Czerwcowa korekta czy ozywienie rynku - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
15.06. 2017 15:35  | 

Wyprzedaż akcji w sektorze technologii spowodowała, że handlowcy i inwestorzy ostrzegali przed ryzykiem. Czy lato przyniesie dalsze wzrosty czy też korektę?

Rynek traci przez sektor technologii

Sektor technologii, prowadzony przez akcje FAANG, powoduje straty na rynku. Wyprzedaż w ubiegłym tygodniu zastanawia handlowców, czy lato przyniesie kontynuację wzrostów czy początek korekty. Problem? Choć perspektywy długoterminowe są nadal pozytywne, to maleją. To sprawia, że rynek jest bez wsparcia, podatny na korygowanie, zwłaszcza jeśli dane ekonomiczne, dochody lub oczekiwania polityczne ulegną pogorszeniu.

Długoterminowe trendy wspierają trwającą dobrą kondycję rynku pracy, rosnące zarobki i rosnący PKB. Ostatnie dane były jednak słabe, w szczególności zatrudnienie w sektorze pozarolniczym (NFP) i wzrost inflacji, co spowodowało spadek w stosunku do całorocznych oczekiwań. Przyszły wzrost przychodów nadal jest prognozowany, ale oczekuje się, że wzrost ten w bieżącym kwartale zmniejszy się o 50%, zanim w drugiej połowie roku zostanie podwojony do dwucyfrowych wartości. Polityka odgrywa również ważną rolę. Wzrosty rynkowe zostały wywołane w wyniku wyboru i wspierania Trumpa przez Agendę Trumpa, która została powoli zepchnięta w skandale, biurokrację, brak współpracy ze strony partii i inne bezpośrednie przeszkody. Dodatkowo istnieją powody dla których pod koniec pierwszego półrocza 2017 co jest równoznaczne z końcem tego miesiąca, przedsiębiorcy, inwestorzy i menedżerowie mogą zebrać zyski i wyprzedać rynek.

Według technicznej analizy, rynek amerykański jest w trendzie wzrostowym, który był budowany przez wiele lat i wszedł na nowe poziomy wraz z początkiem sezonu kampanii prezydenckiej w zeszłym roku. Zatem wzrost został wzmocniony zwycięstwem Trumpa; Rynek wiedział, że przynajmniej utrzyma status quo i poprawi go w miarę możliwości. Jego prorozwojowe i pro-wzrostowe nastawienie jeszcze nie osiągnęło niczego znaczącego, ale zmiana nastrojów wystarczy, aby przedsiębiorstwa poruszały się we właściwym kierunku. Od tamtej pory wzrost był wspierany oczekiwaniami wzrostu gospodarczego i pozytywnym wzrostem zarobków.

Tygodniowe wykresy

Tygodniowy wykres pokazuje ostre rozbieżności między MACD, stochastycznymi a nowo ustanowionymi pikami, co jest oznaką poważnej słabości. Koncentruj się na dziennych wykresach, a te rozbieżności są potwierdzane przez odpowiednie sygnały, co wskazuje co najmniej na konsolidację i głęboką korektę w najgorszym wypadku. Teraz pytanie brzmi: jak daleko to zajdzie? Wskaźniki już są na poziomie wsparcia krótkoterminowego i wykazują oznaki odbicia. Przesunięcie się z tego miejsca będzie wynikającym z trendów wzrostem, ale nadal na tym samym, jak poprzednio niestabilnym podłożu.

Ruch w dół może doprowadzić S&P 500 do takiego poziomu, aby w najbliższym czasie podtrzymać cele na poziomie 2.400 (-1.25%), 2.350 (3.25%) lub 2.320 (3.75%). Większy spadek wymaga poważnego załamania podstaw, dlatego nie sądzę, że to nastąpi. Ponadto dane ekonomiczne mogą być chłodne i wzrost dochodów może spowolnić, ale gospodarka i zarobki wciąż rosną, więc nie ma powodu, aby rynek się odwrócił. Sezon zarobkowy zaczyna się za około 4 tygodnie i wesprze rynek. Między obecną chwilą a rozpoczęciem sezonu, spodziewamy się konsolidacji rynku i rotacji sektora, ponieważ handel przekłada się na drugą połowę roku.

trendy, czerwiec, rynek, korekta, ożywienie, sektor technologii, analiza
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.