Codzienny biuletyn iq option - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
16.06. 2017 22:30  | 

Pięć najważniejszych wiadomości na początek dnia. Te zdarzenia mogą mieć wpływ na rynek i powodować wahania kursów walut. Przeczytaj, aby być na bieżąco.

Gwałtowny spadek akcji branży technologicznej

Pięć największych firm technologicznych - Apple, Alphabet, Microsoft, Amazon i Facebook - straciło ponad 120 miliardów dolarów w kapitalizacji rynkowej od ostatniego czwartku. Jednakże spadek cen akcji nie wpłynął znacząco na indeks SPX. Do niedawna akcje przewyższały rynek, stając się jednym z głównych wyborów dla inwestorów grających na zwyżkach kursów. Teraz, gdy upadek jest oczywisty, pieniądze są przenoszone do firm o wyższej rentowności i stabilniejszych cenach akcji.

Przyszłość ropy łupkowej

W ostatnich czasach amerykańskie firmy zajmujące się łupkami zyskały wiele uwagi i pieniędzy inwestorów. Postęp technologiczny w wydobyciu łupkowej ropy naftowej i obniżenie kosztów produkcji spowodowały kolejny boom na rynku. Niektórzy inwestorzy wyrażają jednak negatywne nastawienie. Uważają, że ten segment może paść ofiarą własnego sukcesu. Agresywne wydobycie oleju łupkowego przez coraz większą liczbę firm może obniżyć ceny ropy naftowej, co z kolei sprawi, że ten biznes stanie się nieopłacalny.

Takata - producent poduszek powietrznych - złożył wniosek o banktuctwo

Takata Corp, japoński producent poduszek powietrznych złożył wniosek o bankructwo w tym miesiącu. Uważa się, że przyczyną bankructwa jest wadliwe działanie produktów i wynikające z tego koszty. Key Security Systems Inc., mający siedzibę w USA i należący do Chin producent części samochodowych, zamierza zakupić aktywa firmy Takata w ramach umowy pomiędzy firmami.

Cena akcji Snap spadła do cen IPO

W czwartek akcje Snap straciły 4,97% swojej wartości i osiągnęły poziom pre-IPO. Inwestorzy wątpią, że konkurent Facebooka osiągnie długoterminowy sukces i stabilną sytuację finansową. Spółka nie zdołała zaskoczyć akcjonariuszy zwiększeniem przychodów, wykazując ograniczony potencjał wzrostu. Akcje SNAP są obecnie w cenie 17,00 dolarów.

Bank Japonii niezdecydowany

W piątek Bank Japonii nie wprowadził żadnych zmian w polityce pieniężnej. Wskaźniki prywatnej konsumpcji i zagranicznego wzrostu otrzymały pozytywną ocenę. Eksport, istotna część wyników gospodarczych Japonii, ma wzrosnąć i przyczynić się do dalszego wzrostu. W ostatnich latach Japońska gospodarka pozostawała w tyle za innymi krajami OECD.

wiadomości, rynek, analiza, branża technologiczna, akcje, snap, ropa łupkowa, takata, Bank Japonii
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.