Czego sie spodziewac po akcjach drhorton w q2 2017 roku - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
18.04. 2017 22:44  | 

Horton (NYSE: DHI), z siedzibą w Teksasie, jest największym amerykańskim przedsiębiorstwem budującym domy. 20 kwietnia 2017 roku, przed otwarciem rynku, firma opublikuje raport dotyczący zysków. Wydarzenie może spowodować znaczące wahania kursów.

D.R. Horton obsługuje rynek budowy i sprzedaży domów jednorodzinnych. Firmę reprezentują dwa sektory. Jednym jest budowa domów (ponad 97% dochodów firmy), drugim usługi finansowe, obsługiwane przez filię DHI Mortgage oferującą klientom pożyczki długoterminowe. Prognoza EPS na kwartał wynosi 0,59 dolara. Raportowana prognoza na ten sam kwartał ubiegłego roku wynosiła 0,52 dolara.

Wskaźniki

- 52 tydzień High-Low: 34.56 – 26.69 dolarów

- Dywidenda, Div Yld: 0.40 dolara, 1,19%

- Roczny EV-EBITDA: 9,87

- Prognoza EPS na Q1 2017: 0,59 dolara

- Zaraportowany EPS na Q1 2016: 0,52 dolara

- Forward PE: 12,30

Powody do zakupu

Pozytywne zaskoczenie zyskiem. D.R. Horton zdołał ucieszyć inwestorów z zachęcającym 17% zyskiem w ostatnim kwartale 2016 roku. Według Zacks, zdolność firmy do ciągłego generowania dochodu i stabilnego wzrostu, przewyższającego oczekiwania eksprertów, jest głównym czynnikiem pozytywnej ponownej oceny firmy.

Inwestycje w produkty. D.R. Horton zróżnicował swoje działanie i wzmocnił portfolio różnymi markami. Od 2012 do 2015 roku wydziały budowlane Breland Homes, Regent Homes, Crown Communities, Pacific Ridge Homes, and Wilson Parker Homes stały się częścią DHI.

Duże inwestycje w zakup ziemii. D.R. Horton zakupił znaczące ilości ziemi w czasie makroekonomicznego kryzysu. W ostatnich dwóch latach firma wykorzystała kryzys jako okazję do zakupu zbyt nisko wycenionej ziemi. Wyżej wspomniane nabytki mogą być wykorzystanie do spełnienia wymagań w nadchodzącym czasie. W roku 2016, firma wydała ponad 2,7 miliarda dolarów na ziemię i działki.

Programy zmniejszające koszty. D.R. Horton dobrze trzyma koszty pod kontrolą. Menedżerowie wysokiego szczebla oddzielają koszty budowlane, wydatki SGA (sprzedażowe, ogólne i administracyjne) oraz inaczej zarządzają każdą grupą. Koszty budowlane są zarządzane poprzez mało kosztowny i wydajny wystrój wnętrza domów oraz korzystne ceny hurtowe. Koszty SGA są minimalizowane poprzez kontrolę kosztów oraz zastosowanie dźwigni kosztów mieszanych. Należy zauważyć, że w ostatnich czterech latach udział kosztów SGA zmniejszył się z 10,7% do poziomu poniżej 9% w 2017 roku. Menedżerowie planują kolejne ulepszenia w zakresie kosztów.

Powody do sprzedaży

Mało rentowny przemysł. Akcje DHI zyskały tylko 7,6% w ubiegłym roku, w porównaniu do14,6% wzrostu przemysłu budowlanego budującego mieszkania komercyjne. Dochody są ważne, ale jeszcze ważniejsza wydaje się możliwość wzrostu ponad oczekiwania rynku.

Ograniczona podaż. Kryzys w segmencie budowlanym ograniczył podaż na nowe domy powodując wzrost cen. Rynek pracowników skurczył się w wyniku kryzysu oraz mniejszej dostępności pracowników. Wiele małych firm zostało wypchniętych z rynku z powodu pogarszających się warunków biznesowych. Jest to wystarczające do podwyżki cen, zmniejszenia popytu i liczby potencjalnych klientów.

Rosnące koszty. Marże w sektorze budowlanym są zagrożone ze względu na rosnące koszty pracowników oraz ziemi. Ograniczona podaż wykwalifikowanych pracowników i ograniczona dostępność ziemi prowadzi do inflacji cen.

Działania rządu. Rząd federalny ogłosił 0,25 punktu procentowego wzrostu stopy referencyjnej. Drogi pieniądz sprawia, że kredyty hipoteczne i długoterminowe stają się mniej dostępne dla klientów, co może znacząco odbić się na kursie akcji firmy.

Ocena Q2 2017 roku

Drugi kwartał 2017 roku był wyjątkowo dobry dla D.R. Horton. Pomimo, że firma wypadła gorzej w porównaniu do przemysłu budowlanego, to i tak jej wynik przewyższył oczekiwania inwestorów. Na podstawie umiarkowanej, a nawet pozytywnej oceny, spodziewany jest wzrost akcji DHI w drugim kwartale. Jeszcze nie wiadomo czy akcje wzrosną czy spadną w odpowiedzi na czekający na opublikowanie raport zysków. Zależy to od wielu czynników, także od notowania w pierwszym kwartale 2017 roku.

akcje, analiza, branża budowlana, DR Horton, raport
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.