50k a week to oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
23.07. 2017 17:31  | 

50K a Week stworzony przez Josha Harrisa, który powrócił do branży handlu opcjami binarnymi, to oszustwo. Przeczytaj recenzję dotyczącą tego nieuczciwego oprogramowania handlowego. Przygotowaliśmy kilka istotnych dowodów, tak aby każdy mógł podjąć samodzielną decyzję dotyczącą inwestycji w 50K a Week. Nasza recenzja ma na celu ostrzeżenie, aby nikt nie został oszukany przez ten godny pożałowania system.

Josh Harris rzekomy twórca oprogramowania 50K a Week twierdzi, że pochodził z ubogiej rodziny. Twierdzi również, że pracował dla małej firmy start-upowej GeniusTech, która już nie istnieje. W czasie, gdy dla nich pracował, brał udział w tworzeniu algorytmu umożliwiającego zyskowny handel na giełdzie. Jednak firma zbankrutowała, zanim zdążyła ukończyć to \"magiczne oprogramowanie\", co później udało się Joshowi i jego zespołowi.

Josh i jego wyimaginowany zespół nazywał się \"Justice League\". Przez trzy lata pracowali nad oprogramowaniem handlowym, aż wreszcie się udało. Teraz Josh twierdzi, że dzięki oprogramowaniu stali się milionerami, którzy żyją wymarzonym życiem, prowadząc najlepsze samochody i cały czas uczestnicząc w imprezach.

Jeśli to brzmi jak baśń, to myślenie byłoby poprawne. Nie ma ani jednego dowodu na poparcie tego, co twierdzi Josh. Śmiemy twierdzić, że Josh Harris nie istnieje. Podczas wideoklipu nie ma prawdziwej osoby, która pozwala nam zbadać jego rzeczywistą tożsamość. W przypadku 50K a Week słyszymy tylko głos ze skradzionym nazwiskiem, który chce zaoferować Ci usługę oszustwa. Jedyny Josh Harris znaleziony w Google, to osoba mająca coś wspólnego z marketingiem internetowym.

Oprogramowanie 50K a Week ma poszukiwać nowych partnerów, aby im pomagać. Potrzebują dobrych referencji, opinii i recenzji, a więc potrzebują 60 osób, które pomogą im przetestować ich oprogramowanie przed udostępnieniem go opinii publicznej za oszałamiającą cenę prawie 7000 dolarów. Oczywiście powiedziano nam jeszcze raz, że musimy tylko podać nasz adres e-mail, a my będziemy mieli szczęście uzyskać tę fałszywą aplikację handlową za darmo.

To nieuczciwe oprogramowanie podobno działa jak sztuczny super mózg, który analizuje wszystkie ruchy na rynkach z prawdopodobieństwem 99.9996%, co oznacza, że jeśli aplikacja mówi, że konkretny handel jest dobry, to jest dobry, nie należy zadawać pytań. Josh mówi, że jeśli podążasz za wszystkimi sygnałami, które daje Ci 50K a Week, to Twoje konto bankowe może wzrastać tak samo szybko, jak to miało miejsce w przypadku konta Josha w 2012 roku. To powinno nam zapalić czerwone światło!

Pan Harris twierdzi, że zaczęli zarabiać w 2012 roku. Jednak podczas naszego śledztwa okazało się, że 50K a Week zostało zarejestrowane dopiero 21 czerwca 2016. Jak zatem można zarabiać tak ogromne ilości pieniędzy na giełdzie za pośrednictwem nie zarejestrowanego i nielicencjonowanego oprogramowania handlowego od 2012 roku?

Kolejnym niepokojącym problemem okazuje się brak istotnych informacji na stronie 50kaweeksw.com. Poza bardzo nieuczciwym filmem promocyjnym nie ma zbyt wiele informacji. To jest technika bardzo często wykorzystywana przez oszustów mająca na celu przekonanie potencjalnych użytkowników do podania adresu e-mail na który zostanie wysłana dalsza oferta.

Po podaniu adresu e-mail, będą zostaniesz zarejestrowany, a na Twoją skrzynkę pocztową będą docierać wiadomości spam. Czasami, nawet wypisanie się, nie pomaga. Są nieugięci.

Możemy dużo pisać o tym, dlaczego należy unikać nieuczciwego oprogramowania 50K a Week. Po przeczytaniu tej recenzji nie powinieneś ufać temu systemowi. Fakt, że system został po raz pierwszy opublikowany w 2016 r. i od tego czasu duża liczba nowych traderów padła ofiarą tego oszustwa jest dowodem sama w sobie. Nie daj się zwieść i oszukać!

recenzja, 50K a Week, oszustwo, scam, oprogramowanie
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.