Analiza ygodniowa iota iot usd pobilo wszystkie rekordy w tym tygodniu - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
10.12. 2017 12:59  | 

MIOTA, token oferowany przez fundację IOTA, odnotował ogromny wzrost w ciągu ostatnich kilku tygodni. Organizacja uruchomiła nowy rynek danych współpracujący z 20 firmami technologicznymi, w tym Microsoft i Fujitsu, po których wartość MIOTA gwałtownie wzrosła. Token pobił wszystkie rekordy i wskoczył na pozycję 4. największej monety z 9. miejsca w zaledwie dwa dni. Token ma obecnie limit rynkowy ponad 11 miliardów dolarów, a ostatnie 24 godzinne obroty to ponad miliard.

Najważniejsze informacje

1. IOT / USD pobił wszystkie rekordy w tym tygodniu po osiągnięciu szczytu na poziomie 5,5 USD

2. Para zyskała 200 procent tydzień do tygodnia i 15 procent na dziennym wykresie

3. IOT / BTC zyskało 107% w ciągu tygodnia i obecnie jest notowane na poziomie 0,000266 BTC

Na wykresie dziennym moneta miała niesamowicie stromy wzrost. Choć na początku tygodnia moneta była notowana poniżej 1,4 USD, w środku tygodnia nastąpił ogromny skok, aby osiągnąć rekordowy poziom powyżej 5,5 USD. Choć podczas wspinaczki pojawiły się pewne opory i pułapki, nic nie mogło powstrzymać wzrostu, a moneta osiągnęła 5,5 USD z 1,4 USD w ciągu zaledwie 48 godzin.

Tak jak w większości przypadków, szczytowy opór popchnął monetę w dół, w wyniku czego moneta zanurkowała w dół do 3,0 USD. Chociaż próbowała znaleźć stabilny grunt na poziomie około 4,0 USD, nie udało się tego utrzymać.

Na 24-godzinnym wykresie moneta próbuje ponownie osiągnąć szczyt stopniowym wzrostem. Dzięki wsparciu linii trendu, wspinaczka odbywa się w trójkątny sposób, a moneta obecnie ma wartość około 4,0 USD. Na wykresie dziennym moneta zyskała 15 procent, a tygodniowo zyskała ponad 200 procent od momentu spadku ceny.

Niedawny wzrost sprawił, że wskaźniki znów wzrosły. Stoch znów idzie w górę po podróży w dół, a RSI ma 61 procent. MACD stał się stabilny i porusza się wzdłuż osi po wzroście. 100 SMA wciąż jest powyżej 200 SMA, co wskazuje na zwyżkowy opór.

W stosunku do Bitcoina, MIOTA podążała prawie tą samą drogą, co w stosunku do USD; tylko upadek był trudniejszy ze względu na trend zwyżkowy Bitcoina. Obecnie para IOT / BTC jest notowana na poziomie 0,000266 BTC w stosunku do tygodniowej ceny otwarcia wynoszącej 0,000128 BTC. Jest to wzrost o 107 procent.

IOTA, IOT, USD, bitcoin, analiza, wzrost
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.