7 najlepszych inwestycji wedlug warrena buffeta - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
19.04. 2017 21:55  | 

Jako jeden z najlepszych inwestorów na świecie, Warren Buffet ma ustalone metody identyfikacji najlepszych akcji, które dostarczają odpowiedniego zysku. Poniżej lista 7 najlepszych inwestycji w 2017 roku./p>

1. MT Bank (MTBNYSE) stopa dywidendy 1.81%, Kwiecień 2017

MT Bank ma dobre notowania do drugiej połowy 2016, co jest wynikiem wyboru Trumpa na prezydenta oraz polityki US Fed dotyczącej podniesienia stóp procentowych. Korzystne środowisko oraz spodziewana redukcja stopy podatku korporacyjnego na rok 2017 wskazują, że bank osiągnie w tym roku zwiększone zyski. Sukces banku został napędzony zarówno przez menadżerów jak i silny bilans.

2. Monsanto (MONNYSE) stopa dywidendy 1.86%, Kwiecień 2017

Monsanto jest stosunkowo nowym dodatkiem do portfolio Warrena Buffeta. W przeciwieństwie do dotychczasowych akcji, te mają potencjał krótkoterminowych zysków. Obecnie trwający zakup od Bayera za 128 USD za akcję przyniesie dochód niezależnie od tego czy dojdzie do porozumienia czy nie, ponieważ Bayer zgodził się zapłacić największemu dostawcy nasion 2 mld USD.

3. US Bancorp (USBNYSE) stopa dywidendy 2.17%, Kwiecień 2017

Jako główny bank oparacyjny na rynku amerykańskim jest w stanie zyskać z powodu tych samych warunków co bank M&T. Lepsze warunki polityczne i ekonomiczne na terenie USA pomagają sektorowi bankowemu i finansowemu zwiększyć zyski.

4. Kraft Heinz (KHCNSQ) stopa dywidendy 2.51%, Kwiecień 2017

Dodany do portfolio w 2015 roku w wyniku fuzji Kraft Foods z Heinz, akcje Berkshire’s stanowią około 25% wszystkich udziałów. Firma zyskała na ekonomii skali poprzez połączenie dwóch ogromnych biznesów branży spożywczej. Eksperci spodziewają się uzyskania wzrostu w średnim lub długim okresie czasu. W 2016 roku, firma zaraportowała 2.35 USD dywidendy, a 38.24% wzrost rok do roku. W 2017 roku, eksperci spodziewają się 2.41 USD dywidendy, 2.55% wzrost rok do roku.

5. Phillips 66 (PSXNYSE) stopa dywidendy 3.2%, Kwiecień 2017

Phillips 66 zaraportował 2.45 USD dywidendy w 2016, 12.39% wzrost rok do roku. Eksperci prognozują 2.63 USD dywidendy w 2017, 7.27% wzrost rok do roku. Firma ma silną pozycję w sektorze naftowym, którą zawdzięcza dużym barierom wejścia. Ponadto Phillips 66 jest zarządzany przez managerów, którzy stosują agresywną politykę odkupywania akcji, co warunkuje stabilny wzrost dywidendy.

6. Coca-Cola (KONYSE) stopa dywidendy 3.25%, Kwiecień 2017

Jedna z najbardziej ulubionych Buffeta, Coca Cola znajdowała się w portfolio Berkshire przez ponad ćwierć wieku. Poparte solidnymi podstawami zdolności zarządzania, wykorzystały ogromną siłę marki Coca Cola oraz wydajną sieć dystrybucji, w celu wygenerowania dalszego wzrostu.

7. General Motors (GMNYSE) stopa dywidendy 4.48%, Kwiecień 2017

GM jest amerykańską korporacją zajmującą się projektowaniem, produkcją, sprzedażą oraz dystrybucją samochodów oraz ich części. Oferuje także usługi finansowe. GM ma największą stopę dywidendy w portfolio Berkshire Hathaway. Eksperci oczekują długoterminowego wzrostu GM na podstawie planów wykorzystania możliwości rynku w Chinach oraz innych zagranicznych krajach.

akcje, warren buffet, portfolio, zysk, giełda, coca cola, dywidenda, monsanto, us bancorp, kraft heinz, phillips 66, general motors
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.