14 czerwca 2017 najwazniejsze wiadomosci - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
14.06. 2017 22:27  | 

Pięć najważniejszych wiadomości na początek dnia, które prawdopodobnie znacząco wpłyną na rynek i wywołają fluktuację kursu cen.

Prognoza wzrostu stopy procentowej

W tym momencie rynek jest prawie pewny, że Fed podwyższy stopę procentową. Nawet niższe od oczekiwań dane o inflacji nie powodowały przeciwnych działań. Decyzję podejmą politycy i ekonomiści państwowi w swoich przyszłych szacunkach i średnioterminowym planowaniu. Janet Yellen, przewodnicząca Rady Gubernatorów Systemu Rezerwy Federalnej, odbędzie konferencję prasową bezpośrednio po ogłoszeniu decyzji. Można spodziewać się, że kurs USD wzrośnie po podwyższeniu stopy procentowej.

Dane inwestycyjne w Chinach

W środę Rząd Chin opublikował ogromną ilość danych ekonomicznych. Inwestorzy ściśle monitorują dostarczone informacje, ponieważ zwykle wskazują, jak funkcjonuje chińska gospodarka. Okazuje się, że obawy, że druga co do wielkości gospodarka świata traci swoją siłę, nie są bezpodstawne. Larry Hu, analityk Macquarie Capital Ltd. uważa, że można oczekiwać spowolnienia w drugiej połowie 2017 i 2018. Odwrócona krzywa dochodowości w Chinach odzwierciedla negatywne oczekiwania długoterminowe.

Unia Europejska chce powrotu Wielkiej Brytani

Wolfgang Schaeuble, minister finansów Niemiec, powiedział, że Unia Europejska z przyjmie Wielką Brytanię, co powinno powstrzymać proces rozdzielenia. Emmanuel Macron niedawno wyraził takie same odczucia podczas spotkania z premierem Wielkiej Brytanii. Rząd brytyjski jest jednak nadal zdecydowany odzyskać niezależność od Brukseli. Theresa May, początkowo apologetka ciężkiego Brexitu, została w końcu przekonana przez swoich konserwatywnych kolegów do złagodzenia swojego stanowiska. Niestabilność polityczna w regionie spowodowana przez Brexit z całą pewnością ma negatywny wpływ na brytyjską walutę.

Dyrektor Ubera opuszcza firmę

David Bonderman, dyrektor Uber Technologies Inc. opuszcza firmę po zrobieniu seksistowskiej uwagi. Nie jest to pierwszy przypadek, gdy wysoki rangą pracownik Uber zmusza się do rezygnacji po wykazaniu zachowań, które nie są tolerowane w profesjonalnym środowisku biznesowym. Na początku tego roku, Amit Singhal też opuściła firmę po oskarżeniach o napaść na tle seksualnym. Krótkoterminowa rentowność firmy i długoterminowa rentowność są zagrożone. Negatywny wizerunek i niezdrowa etyką pracy zdecydowanie nie przyczyniłyby się do wzrostu cen akcji podczas oczekiwanego IPO, które może mieć miejsce w tym roku.

Trump znów w ogniu krytyki

Ponad 190 prawników Demokratów próbuje pozwać Donalda Trumpa za to, że nie zgłasza darowizn, które otrzymały jego firmy od obcych rządów. Według prawników, działania prezydenta Trumpa łamią zasady konstytucji Stanów Zjednoczonych. Biały Dom kwestionuje zarzuty, twierdząc, że działania pana Trumpa są zgodne z prawem. Skandale polityczne, otaczające postać 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych, nie przyczyniają się do stabilności i dobrobytu narodu amerykańskiego. Choć groźba impeachmentu nie jest już bliska, to nadal jest możliwe, że największa gospodarka świata pogrąży się w niepewności politycznej i braku spójności wśród urzędników. Może to negatywnie wpłynąć na kurs wymiany dolara amerykańskiego.

14 czerwca, wiadomości, dolar, Trump, Chiny, Fed, stopa procentowa, uber
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.