Analiza iota para iot btc stracila okolo 16 procent tygodniowej wartosci otwarcia - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
31.12. 2017 12:29  | 

Po rekordowym wzroście w ciągu ostatnich kilku tygodni, MIOTA ostatecznie wycofuje się lub raczej stabilizuje. W tym tygodniu MIOTA straciła na wartości około 31 procent. Moneta nadal utrzymuje limit rynkowy w wysokości ponad 9,9 miliarda dolarów i odnotowała wolumen obrotu w wysokości 210 milionów dolarów w ciągu ostatnich 24 godzin.

Najważniejsze informacje

Moneta wreszcie chce się ustabilizować po wycofaniu z rekordowego maksimum.

Przez cały tydzień moneta podlegała sztywnym oporom powyżej 4 USD, ale otrzymywała także wsparcie w wysokości od 3 do 3,2 USD.

Ogólnie rzecz biorąc, para IOT / BTC straciła na wartości około 16 procent w stosunku do tygodniowej wartości otwarcia i jest obecnie notowana na poziomie 0,00024 BTC.

Na wykresie tygodniowym moneta zaczęła spadać na początku tygodnia, aż znalazła wsparcie na poziomie 2,4 USD. To również działało jako oś obrotu. Moneta zaczęła istotnie zyskiwać, ale ostatecznie została zatrzymana przez opór na poziomie 4,0 USD, co również obniżyło cenę. Szybko znalazła silne wsparcie na poziomie 3,0 USD. Nowo utworzony opór między 3,6 a 3,7 USD sprawdził również wszelkie dalsze wzrosty cen w środku tygodnia, aż do momentu gwałtownego wzrostu do ​​4,2 USD. Poprzedni opór powyżej 4,0 USD ponownie zadziałał i spowodował ruch w dół.

Na wykresie dziennym para IOT / USD znalazła wsparcie na poziomie 3,2 USD i obecnie próbuje odzyskać swoją wartość. Para kosztuje około 3,5 USD, a strata wynosi około 2,2 procent.

Po wycofaniu ze szczytu, 200 SMA przekroczyło 100 SMA. Krzywa cenowa oscyluje od 38,2 do 61,8 procent poziomów Fibonacciego przez większą część tygodnia.

Wraz z ostatnią poprawą, ruchome oscylatory również wzrosły, ale wkrótce zbliżyły się do znaku nadmiernego zakupu. Stoch wskazuje na 77 procent, RSI na 58 procent. MACD odzyskuje.

W stosunku do Bitcoina, MITOA poruszało się głównie pomiędzy oporem i pasmem wsparcia odpowiednio od 0,00027 BTC do 0,00023 BTC. Obecnie para jest notowana około 0,00024 BTC.

analiza, IOTA, kryptowaluta, kryptowaluty, trend, IOT, BTC
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.