4 lipca iq biuletyn - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
04.07. 2017 23:19  | 

Pięć najważniejszych wiadomości na początek dnia. Te zdarzenia mogą mieć wpływ na rynek i powodować wahania kursów walut. Przeczytaj, aby być poinformowanym.

Microsoft ogłosi plan restrukturyzacji 5 lipca

Microsoft, jedna z wiodących na świecie firm informatycznych, 5 lipca ogłosi plany restrukturyzacji firmy. Uważa się, że dział przetwarzania w chmurze zyska dodatkową uwagę. W 2017 roku, po 10-letniej przerwie, firma Microsoft odzyskała status największego dostawcy usług chmury. Przewiduje się, że przejście to przyniesie pożądaną zmianę w firmie i zapewni dodatkowe bodźce dla wzrostu, które mogą pozytywnie wpłynąć na cenę akcji Microsoftu (NASDAQ MSFT).

Chiny i Niemcy porozumieją się poza USA?

Stany Zjednoczone, wciąż dominująca władza ekonomiczna i polityczna, ryzykuje odstraszeniem swoich sojuszników i odizolowaniem się od reszty świata. Niemcy i Chiny powinny wzmocnić więzy między sobą i ominąć USA podczas osiągania porozumienia dotyczącego handlu międzynarodowego. Środki protekcjonistyczne, przyjęte przez prezydenta Donalda Trumpa, mogą przenieść pewną ilość miejsc pracy z powrotem do Ameryki, ale w dłuższej perspektywie z pewnością zaszkodzą krajowej gospodarce. Oczekuje się jednak, że nie wpłynie to bezpośrednio na kurs USD.

Nuklearne zagrożenie ze strony Korei Północnej

Na kilka dni przed szczytem G20 we Frankfurcie w Niemczech, Korea Północna ogłosiła kolejny testowy start ICBM, który może potencjalnie trafić w brzeg Stanów Zjednoczonych na Alasce. Jest to pierwszy potwierdzony międzykontynentalny pocisk balistyczny tego kraju.

Koreański potencjał nuklearny to jeden z elementów agendy zbliżającego się szczytu. Korea Północna może stać się poważnym zagrożeniem dla stabilności politycznej i dobrobytu makroekonomicznego nie tylko w swoim własnym regionie, ale także na całym świecie. Wcześniej Prezydent Stanów Zjednoczonych Trump wezwał Chiny do wywarcia wpływu na Koreę i jak najszybszego zawarcia umowy z Kim Jon-unem. \"Trudno uwierzyć, że Korei Południowej i Japonii wytrzymają to dłużej. Być może Chiny będą miały odwagę zareagować na działania Korei Północnej i zakończą te bzdury raz na zawsze!\", wyznał Trump w swoich tweetach.

Czerwcowy spadek sprzedaży samochodów w USA

Czerwiec stał się czwartym miesiącem z rzędu, który wykazał spadek sprzedaży samochodów w USA. Wzrost gospodarczy, obserwowany w Stanach Zjednoczonych w pierwszej połowie 2017 r., może mieć niewielki lub zerowy wpływ na przemysł motoryzacyjny. Nawet tanie kredyty nie są w stanie stymulować popytu konsumentów. Sezonowo skorygowana roczna stopa sprzedaży szacowana jest na 16,51 mln sztuk, co jest wartością mniejszą niż wcześniej przewidywano. Akcje firm motoryzacyjnych nadal wykazują wzrost wartości.

Czy Frankfurt to kolejny Londyn?

Kolejna informacja z Frankfurtu w Niemczech. Ten ważny węzeł gospodarczy może stać się jedynym beneficjentem Brexitu, wyprzedzając Londyn w sprawach finansowych. Wielka Brytania jest zdecydowana opuścić Unię Europejską, a ktoś musi zająć jej miejsce. Oczekuje się, że 5000 miejsc pracy zostanie przeniesionych do Frankfurtu.

\"Frankfurt stał się wiodącym kandydatem dla operacji bankowych opuszczających Londyn\" - powiedział Hubertus Vaeth, dyrektor Frankfurt Main Finance. \"Frankfurt i cały region czerpią wyraźne korzyści\".

4 lipca, wiadomości, biuletyn, microsoft, g20, korea,
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.