Analiza iota kurs iot usd - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
23.12. 2017 13:00  | 

IOTA jest jednym z głównych liderów na szybko rozwijającym się rynku kryptowalut. Tylko w grudniu moneta skoczyła o 251%, czym pobiła wszystkie wcześniejsze rekordy. Obecny limit rynkowy monety wynosi ponad 12,4 miliarda dolarów, dzięki czemu IOTA jest szóstą co do wielkości kryptowalutą na rynku.

Najważniejsze informacje

Po wzroście powyżej 5 USD, para IOT/USD spadła i obecnie szuka wsparcia na poziomie około 3,7 USD.

Para IOT/BTC zyskała 76 procent w ciągu tygodnia i obecnie jest notowana około 0,00030 BTC.

Para IOT/USD rozpoczęła tydzień od handlu bocznego. Token napotkał silny opór na poziomie 3,9 USD, a wsparcie było na poziomie 3,4 USD. W środku tygodnia para przełamała opór, by stawić czoła kolejnemu oporowi na poziomie 4,26 USD.

Po spadku do 3,7 USD, token poszybował w górę i osiągnął 5,54 USD. Po klasycznym spadku ze szczytu, para wkrótce znalazła wsparcie w wysokości 4,7 USD. Dzięki temu wsparciu, moneta przetestowała również poziom oporu, ale nie mogła go złamać.

Na wykresie dziennym moneta znajduje się w trybie swobodnego spadku. Spadła z 5,06 USD, a teraz walczy o wsparcie w wysokości około 3,7 USD.

Z powodu ostatniego spadku cen, wskaźniki techniczne również spadają. Stoch znajduje się w fazie swobodnego spadku i znajduje się poniżej strefy sprzedaży. Wskaźnik RSI wynosi 11 procent, co wskazuje wyczerpanie wśród sprzedawców. Ale 100 SMA wciąż przekracza 200 SMA.

IOTA wypadła bardzo dobrze w ciągu tygodnia. Para skoczyła z 0,00017 BTC do 0,00030 BTC, zyskując ponad 76 procent w ciągu tygodnia. Wzrost ten był głównie napędzany spadkiem wartości Bitcoina w stosunku do USD.

IOTA, IOT, USD, bitcoin, BTC, analiza, trend, wzrost, wskaźniki
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.