5 faktow dotyczących dochodow Cisco - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
20.05. 2017 13:29  | 

17 maja 2017 roku Cisco Systems Inc (CSCONSQ) zaraportowało dochody za Q3 2017. Poniżej przedstawiono pięć kluczowych czynników związanych z raportem dochodów.

1. Rosnąca cena akcji

Od początku roku cena akcji Cisco wzrosła o 12%. Ponadto cena rosła konsekwentnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy, zyskując ponad 17% w ostatnim roku.

2. Dochód

CISCO Systems Inc zaraportował dodatni wynik finansowy (6% wzrostu) w poprzednim kwartale. Cena akcji w Q2 wyniosła 0.57 USD. Ponadto należy wspomnieć, że firma wykazuje dodatni wynik finansowy od 7 kwartałów.

Prognozy przewidują, że w kolejnym ogłoszeniu cena akcji wyniesie 0.58 USD.

3. Konkurencja

Na rynku IT występuje silna konkurencja. Dostęp do tańszych i bardziej zaawansowanych technologii pozwolił mniejszym firmom wejść na rynek i uzyskać marginalny udział w rynku. To spowalnia wzrost Cisco.Aby pozostać konkurencyjnym na rynku, Cisco będzie musiało zdywersyfikować ofertę produktową.

4. Dywidenda

W 2016 roku, Cisco dostarczyło dywidendę na poziomie 0,89 USD, osiągając tym samym wzrost o 14.10% rok do roku. Przewiduje się, że dywidenda w 2017 roku 1.08 USD, co odzwierciedlałoby wzrost o 21.8% rok do roku.

5. Partnerzy

Cisco rozwija współpracę z IBM, Pure Storage oraz salesforce.com w celu dywersyfikacji. W marcu tego roku, firma wykupiła AppDynamics jako część strategii rozwoju opartej na wykorzystaniu nowych możliwości. To umożliwia rozwój w segmencie monitoringu oraz daje możliwość na polepszenie raportu finansowego w Q3 2017. Trafność zakupu może potwierdzać uzyskany w ubiegłym roku wynik finansowy AppDynamics, którego zyski wzrosły o 50%.

W dłuższej perspektywie, konkurencja w sektorze technologii sieci komputerowych będzie coraz większa. W tej przestrzeni w szybkim tempie będzie przybywać nowych firm, które będą opóźniać wzrost Cisco.

Cisco, analiza, dochód, dywidenda, akcje, zysk
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.