Brytyjska gospodarka traci miejsce w rankingu top 5 co dalej - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
03.12. 2017 21:08  | 

Wielka Brytania jest obecnie 6. gospodarką na świecie, tracąc piątą pozycję na rzecz Francji. Wiadomość ta nie zaskoczyła obserwatorów, którzy ostrzegali, że skutki Brexitu spowolnią inwestycje i wzrost PKB. To jednak w sposób znaczący niweczy twierdzenia rządu Wielkiej Brytanii, że Wielka Brytania będzie lepsza poza UE. Ponadto utrzymująca się od czerwca 2016 r. słabość funta względem euro dodatkowo zwiększyła brak zaufania rynków do przyszłych wyników brytyjskiej gospodarki.

Jakie są powody, dla których tak się stało i jakie są konsekwencje długoterminowe?

Dane dotyczące PKB za trzeci kwartał 2017 r. pokazały, że wzrost w UE nadal przewyższa wzrost w Wielkiej Brytanii, z wynikiem 0,6% kwartał do kwartału dla UE w porównaniu z 0,4% kwartał do kwartału dla UK. W ujęciu rocznym rozbieżność w trzecim kwartale była jeszcze bardziej zauważalna, przy czym UE odnotowała 2,5% wzrost PKB w stosunku do 1,5% wzrostu w Wielkiej Brytanii.

Szacuje się, że głosowanie w sprawie Brexitu kosztowało UK 20 bln funtów lub równowartość 330 mln funtów tygodniowo licząc od czerwca 2016 r.

Pomimo spowolnienia gospodarczego stopa inflacji w Wielkiej Brytanii we wrześniu osiągnęła najwyższy poziom od 5 lat, do 3% r / r, ze względu na stagnację płac połączoną z trwającą słabością funta. Koszty żywności i transportu stanowiły większość wzrostów. Brytyjska waluta jest nadal o 15% niższa niż w czerwcu 2016 roku, choć odbiła się nieco od najniższego poziomu zanotowanego w sierpniu.

Ostatnie wydarzenia informacyjne również nie pomogły funtowi. 5 listopada wyciekły raporty finansowe (znane również jako \"Paradise Papers\"), które wskazały, że różne główne osobistości z Wielkiej Brytanii, w tym sama królowa, zgromadziły miliony na zagranicznych rachunkach na Kajmanach, Bermudach i Panamie . Pokazuje to jak powszechne jest unikanie płacenia podatków i odpływ kapitału w gospodarce Wielkiej Brytanii w otoczeniu politycznym i gospodarczym.

Atrakcyjność Wielkiej Brytanii jako centrum imigracji, która spowodowała wzrost gospodarczy i wzrost populacji w ciągu ostatnich 15 lat, również nie pozostała bez wpływu. Dane z Urzędu Statystyk Krajowych pokazują, że migracja netto do Wielkiej Brytanii spadła o 106 000 do 230 000 w okresie 12 miesięcy do czerwca . Prawie 75% osób, które zdecydowały się na wyjazd, to obywatele UE, w szczególności z Hiszpanii, Polski i Francji, którzy w większości przypadków wracają do swoich krajów pochodzenia. Widmo \"Brexodus\" robotników z Wielkiej Brytanii jeszcze bardziej zaostrzyło rynek pracy, ponieważ stopa bezrobocia utrzymuje się na poziomie najniższym od 42 lat. Niedobory pracowników odnotowano w sektorze rolniczym, oprócz handlu detalicznego, małych i średnich producentów oraz firmach budowlanych.

Polityczny impas wokół negocjacji w sprawie Brexitu nadal napędza niepewność inwestorów. Rząd brytyjski stopniowo przekazywał żądania UE w wielu sprawach dotyczących rozwodu, w tym praw obywateli UE, wysokości zobowiązań finansowych na rzecz UE (40-45 mld euro) i swobodnego przepływu osób. Główny negocjator UE, Michel Barnier, ogłosił 1 grudnia, że brytyjskie banki stracą swoje \"prawa do paszportowania\", które pozwolą im obsługiwać klientów w całej UE bez konieczności posiadania licencji w poszczególnych krajach UE. Nieruchomości komercyjne we Frankfurcie odnotowują znaczny wolumen sprzedaży i wzrost cen, ponieważ instytucje finansowe kontynuują częściową relokację swoich pracowników z londyńskich banków.

Ostateczny termin został ustalony przez UE dla Wielkiej Brytanii na 4 grudnia, aby przed posiedzeniem Rady Europejskiej mającej miejsce 14 grudnia, przedstawić wniosek w sprawie ostatecznych żądań handlowych. Obserwatorzy UE oczekują, że UE zostanie objęta umową o wolnym handlu podobną do umowy z Kanadą. Jeżeli na tym etapie Rada Europejska ogłosi, że został osiągnięty \"wystarczający postęp\", umożliwi to podjęcie rozmów na temat przyszłych stosunków i rozpoczęcie procesu na początku 2018 r. Gdyby tak się nie stało, gospodarka brytyjska i funt rozpocznie nowy rok z nową zmiennością i utrzymującą się niepewnością inwestorów.

Wielka Brytania, Brexit, funt brytyjski, funt, top 5, gospodarka
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.