11 wskazowek do tajemnicy bogactwa - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
22.07. 2017 23:22  | 

Czasami potrzebujesz tylko świeżego początku. Druga szansa na dobre życie. Oto kilka wskazówek do tajemnicy bogactwa.

1. To wszystko o uczciwości. Niezależnie od tego, co robisz, zawsze bądź szczery.

2. Śledzenie postępu jest dobrą rzeczą do zrobienia. Po pierwsze, zapisz swoje cele i zacznij śledzić, jak robisz. Sprawdź go codziennie, co tydzień, co miesiąc, zależy to od Twoich celów. Poczuj się swobodnie w osiągnięciu łatwiejszych celów, ale jak je osiągasz, spróbuj osiągnąć wyższe i ostrzejsze cele.

3. Powinieneś zawsze pracować nad sobą. Samodoskonalenie jest czymś, czego wszyscy potrzebujemy, przez całe życie.

4. Uruchomienie własnej firmy może być dość lukratywne. Pomyśl o czymś, co zawsze pasjonowało, rozwijać pomysł, jak przekształcić je w firmę i pójść za nią!

5. Zawsze planuj swoją przyszłość. Oczywiście nie możesz wiedzieć, co się wydarzy, ale nikt nie oczekuje. Można jednak planować, jak prowadzić swoje życie w celu zapewnienia przyjemnej atmosferze swojej rodzinie. Warto też przemyśleć emeryturę, zanim będzie za późno.

6. Nadal motywuj się regularnie. Nie myśl o celu, na który musisz pracować 2 lata, zanim zobaczysz wynik. Przynajmniej przełamać je na drobne części, a kiedy skończysz część tego, wynagradz się.

7. Jakość nad ilością. Nawet jeśli tak zrobiły to Chiny uczyniły przemysł tak wielkim i silnym, to nie znaczy to, że ktoś może to zrobić.

8. Zarządzanie czasem to jedna z najważniejszych rzeczy, które trzeba doskonalić. Spróbuj 80% czasu pracy wydajnie, pozostawiając resztę 20% czasu na mniej ważne rzeczy. Nie zrozum nas źle, nie mówimy, że rodzina lub twój dom są mniej ważne, ale praca domowa, na przykład, jest czymś, na co mogłeś zapłacić, podczas gdy można zrobić coś bardziej produktywnego.

9. Nawet jeśli pieniądze są ważne, nie poślubić za to. Twoja rodzina i ukochani, to jest kto pozostanie przy twojej stronie bez względu na to, co. Jednak pieniądze przyjdą i odejdą.

10. Co się dzieje, pojawia się. Pamiętaj, aby pomagać innym, jeśli możesz, bo nie wiesz, czy kiedyś potrzebujesz pomocy.

11. Teraz ta wskazówka jest bardziej ogólna. Upewnij się, że kupujesz aktywa, które najprawdopodobniej wzrosną w wartości, zamiast tych deprecjonujących.

Wskazówki, bogactwo, cele
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.