6 sposobow aby stracic wszystkie pieniadze na gieldzie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
20.04. 2017 21:34  | 

Ludzie zaczynają handel na giełdzie głównie po to aby stać się zamożnym lub uzyskać należność finansową. Nikt tego nie robi po to aby stracić pieniądze. Niemniej jednak może się wydawać, że liczba osób tracących oszczędności przewyższa liczbę tych którzy się bogacą. Podczas gdy żaden broker nie zagwarantuje 100% sposobu na uniknięcie utraty funduszy, możemy przyjrzeć się głównym powodom utraty pieniędzy abyś mógł ich uniknąć w przyszłości.

1. Gdy nie wiesz co kupujesz

Sławny inwestor Peter Lynch stworzył popularną teorię zakupu tylko tego co znasz i rozumiesz. Nie oznacza to wcale, że powinieneś kupić akcje Tesli ze względu na to, że lubisz Tesla Roadster. Nie mniej jednak może to być idealny punkt zaczepienia do dalszego zebrania informacji. Pamiętaj aby zawsze dowiedzieć się więcej o wybranych akcjach. Poświęć czas na poznanie analizy historycznej, sprawdź wszystkie zalety i wady inwestowania w dane akcje. Wielu traderów kupuje akcje w sektorze którego nie rozumie, opierając się tylko na rekomendacji analityków. To lekkomyślna strategia prowadząca do impulsywnych zakupów i sprzedaży, ponieważ inwestorzy nie rozumieją długoterminowych perspektyw akcji.

2. Nie śledzisz raportów finansowych

Warren Buffett zapytany w jaki sposób inwestorzy mogą podejmować lepsze decyzje pokazał stos raportów finansowych i powiedział: \"Czytaj 500 takich stron codziennie.Tak buduje się wiedzę, jak odsetki złożone\".

IQ Option znają wagę takich informacji dlatego aktualizują informacje na temat głównych wydarzeń finansowych takich jak publikacja raportów finansowych za pośrednictwem bloga, Facebooka czy e-maili.

Wielu inwestorów ignoruje kwartalne wyniki finansowe firmy. W rezultacie mogą nie rozumieć czemu firma nie odpowiada oczekiwaniom oraz być nieświadomym nadchodzących wyzwań i przeszkód mogących wpływać na ich portfolio.

3. Przeoczenie prognoz i ocen

Istnieją traderzy, którzy polegają wyłącznie na analizie technicznej i ledwie nadążają za trendami ignorując analizę fundamentalną, pomijając podstawowe czynniki biznesowe, wzrost i oceny. W takich przypadkach traderzy łamią główne zasady długoterminowego inwestowania. Tylko analiza fundamentalna może dać Ci wgląd w tempo wzrostu firmy.

4. Sprzedaż dobrych akcji oraz pozostawienie przegranych

Inwestorzy naturalnie chcą sprzedawać akcje wygrywające i trzymać przegranych, ponieważ ciągle boją się, że ich zyski spadną i mają ciągłą nadzieję na odrobienie strat.

Historia pokazuje jak katastrofalne w skutkach może być sprzedawanie akcji wygrywających. Jeśli zainwestowałeś 10 000 dolarów w Amazon (NASDAQAMZN) IPO w 1997, otrzymałbyś 555 akcji. Po trzech różnicowaniach w 1998 i 1999 roku, twoje konto akcji wzrosłoby do 6 660. Akcje byłyby dziś warte 5.8 milliona dolarów. Wyobraź sobie jakbyś się czuł, jeśli sprzedałbyś te akcje zaraz po ich podwojeniu.

Rozważając przegraną przyjrzyjmy się przypadkowi akcji BlackBerry (NASDAQBBRY), które straciły 95% wartości rynkowej w ostatniej dekadzie. Inwestorzy którzy wierzyli, że dawny lider rynku smartfonów powróci do dawnej świetności, zostali bardzo zawiedzeni.

5. Brak zróżnicwania

Jesnym z najprostszych sposobów prowadzącym do utraty pieniędzy jest brak zróżnicowania akcji. Inwestowanie w jeden rodzaj akcji może być świetną strategią tylko w przypadku gdy akcje te zwyżkują, w innym przypadku będziesz miał kłopoty.

Kupowanie dużej liczby akcji z jednego sektora nie jest dywersyfikacją, ponieważ złe wiadomości dotyczące jednej firmy potrafią wpłynąć niekorzystnie na cały sektor. Dlatego więcej sensu ma wybranie akcji z różnych gałęzi przemysłu.

6. Pragnienie szybkiego wzbogacenia się

Sfera finansowa jest zatłoczona doradcami klienta oraz deweloperami strategii, którzy obiecują podzielić się magicznymi sztuczkami mającymi Ci pomóc w uzyskaniu szybkiego zysku. Niektórzy z nich naprawdę pomagają w ulepszeniu umiejętności inwestycyjnych ale żaden z nich może obiecać Ci bogactwa dopóki ciężko na to nie zapracujesz.

Znakomita większość traderów musi zdać sobie sprawę z tego, że muszą pokonywać siebie, uczyć się, zdobywać doświadczenie i wiedzę oraz podnosić swoją samoświadomość. Ważne jest hamowanie swoich emocji kiedy stawką są pieniądze.

Kluczowe wnioski

Świat inwestycji jest ciemnym i przerażającym miejscem dla nowych i niedoświadczonych traderów. Niemniej jednak jeśli ktoś jest zdeterminowany aby się uczyć i zrozumieć ryzyko, to możemy mu zaoferować pełne wsparcie, porady, materiały edukacyjne i wiele innych pomocnych narzędzi. Rejestracja darmowego konta w celu praktyki będzie najlepszym startem.

giełda, handlowy, akcja, wskazówki, inwestowanie, iq option, handlowy
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.