Analiza wykresow opcje binarne podstawy - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
23.08. 2017 00:00  | 

Jeśli zajmujesz się jakimikolwiek inwestycjami, a w szczególności – opcjami binarnymi, musisz potrafić analizować wykresy, ponieważ ta niezwykle ważna umiejętność zapewni ci skuteczne przewidywanie ruchów cen. Dla początkujących, wykresy mogą być tylko zbiorem typowych dla rynku walutowego sinusoid spadków i wzrostów wartości, ale doświadczony inwestor który wie jak można zarobić pieniądze, potrafi wyczytać z nich potencjalne zmiany cen, korzystając z analizy technicznej. Przedstawimy tutaj podstawy posługiwania się wykresami dla opcji binarnych i wskażemy na kilka ciekawych metod które można zastosować do tej analizy.

Po pierwsze, należy wybrać przedział czasowy, liczony minutowo, dziennie, a nawet miesięcznie. W przypadku opcji głównie interesować nas będą krótsze przedziały, na przykład 5m. Interwał pięciominutowy wcale jednak nie oznacza, że wykres przedstawia zmianę w okresie ostatnich pięciu minut, ale że najmniejsza jednostka (tzw. tick) to 5 minut. Spójrz na wykres dla wybranego instrumentu i spróbuj przewidzieć, czy w następnych minutach lub godzinach cena zmieni się w górę, czy w dół. Jeśli to zrobiłeś, zmień następnie interwał na dłuższy i zrób to samo. Zmieniają kilkakrotnie przedział czasowy dostrzeżesz trend, który zanotuj. Następnie możesz już obstawić opcję zgodnie z twoimi przewidywaniami. Jeśli się nie pomyliłeś, wygrasz kasę na tej pozycji! Powtarzaj to tak długo, jak jesteś pewien że prawidłowo zgadujesz wysokość kursu, a przerwij gdy nie widzisz trendu.

Wielu brokerów oferuje także możliwość porównania dwóch instrumentów na jednym wykresie. Dzięki temu możesz szybko sprawdzić które z nich wykazują mocny, a które słaby trend i tym sposobem pewniej ustanowić opcje CALL albo PUT. Podobnie do porównań, każdy dobry broker umożliwia wyliczenie wskaźników takich jak Wstęgi Bollingera albo różne rodzaje oscylatorów. Pisaliśmy już o nich kilkakrotnie, dlatego zachęcam do przeczytania wcześniejszych artykułów, a w największym skrócie chodzi w nich o to, aby ułatwić ocenę nie tylko wzrostu czy spadku w danym momencie, ale także punktu wybicia się z trendu czy zmienności całego kursu. Z tej metody analizy technicznej korzysta wielu inwestorów i jest ona szczególnie użyteczna dla opcji z krótkim terminem wygaśnięcia, dla których analiza fundamentalna nie daje właściwych rezultatów.

A co jeśli nie chcesz samodzielnie analizować wykresów, a po prostu chcesz posłużyć się automatycznymi narzędziami, które zrobią to za ciebie? To nie problem! W Internecie znajdziesz wiele witryn które umożliwiają automatyczne wyliczanie wskaźników takich jak RSI i MACD, a nawet wyznaczenie japońskich formacji świecowych. Te wskaźniki znajdziesz na przykład na stronie investing.com albo w podobnych serwisach. Łatwo znaleźć w sieci również gotowe arkusze kalkulacyjne, zawierające formuły obliczeń wskaźników technicznych: wystarczy podstawić swoje dane w komórkach i arkusz automatycznie wyliczy za nas wskaźniki. Warto poeksperymentować, znaleźć swoje ulubione parametry i otwierać pozycje opcji binarnych w oparciu o tą analizę. Pamiętajcie również, że efektywność wskaźników technicznych i wykresów zależy również od samego rodzaju instrumentu. Na ogół pary walutowe lepiej reagują na analizę techniczną i są bardziej przewidywalne niż indeksy, z kolei surowce uzależnione są głównie od analizy fundamentalnej i globalnego popytu. Jeśli jeszcze nie znaleźliście waszych ulubionych wskaźników, polecam wybrać kilka z nich i przetestować na historycznych wartościach albo na koncie demo. A jeśli uda wam się skutecznie przewidzieć ich wartość, to czas na prawdziwe inwestowanie – możecie już zarabiać przez internet.

inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,wykresy
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.