Amerykanski indeks ism polityka pieniezna i zysk aud trensy forex na dzien 2 maja 2017 roku - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
03.05. 2017 14:00  | 

2 maja to święto państwowe dla europejskich rynków oraz Chin

.

Ważne informacje dla dolara amerkańskiego zostały opublikowane. Wydatki na konsumpcję były zgodne z przewidywaniami i wyniosły o 1.6% więcej w porównaniu do poprzedniego roku. Dochód na osobę dla marca 2017 roku wzrósł tylko o 0,2%, poniżej oczekiwanych 0,3%. Wydatki także były poniżej oczekiwań: 0,00% w porównaniu do prognozowanych 0,2%.

Brak wpływu wskaźnika ISM dla przemysłu

Amerykański wskaźnik ISM dla przemysłu był mniejszy niż oczekiwania: 54.8 versus 56.5.

Ineks ISM dla przemysłu jest bardzo ważny, ponieważ pokazuje kondycję produkcji przemysłowej oraz wskazówki dotyczące inflacji i pracy. Ten miks wiadomości podstawowych dla amerykańskiej gospodarki nie ma wpływu na cenę akcji par walutowych z dolarem. Może to właśnie wynikać z zamknięcia europejskich rynków w wyniku wspomnianego święta państwowego.

Amerykański raport polityki pieniężnej

Amerykański dolar będzie bardziej niestabilny pod koniec tygodnia w wyniku ważnych wiadomości dotyczących polityki pieniężnej, które zostaną opublikowane 3 maja 2017 roku.

Ostrożność jest zalecana w handlu przed opublikowaniem raportu, ponieważ jego wyniki mogą spowodować gwałtowne zmiany cen.

Dolar australijski

Kurs dolara australijskiego wzrósł wczoraj w wyniku czego para AUDUSD wzrosła z 0.7471 do 0.7540. Stało się tak głównie dzięki wzrostowi w sektorze australijskiej produkcji - wskaźnik produkcji wzrósł z 57,5 do 59,2 .

Jakiekolwiek pozytywne wiadomości dotyczące produkcji w danym kraju stanowią wsparcie dla waluty tego kraju, ponieważ gdy produkcja rośnie zwiększa się popyt na walutę tego kraju. Para AUDUSD wzrosła z poziomu 0.7434 w ostatnim tygodniu do wczorajszego poziomu 0.7540. Jakiekolwiek znaczące wiadomości dotyczące amerykańskiego dolara, wyznaczą nowy trend.

W tym tygodniu wiele par skorelowanych z dolarem amerykańskim, takich jak: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, doświadczy zmienności zwłaszcza w okresie od 3 (środa) do 5 (piątek) maja. W ciągu tych 2 dni należy zachować ostrożność.

dolar, raport polityki pieniężnej, indeks ism dla przemysłu, analiza, kurs, trading
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.