20 czerwca 2017 skrot wiadomosci - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
20.06. 2017 20:34  | 

Pięć najważniejszych wiadomości na początek dnia. Te zdarzenia mogą mieć wpływ na rynek i powodować wahania kursów walut. Przeczytaj, aby być poinformowanym.

Obniżenie ratingu głównych australijskich banków

Australijska bańka mieszkaniowa zaczyna mieć wpływ na życie zwykłych Australijczyków i stan gospodarki narodowej. Moody\'s obniżył rating czterech największych banków Australii - ANZ, Commonwealth, NAB i Westpac. Według australijskiego organu regulacyjnego (Australian Prudential Regulatory Authority), udział ryzykownych kredytów hipotecznych w aktywach ww. banków powinien zostać zmniejszony w celu złagodzenia ryzyka.

Stanley Fischer: należy więcej zrobić

Stanley Fischer, wiceprzewodniczący Departamentu Rezerwy Federalnej, ostrzegł ekonomistów i polityków, że należy zrobić więcej, aby uniknąć nadchodzącego kryzysu. Według niego wiele zostało już zrobione, a ostatnie działania podjęte przez Fed są dobre pod kątem poradzenia sobie z nadchodzącą recesją, ale nie są wystarczająco jasne. Według Fischer, system finansowy Stanów Zjednoczonych jest zdrowszy i bardziej stabilny niż przed 2008 r. Testy warunków skrajnych dla banków są jednym z proponowanych przez niego rozwiązań.

Rekordowo niskie ceny ropy mają się utrzymać

Ceny ropy naftowej pozostają na niskim poziomie. W poniedziałek Brent futures na rynku amerykańskim wyniósł 46,91 USD za baryłkę, podczas gdy West Texas Intermediate - 44,20 USD, najniższy wynik od 29 listopada. OPEC i inne kraje produkujące ropę naftową zgodziły się na redukcję wydobycia o 1,8 miliona baryłek dziennie, ale ich inicjatywa wydaje się daremna w stosunku do rozkwitu amerykańskiego przemysłu łupkowego. Rosnąca podaż od producentów Stanów Zjednoczonych i powolny popyt spowodowały spadek cen ropy naftowej.

USD zyskuje w stosunku do JPY

Oczekiwania dotyczące wzrostu inflacji, a co za tym idzie, podwyżki stóp procentowych dla amerykańskiej waluty pomogły dolarowi amerykańskiemu osiągnąć wysoką pozycję w stosunku do jena japońskiego. Na koniec poniedziałkowej sesji, dolar notowany był na poziomie 111.68 jenów. Uważa się, że odpowiedzialny jest za to prezydent Fed w Nowym Jorku - William Dudley, ponieważ ogłosił, że zachowanie rynku pracy może doprowadzić do wzrostu inflacji.

Śledztwo w sprawie Barclays

Barclays i jego czterech byłych szefów będą odpowiadać na zarzuty karne Serious Fraud Office w Wielkiej Brytanii. Uwagę urzędników zwróciła transakcja na rzecz inwestorów z Kataru, wykonana podczas nagłego zbierania 12 mld funtów w 2008 r. Były prezes, były szef wykonawczy, były szef bankowości inwestycyjnej i ex-europejski szef instytucji finansowych zostali oskarżeni o konspirację w celu popełnienia oszustwa za pośrednictwem fałszywej reprezentacji.

wiadomości, rynek, Australia, rating, Fisher, kryzys, ropa naftowa, łupki, dolar amerykański
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.