Czy 90 rentownosc eurusd jest prawda - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
25.04. 2017 22:15  | 

W ostatnich tygodniach Euro wzrosło w stosunku do dolara amerykańskiego. Na podstawie bieżących wykresów oraz katalizatorów politycznych można stwierdzić, że ta tendencja będzie kontynuowana.

Jak tu dotarliśmy

1. Głównym wydarzeniem rynkowym ostatniej dekady jest wystąpienie dolara amerykańskiego i amerykańskich rynków przeciwko Euro i rynkom europejskim. Para walutowa EURUSD jest 3.8% powyżej 10-letnich spadków.

2. Głównym czynnikiem napędzającym parę walutową jest fakt, że Unia Europejska zmaga się z deflacją, słabym wzrostem oraz konfliktami politycznymi w większym stopniu niż USA.

3. Pomimo, że te sprawy trwają, ostatnie dane wskazują, że za dużo złych wieści wpłynęło na rynek. Dane ekonomiczne polepszyły się, gdy ostatnie europejskie wybory wygrał kandydat oddany sprawom UE.

Wpływ Trumpa

Euro spadło o 8% w ciągu dwóch miesięcy po zaskakującym zwycięstwie Donalda Trumpa. Inwestorzy byli optymistyczni jeśli chodzi o wyborcze obietnice dotyczące cięć podatków oraz wydatków na infrastrukturę. Przyniosły one Trumpowi poparcie Republikanów. Inwestowano w dolara i rynki amerykańskie z niecierpliwością oczekując przyśpieszenia wzrostu.

Euro odzyskało połowę straty, gdy nie powiodło się znaczące ustawodastwo w wyniku czego wyniki finansowe USA w pierwszym kwartale były rozczarowujące. Zanotowano spadek GDP z 3% do 0.5% w ostatnich 3 miesiącach. Ponadto niesprzyjające były: ciągły spadek sprzedaży detalicznej, rozczarowujące raporty dotyczące zatrudnienia oraz słabsza niż się spodziewano inflacja.

To spowodowało bardziej ostrożny Fed, co przełożyło się na mniejsze odsetki i słabszego dolara. Natomiast w Europie GDP wzrosło o 0,7% w porównaniu do spodziewanych 0,4%. Dodatkowo dane dotyczące inflacji, zatrudnienia i produkcji zaskoczyły wzrostem. Oczywiście USA zmaga się z wysokimi oczekiwaniami, podczas gdy oczekiwania dotyczące Europy są małe.

Trade Setup

Euro miało najniższy trend od 2008 roku co spowodowało, że traderzy zajęli się sprzedażą. Może być to postrzegane jako odczyt pokazujący skrajnie zniżkujące zainteresowanie w kierunku euro pomimo ostatniego wzrostu. Euro jest przeciwnym tradem z określonym minusem i znaczącym potencjałem wzrostu.

Większość traderów potwierdza wzrost Euro na obecnym poziomie, z ceną docelową wynoszącą 1.15 i stop loss wynoszącym 1.03.

Zyskaj 90% rentowności na parze EURUSD. Dzisiaj od 13:00 do 15:00 GMT.

90% to liczba która zostanie uznana na koncie w przypadku udanego tradu

eur, usd, eurusd, para walutowa, waluta, wzrost, rentowność, trade, analiza
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  1Broker

1pool Ltd
An offshore broker offering trading in bitcoin, fiat forex pairs and CFDs on indices, stocks and commodities and only accepts deposits in Bitcoin
Moja szybka porada: An offshore broker offering trading in Bitcoin and with over 75 markets
Minimalna wpłata
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.