6 faktow przemawiajacych za handlem akcjami xerox - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
27.04. 2017 20:55  | 

Xerox Corporation (NYSEXRX), jeden z liderów obrazowania, procesów biznesowych, analityki i automatyzacji, opublikuje raport dochodów za Q1 25 kwietnia 2017 roku. Poniżej lista 5 faktów, które należy rozważyć zanim zaczniemy trading.

1. Cena akcji

Akcje Xerox od początku 2017 roku znajdują się na tym samym poziomie. Jednak w ciągu ostatnich 12 miesięcy znacząco spadły o ponad 42%.

Biorąc pod uwagę ostatnie ceny akcji możemy się spodziewać bocznego kanału dla akcji w nadchodzącym kwartale w połączeniu z krótkoterminowymi wahnięciami. To przedstawia szansę dla traderów liczących na powrót do średniej, ale traderom inwestycyjnym zalecana jest powściągliwość.

2. Handel konkurencją?

Rozczarowująca cena akcji Xerox w ostatnim roku jest dalej podkreślana przez dobre wyniki konkurencji.

3. Ostateczny wynik

Xerox Corp zaraportował ostatnie kwartalne dochody 31 stycznia 2017 roku, ogłaszając 0,25 USD EPS dla kwartału. Wskaźnik rentowności kapitału własnego wyniósł 13.39% przy marży zysku netto wynoszącej 3.53% oraz dochodzie wysokości 2.70 miliarda dolarów na kwartał, co stanowi wynik poniżej oczekiwań ekspertów którzy przewidywali dochód wysokości 2.77 miliarda dolarów.

Analitycy przewidują, że Xerox Corp zaksięguje EPS na poziomie 0.86USD dla następnego roku obrotowego.

4. Dywidendy

W 2016 roku, Xerox Corp zaraportował dywidendę na poziomie 0.30 USD, wzrost rok do roku o 11.01%. Analitycy zajmujący się biznesem i branżą IT przewidują dywidendę na poziomie 0.26 USD dla kolejnego roku obrotowego, spadek o 12.73%.

Ostatnio Xerox zadeklarował dywidendy kwartalne, które zostaną wypłacone w piątek, 28 kwietnia 2017 roku. Udziałowcyotrzymają dywidendę wysokiści 0.0625USD na każdą akcję. To reprezentuje roczną dywidenę na poziomie 0.25USD oraz roczny zysk o 3.61%. Wskaźnik wypłaty dywidendy Xerox wynosi obecnie 59.62%.

5. Dobre warunki wejścia

Akcje Xerox są stosunkowo tanie w porównaniu do konkurencji. Obserwując P/E, Xerox oferuje wartość która jest ponad offers 50% mniejsza niż średnia w tej branży. To sprawia, że akcje są warte swej ceny oraz może wskazywać że inwestorzy powinni wykorzystać nieskie cceny akcji do zdobycia stosunkowo taniej pozycji wejścia.

Jednakże wyniki cen akcji nie były w ostatnich latach imponujące. Analitycy z Wall Street przewidują na podstawie podstawowych i rynkowych wskaźników, że w 2017 roku cena akcji będzie wyższa niż średnia rynkowa.

Ogólny trend akcji Xerox jest płaski do rosnącego w średnim bądź krótkim okresie czasu. Trend długoterminowy jest niepewny ze względu na dużą niestabilność cen akcji w ostatnich latach jak i specyfikę branży w której działa firma.

Sektor biznesu i IT doświadcza dynamicznych zmian oraz morderczej konkurencji, czego przykładem jest Amazon zmieniający rynek poprzez oferowanie nowych serwisów internetowych, a także gwałtowny wzrost branży serwisów działających w chmurze.

xerox, akcje, prognoza, analiza, handlowy
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.