Analiza tygodniowa dash para dash usd pobila nowy rekord - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
14.12. 2017 11:50  | 

Dash jest wiodącym graczem na gwałtownie rozwijającym się rynku kryptowalut. Miniony tydzień był bardzo bogaty w wydarzenia, a teraz Dash jest siódmą największą monetą na rynku pod względem wartości rynkowej, a także utrzymuje ponad 7 miliardów dolarów w kapitalizacji rynkowej. Ze względu na dużą zmienność wolumen obrotu wzrósł w ciągu ostatnich 24 godzin do około 369 milionami dolarów.

Najważniejsze informacje

Para DASH / USD przekroczyła granicę 900 USD i osiągnęła nowy najwyższy poziom wynoszący 925 USD.

Na wykresie dziennym DASH / USD gwałtownie rośnie i zyskuje ponad 20 procent

Para DASH / BTC zyskała 44 procent i obecnie jest notowana na poziomie około 0,052 BTC

Biorąc pod uwagę wykres tygodniowy, token miał tendencję spadkową w pierwszym tygodniu. Para DASH / USD spadła z 765 USD do 630 USD, dopóki nie uzyskała wsparcia. Poziom wsparcia w wysokości 630 USD zadziałał jako punkt zmiany i zainicjował ruch w górę. Moneta stała jednak w obliczu sztywnego oporu na poziomie 741 USD, który obniżył jej wartość. Jednak token ponownie znalazł wsparcie na poziomie 630 USD i znów wzrósł.

Tym razem wzrost był gwałtowny, a DASH przekroczył 900 USD, po raz pierwszy osiągając nowy rekord 925 dolarów. Choć moneta ma opór około 900 USD, wciąż testuje szczytowy opór. W ciągu ostatnich 24 godzin żeton zyskał ponad 20 procent.

Ze względu na trend zwyżkowy, wskaźniki techniczne również rosną. MACD ma silną tendencję zwyżkową, a Stoch znajduje się przeważnie ponad wskaźnikiem nadmiernego zakupu. Ale ze względu na szczytowy opór Stoch spadł ze strefy nadmiernego zakupu i obecnie wynosi 70 procent. Wskaźnik RSI wynosi 60 procent. Przy ostatnim crossover 100 SMA przekroczyło 200 SMA.

W stosunku do Bitcoina, DASH zyskał 44 procent w tym tygodniu, gdy wartość pary wzrosła z 0.036 BTC do 0.052 BTC.

Dash, USD, analiza, handel. kryptowaluty, kryptowaluta
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.