Analiza fundamentalna opcje binarne - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
22.07. 2017 00:00  | 

Istnieje kilka sposobów na przewidywanie kursu instrumentów opcji binarnych, a co za tym idzie – skuteczną ocenę, czy otwarta przez nas pozycja zarobi. Analizy każdego rodzaju są pod tym względem niezwykle ważne dla rentownego zarabiania na opcjach binarnych. Ci, którzy wiedzą na czym można zarobić potrafią korzystać z różnych metod analitycznych, opisywanych zresztą już przez nas wcześniej. Dzisiaj zajmiemy się kolejną z nich – analizą fundamentalną.

Analiza fundamentalna polega na przyswojeniu danych finansowych instrumentu i ocenie jego kondycji oraz ruchu w wybranym okresie. W odróżnieniu od analizy technicznej, nie sprawdzamy w niej jednak matematycznych zależności i wskaźników takich jak MACD albo RSI, ale sięgamy do samych fundamentów, czyli informacji o zarobkach spółki, zysku netto, czy wysokości stóp procentowych w przypadku par walutowych. Wykorzystuje się ją szczególnie często w przewidywaniu zmian kursu akcji i indeksów giełdowych, ale jest również użyteczna dla walut oraz surowców.

Jeśli próbujesz ocenić zmianę kursu akcji spółki, zacznij od przejrzenia strony z danymi finansowymi oraz raportami rocznymi i kwartalnymi. W przypadku popularnych amerykańskich spółek łatwo znajdziesz je na zagranicznych portalach finansowych takich jak Bloomberg albo Yahoo Finance. Jeśli chodzi o polskie firmy (niektórzy brokerzy opcji binarnych także je udostępniają do handlu), te informacje możesz znaleźć w poratalach Bankier lub Gazeta.pl. Czego zatem szukać w tych dokumentach? Zwróć uwagę na następujące rzeczy: czy firma się rozwija i osiąga coraz większy zysk? Czy przypadkiem wykazywany zysk nie wiąże się jedynie z tak zwaną kreatywną księgowością i jest sztucznie pompowany w księgach, co powoduje inflację wartości ceny akcji? Czy firma finansowana jest z kredytów, które mogą zaszkodzić w przyszłości i doprowadzić do spadku wartości? Jaką konkurencję ma spółka i czy potrafi sobie z nią poradzić? Udziel odpowiedzi na te pytania i będziesz wiedzieć jaką opcję ustawić – na zmianę kursu w górę, czy też w dół. Przegląd dostępnych instrumentów ułatwi ci również zorientowanie się na czym można zarobić i ogólnie dokształcisz się z ekonomii, a to niezwykle ważne jeśli myślisz o poważnym inwestowaniu i chcesz zarobić na opcjach binarnych pracując na pełen etat z domu!

Analizę fundamentalną możesz stosować również dla takich instrumentów jak ropa naftowa, złoto albo srebro oraz pary walutowe, bardzo popularne wśród traderów opcji. W tym wypadku nie dysponujesz arkuszami ksiąg spółek, a analizujesz inne parametry. Dla ropy naftowej są to raport amerykańskich agencji surowcowych, podających bieżące stany liczby baryłek w magazynach, aktualną produkcję, import z Bliskiego Wschodu oraz liczbę działających szybów naftowych. Jeśli wykorzystasz te dane, aktualizowane w większości przypadków w cotygodniowych raportach, możesz bardzo łatwo przewidzieć jak zmieni się cena ropy i zarabiać na trafionych inwestycjach. Kruszce takie jak złoto i srebro uzależnione są głównie od ogólnej sytuacji na rynkach finansowych oraz stóp procentowych i rentowności z inwestycji w akcje i indeksy. Im bardziej inwestorzy są zaniepokojeni ogólna sytuacją na giełdzie oraz wyprzedają waluty, tym chętniej kupują złoto i srebro, co prowadzi do wzrostu cen tych surowców. Sprytny trader potrafi wykorzystać tą wiedzę i odpowiednio ustawiać opcje CALL i PUT oraz oczekiwany czas wygaśnięcia - wystarczy skorzystać z analizy fundamentalnej. Połącz różne rodzaje analiz i systemów dla najlepszych efektów, inwestuj rozważnie, a wkrótce zarabianie na opcjach binarnych stanie się twoją pasją i sposobem dojścia do finansowej wolności.

inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,analiza
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.