Binary orders ujawnienie oszustwa - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
18.05. 2017 22:46  | 

Czy martwisz się aby zabezpieczyć swoje przyszłe transakcje i nie wiesz jak to zrobić? Czy szukasz odpowiedniej drogi? Jeśli tak, tyo zanim zrobisz kolejny krok musisz nauczyć się identyfikować potencjalnych oszustów. Jednym z nich jest Binary Orders. To system tradingowy oferujący sygnały i wskaźniki opcji binarnych. Udało nam się udowodnić, że jest to nieuczciwe oprogramowanie. Aby zapoznać się ze szczegółami, przeczytaj poniższą recenzję.

Binary Orders: dlaczego jest złym wyborem?

Po przejrzeniu strony zdaliśmy sobie sprawę, że brakuje na niej jednej podstawowej rzeczy - odpowiedniej prezentacji wideo. Wideo dostępne na stronie jest zbyt krótkie i ogólnikowe. Dobrze zaprojektowane wideo jest nie tylko narzędziem marketingowym, ale także umożliwia użytkownikom wgląd w podstawy działania systemu. Zatem w przypadku dobrego systemu, wideo powinno być bardziej rozbudowane.

Według nas najlepszym sposobem oceny systemu tradingowego jest przetestowanie go za pomocą wersji demonstracyjnej. Binary Orders nie oferuje demo programu, co oznacza, że nie możesz wypróbować systemu i sprawdzić czy Ci on odpowiada czy nie. Bez możliwości wypróbowania programu nie można wyrobić sobie opinii na jego temat. Najważniejszą kwestią jest autentyczność sygnałów dostarczanych przez system Binary Orders, ponieważ cała kariera tradera opiera się na otrzymywaniu odpowiednich sygnałów na podstawie któryh podejmowane są decyzje dotyczące odpowiednich transkcji.

Na stronie systemu możemy znaleźć listę brokerów. Jednak, nie mamy pewności czy ystem rzeczywiście z nimi współpracuje.

Kolejną podejrzaną rzeczą jest obowiązek wpłacenia depozytu w kwocie minimum 250 dolarów. Jednak preglądając sekcję często zadawanych pytań FAQ przeczytaliśmy, że rekomendowany jest depozyt wysokości 500 dolarów. Z czego wynika taka rekomendacja? Pamiętaj aby nigdy nie inwestować więcej niż możesz sobie pozwolić stracić.

Przeglądając sekcję edukacyjną zauważyliśmy, że system korzysta ze MT4. Twórcy systemu twierdzą, że jest to zaawansowane narzędzie analizy rynku. Dla początkującego tradera jest to koncepcja trudna do zrozumienia. Z tego względu na stronie powinno się znajdować szczegółowe wyjaśnienie działania systemu. W jaki sposób wskaźnik MT4 przyczynia się do uzyskania zysku? Wyniki wskaźników handlowych są dokładne 75% do 85%. Jednakże, weryfikacja tego aspektu powinna być potwierdzona przez trzecią stronę.

Kolejną rzeczą jest obecność wsparcia w formie czatu \"na żywo\". Jednak, nie mamy pewności czy za jego pomocą uzyskamy odpowiednią pomoc. Często zdarza się, że oszuści odpowiadając na pytania celowo wprowadzają użytkowników w błąd. Z tego względu nie należy bezwględnie ufać temu systemowi, pomimo obecności opcji czatu \"na żywo\".

Należy także wspomnieć, że w przypadku rzetelnych systemów istnieje gwarancja wypłaty pieniędzy. Jednakże, w przypadku Binary Orders nie ma takiej możliwości. Z tego względu Binary Orders jest ryzykownym wyborem. Ponadto, na stronie nie ma listy zysków, które można osiągnąć za pośrednictwem systemu. Ciężko analizować oprogramowanie, jeśli nie ma się dokładnych danych.

Oszuści stojący za Binary Orders

Alex Radulescu stoi za systemem tradingowym Binary Orders. Jednakże, w internecie nie ma żadnych informacji na temat takiej osoby, co zmniejsza jej wiarygodność.

Należy także wspomnieć o referencjach, które według nas są mało przekonujące. Choć zawierają listę zysków użytkowników systemu, to brakuje linków do stron z dokładnymi danymi. W przypadku rzetelnego systemu istnieje możliwość skontaktowania się z innymi użytkownikami, zwłaszcza takimi którzy już go wypróbowali. Jednakże w przypadku Binary Orders nie mamy takiej możliwości, co sprawia, że zdecydowanie odradzamy korzystanie z tego systemu, gdyż może on prowadzić do utraty pieniędzy.

Werdykt: Binary Orders to oszustwo!

Nieuczciwa strona: Binary Orders.com

binary orders, recenzja, oszustwo, scam, trading, opcje binarne, sygnały
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.