Trading usdcad w obliczu wiadomosci o zmianach w kanadyjskim zatrudnieniu - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
05.05. 2017 21:23  | 

Dolar amerykański (USD) wzrósł w piątek w stosunku do dolara kanadyjskiego (CAD), zwiększając cenę pary walutowej USDCAD do poziomu powyżej 1.3750 przed opublikowaniem raportu dotyczącego zmian w zatrudnieniu w Kanadzie. Trend powinien pozostać zwyżkowy ze względu na wysoki szczyt w ostatnim ruchu zwyżkowym.

Analiza techniczna

Para jest sprzedawana około 1.3784. Opór jest notowany około 1.3809, linia oporu została oznaczona na wykresie kolorem czerwonym. Przełamanie i zamknięcie powyżej oporu na poziomie 1.3809 powinno wzbudzić chęć zakupu, otwierając drzwi dla ruchu w kierunku oporu na poziomie 1.3900 co stanowi poziom psychologiczny.

Z drugiej strony, wsparcie jest notowane około 1.3750, konfluencja 23.6% zniesienia Fibonacciego jak i wsparcie horyzontalne są powyżej 1.3727, linie wsparcia zaznaczona na wykresie kolorem różowym daje 1.3700, liczbę psychologiczną. Trend powinien pozostać zwyżkowy tak długo jak strefa oporu na poziomie 1.3700 pozostaje nietknięta.

Jak para USDCAD zareagowała na poprzednie raporty zmian zatrudnienia w Kanadzie?

Para USDCAD spadła o ponad 40, po opublikowaniu raportu zmian zatrudnienia w Kanadzie 7 kwietnia 2017 roku. Rzeczywisty wynik to 19,4 tys. nowych miejsc pracy w porównaniu do prognozowanych 5 tys.

Para zareagowała tak samo, spadając o ponad 60, po publikacji marcowego raportu zmian zatrudnienia. Rzeczywisty wynik wyniósł 15,3 tys w porównaniu do prognozowanych 2,5 tys. nowych miejsc pracy.

Należy dodać, że zmienność kursu pary USDCAD nie wynikała tylko z raportu zmian zatrudnienia w Kanadzie. Były także inne ważne czynniki, które przyczyniły się do zmian cen tej pary walutowej.

Jak wyorzystać informacje w handlu?

Zakup opcji sprzedaży może być dobrą strategią jeśli dane z raportu zmian zatrudnienia będą lepsze niż oczekiwania ekonomistów.

Zakup opcji kupna może być dobrą strategią jeśli dane z raportu zmian zatrudnienia będą poniżej oczekiwań ekonomistów.

Jakimi aktywami handlować?

W dodatku do pary USDCAD, trading CADJPY, GBPCAD aoraz CHFCAD może być dobrą strategią, ponieważ wyżej wspomniane pary walutowe są bardzo wrażliwe na wiadomośći dotyczące zmian zatrudnienia w Kanadzie.

usd, cad, raport zmian zatrudnienia, Kanada, trading,
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  1Broker

1pool Ltd
An offshore broker offering trading in bitcoin, fiat forex pairs and CFDs on indices, stocks and commodities and only accepts deposits in Bitcoin
Moja szybka porada: An offshore broker offering trading in Bitcoin and with over 75 markets
Minimalna wpłata
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.