Codzienny biuletyn iq option - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
16.06. 2017 22:30  | 

Pięć najważniejszych wiadomości na początek dnia. Te zdarzenia mogą mieć wpływ na rynek i powodować wahania kursów walut. Przeczytaj, aby być na bieżąco.

Gwałtowny spadek akcji branży technologicznej

Pięć największych firm technologicznych - Apple, Alphabet, Microsoft, Amazon i Facebook - straciło ponad 120 miliardów dolarów w kapitalizacji rynkowej od ostatniego czwartku. Jednakże spadek cen akcji nie wpłynął znacząco na indeks SPX. Do niedawna akcje przewyższały rynek, stając się jednym z głównych wyborów dla inwestorów grających na zwyżkach kursów. Teraz, gdy upadek jest oczywisty, pieniądze są przenoszone do firm o wyższej rentowności i stabilniejszych cenach akcji.

Przyszłość ropy łupkowej

W ostatnich czasach amerykańskie firmy zajmujące się łupkami zyskały wiele uwagi i pieniędzy inwestorów. Postęp technologiczny w wydobyciu łupkowej ropy naftowej i obniżenie kosztów produkcji spowodowały kolejny boom na rynku. Niektórzy inwestorzy wyrażają jednak negatywne nastawienie. Uważają, że ten segment może paść ofiarą własnego sukcesu. Agresywne wydobycie oleju łupkowego przez coraz większą liczbę firm może obniżyć ceny ropy naftowej, co z kolei sprawi, że ten biznes stanie się nieopłacalny.

Takata - producent poduszek powietrznych - złożył wniosek o banktuctwo

Takata Corp, japoński producent poduszek powietrznych złożył wniosek o bankructwo w tym miesiącu. Uważa się, że przyczyną bankructwa jest wadliwe działanie produktów i wynikające z tego koszty. Key Security Systems Inc., mający siedzibę w USA i należący do Chin producent części samochodowych, zamierza zakupić aktywa firmy Takata w ramach umowy pomiędzy firmami.

Cena akcji Snap spadła do cen IPO

W czwartek akcje Snap straciły 4,97% swojej wartości i osiągnęły poziom pre-IPO. Inwestorzy wątpią, że konkurent Facebooka osiągnie długoterminowy sukces i stabilną sytuację finansową. Spółka nie zdołała zaskoczyć akcjonariuszy zwiększeniem przychodów, wykazując ograniczony potencjał wzrostu. Akcje SNAP są obecnie w cenie 17,00 dolarów.

Bank Japonii niezdecydowany

W piątek Bank Japonii nie wprowadził żadnych zmian w polityce pieniężnej. Wskaźniki prywatnej konsumpcji i zagranicznego wzrostu otrzymały pozytywną ocenę. Eksport, istotna część wyników gospodarczych Japonii, ma wzrosnąć i przyczynić się do dalszego wzrostu. W ostatnich latach Japońska gospodarka pozostawała w tyle za innymi krajami OECD.

wiadomości, rynek, analiza, branża technologiczna, akcje, snap, ropa łupkowa, takata, Bank Japonii
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.