Co to jest Initial Coin Offering i Crowdfunding - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
23.07. 2017 00:14  | 

Crowdfunding i ICO (Initial Coin Offering) są wysokie w Google wyszukiwania wyszukiwania w tych miesiącach. Odkąd widzimy wiele entuzjazmu ze strony przedsiębiorców na temat kryptokombinacji pieniędzy, zwłaszcza Bitcoin, zdecydowaliśmy się omówić problem crowdfunding i ICO w jak najbardziej prosty sposób, który mógłby być dostępny.

Co to jest Crowdfunding?

Crowdfunding jako nazwa oznacza finansowanie dużych projektów, mając niewielki udział inwestorów zbiorowych. W przeszłości standardowe praktyki polegały na pozyskiwaniu znacznej ilości pieniędzy od kilku inwestorów. Crowdfunding zreformował sposób, w jaki fundusz na nowe projekty został podniesiony przez zażądanie od wielu inwestorów niewielkiej ilości pieniędzy.

Co to jest oferta początkowa monety? ICO jest finansowaniem tłumu w celu uwolnienia kolejnej kryptycyzmu. Każda osoba, która finansuje nowe pieniądze z kryptonimu za pośrednictwem ICO, jest znakiem waluty. To później można przekształcić się w pieniądze.

Środki pozyskane za pośrednictwem ICO są wykorzystywane do poprawy technicznej nowego kryptochronu. Token jest oferowany przed wydaniem waluty na rynku finansowym. "Inwestorzy" w ICO chcieliby zakupić po premii i później; W znacznie wyższej wartości, gdy waluta cyfrowa ma siedzibę na rynku.

Dlaczego Crowdfunding i ICO zwijają się zauważalnie tak popularne?

Crowdfunding jako plan działania okazał się w dużym stopniu udany. 5,1 miliarda dolarów wzbogaciło się w 2013 r. Dzięki finansowaniu zebranych tłumów i przyczyniło się to pomagając organizacjom i organizacjom rozpocząć starania. Liczby te pomnożają każdego roku. Przychodzili do 34 miliardów dolarów co roku 2015. Dzisiejsze finansowanie tłumów wzrosło, aby osiągnąć lepsze wyniki niż Venture Capital Funding.

ICO, jak już wyjaśniono, to wersja kryptoanalityczna finansowania tłumu. Został on skutecznie wykorzystany do finansowania walut krypto wych, na przykład obecnie znanego Ethereum ETH. Cryptokurrencies kopają w długim zaciągu. ICO przekształciły się w najmniej wymagającą i najbardziej produktywną technikę programistyczną finansującą swoje przedsięwzięcia. Jest to również sposób, w jaki klienci konsekwentni mogą inwestować w te projekty i zobaczyć rozwój kapitału.

W momencie napędzania Initial Coin Offering, zwykle typowo przekracza ona okres jednego tygodnia lub więcej. Jest to zaproszenie do ludzi w ogóle, gdy wszystko jest zrobione, aby otrzymać żetony nowej waluty w zamian zbudowanych kryptosłupów, takich jak Bitcoin (BTC) lub Ether (ETH).

Stanowisko wśród najświeższych ICO to Antshares (ANS) - Antshares zostały nominowane jako "udziały ludowe". Ich platforma blokowa gwarantuje, że Antshares otworzy się dla człowieka na drodze, co będzie bardzo potrzebny do rozwoju części bardziej kłopotliwego dostępu do niektórych walut.

W dowolnym punkcie jest inny ICO ramy czasowej, cena i liczba żetonów jest ustalona i wstępnie ustalona. Następnie całkowita kwota środków, które mają zostać zainwestowane w ofertę Initial Coin Offering jest wstępnie ustalona i ograniczona do docelowego finansowania. Zasadniczo finansowanie projektu poświęcone jest zaawansowaniu technicznemu waluty. Również w ICO cena jest ustalona, ​​a podaż i cena są statyczne w czasie trwania oferty.

Dlaczego kryptokryty i początkowo oferowane monety są głęboko zakorzenione

Cryptokurrencies często nazywane są fadami. W każdym razie, kryptokryty, z najbardziej znaczącym jest Bitcoin kopią w długim zaciągu. W bieżącym raporcie Cambridge Center for Alternative Finance (CCAF) jasne jest, że duża liczba osób na całym świecie wykorzystuje skutecznie cryptokurrencies.

Podobny raport ujawnia, że ​​może wynieść 10 milionów portfeli. "Konta", w których Bitcoin i różne kryptokombiny są przechowywane i przechowywane. W ujęciu realnym oznacza to, że jeśli przeciętny użytkownik ma dwa portfele, w tym momencie na świecie musi być około 5 milionów użytkowników, a Chiny są najwyższym krajem przyjaznym użytkownikowi we wszechświecie.

Cryptokurrencies i Bitcoin nie są nieistotne. Sam Bitcoin ma powierzchnię 43 miliardów dolarów. Pomimo tego, że ostatnio cena była bardzo zmienna, nie ma wątpliwości, że nie zniknie! Pomimo faktu, SEC niedawno odrzuciła aplikację bliźniaków Winklevoss w celu handlu Bitcoin na otwartym rynku jako funduszu ETF, pod warunkiem, że miał tylko pozwolić sobie na czas, aby zagwarantować lepsze bezpieczeństwo w handlu. Nie ustalono, że w przyszłości wniosek zostanie pozytywnie oceniony. To, co nadchodzi, jest rewelacyjne dla Bitcoina i innych komputerowych walut cyfrowych.

Komfort, za pomocą którego pieniądze można dzielić się wzajemnie bez wymogu archaicznego systemu bankowego, a opóźnienia czasowe pojawiły się w ukryciu w wykorzystaniu walut kryptooszczędnych. Poza tym, do tej pory zapomnienie było bardzo mile widziane. Japonia niedawno oficjalnie uznała Bitcoin za prawdziwą legalną ofertę. Wsparcie to doprowadziło do wzrostu wartości 1 miliarda dolarów w wartości granicy rynku Bitcoin przez jedną noc!

Wprowadzenie Coin Oferuje Wnioski

W miarę rozwoju wszechobecności oferty Initial Coin oraz kryptokombinacji, czytelność i wiarygodność handlu Bitcoin postępuje w kierunku jego rozwoju. Odbywają się też możliwości, jakie napotykają handlarze, gdy waluta zdobywa i zwiększa siłę.

Finansów, handlu, binarnych, zapasów, inwestycji, monety, cryptocurrency
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.