyciu Wstęg Bollingera i momentum? - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski

Wstęgi Bollingera i Momentum

Tutaj przeczytasz o Wstęgach Bollingera i o Momentum. Wstęgi Bollingera to techniczny wskaźnik zaprojektowany, aby dać ci wskazówkę na temat oczekiwanego zakresu ceny i tego, czy cena jest aktualnie niska, czy wysoka w odniesieniu do tego zakresu. Aby to osiągnąć bierze się 14 okresów średnich kroczących (środkowa linia), mnoży odchylenie standardowe przez 2 i dodaje (górna linia) lub odejmuje to od średniej kroczącej. Tworzy to kanał wartości, z którego ceny nie powinny się wybić. Górna linia funkcjonuje jako poziomu oporu, a dolna linia jako poziom wsparcia.

Środkowa linia może być jednym z dwóch - oporem albo wsparciem, w zależności od tego po której jej stronie aktualnie znajduje się cena.

Momentum to wskaźnik przedstawiający, w którą stronę kierują się ceny. Jeśli jak większość traderów używasz wykresów świecowych, każda pojedyncza świeca pozwoli ci na odjęcie momentum od okresu który reprezentuje. Im dłuższa jest świeca i jej korpus i im krótszy jest knot w stosunku do korpusu, tym dłuższe jest momentum świecy. I vice versa, im krótsza jest świeca i jej korpus, a im dłuższy jest knot w stosunku do korpusu, tym mniejsze jest momentum.

Jak handlować opcjami binarnymi przy użyciu Wstęg Bollingera i momentum?

Gdy połączysz Wstęgi Bollingera i momentum, możesz wprowadzić całkiem złożone przewidywania na temat przyszłych ruchów cen.

Żeby lepiej to zrozumieć, spójrz na ten wykres cenowy:

Wstegi Bollingera

Jak widzisz, instrument którym jest tu niemiecki indeks giełdowy DAX porusza się rosnącym trendem w górę i obecnie przechodzi przez trend powrotnu wzdłuż głównej linii trendu.

To wykres dzienny i:

  • Każda pojedyncza świeca reprezentuje cały dzień handlu.
  • Czerwona linia to główna linia trendu.
  • Biała linia to prosta 200-punktowa średnia krocząca, którą trend rosnący podążał od kilku lat.
  • Zielone linie to trzy wstęgi Bollingera.

A teraz przypatrzymy się bliżej kilku ostatnim świecom:

Wstęgi Bollingera

Jak widać Wstęgi Bollingera dają całkiem niezłe wskazanie na temat ruchów cenowych w przeszłości.

Istnieją liczne przykłady świec osiągających wstęgę Bollingera, ale później się odwracających, i zamykających pod poziomem oporu albo nad poziomem wsparcie generowanym przez ten wskaźnik.

Jeśli jesteś uzbrojony już w tą wiedzę, spójrz na ostatnią świecę na wykresie, reprezentującą dzisiejszy ruch cen. Jak można powiedzieć pod długim dolnym knocie, wartość najpierw opadała, ale później kierunek się odwrócił. Osiągnął środkową linię Wstęgi Bollingera, a nawet trochę ją przekroczył. Oceniając po ostatniej reakcji rynku na przekroczenie środkowej linii, co na ogół znaczy, że kurs się odwróci, teraz jest dobra okazja handlowa aby uruchomić opcję No Touch albo Low.

Żeby upewnić się, że ceny będą poruszały się tym razem zgodnie z linią oporu, możesz przełączyć na krótszy czas na wykresie i użyć analizy momentum.

To wykres godzinowy, oznaczający, że każda świeca reprezentuje ruchy cenowe rynku w zakresie godziny. Tak więc dzisiejszy handel jest rozdzielony pomiędzy kilka ostatnich świec (czerwony kwadrat). Jak widać ceny zaczynają dziś opadać, z dużym momentum. Następnie rosną, również z dużym momentum. W ostatnim kroku dobijają blisko do zasięgu wstęgi Bollingera na wykresie dziennym i ich momentum się kończy. Poruszają się nieco w górę i w dół, ale nie dają wskazań aby miały dalej rosnąć.

Na drugiej albo trzeciej świecy (czerwona kropka), jest to już bardzo silny sygnał, że rynek będzie posłuszny linii oporu wstęgi Bollingera. Możesz więc bezpiecznie zainwestować w opcję Low albo No Touch z ceną ponad linią oporu. Pamiętaj aby użyć daty wygaśnięcia opcji w tym dniu handlu i weź przy tym pod uwagę różnice w strefach czasowych.

Z drugiej strony, jeśli ceny będą rosły wraz z momentum, nie powinieneś inwestować w opcję Low albo No Touch.

Jak widać po innych ruchach cenowych tego dnia, to byłaby inwestycja która łatwo zakończyłaby się sukcesem. Połączenie pętli Bollingera i momentum albo dowolnego innego wskaźnika oporu z analizą momentum jak natym przykładzie wygeneruje relatywnie bezpieczną strategię która pozwoli ci na wygrywanie wysokiego procenta transakcji.Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.