Czy bitcoin mining jest schematem ponziego - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
01.12. 2017 14:23  | 

Odpowiedź na powyższe pytanie brzmi: nie. Bitcoin górniczy dostarczający ci usługi i otrzymujesz wartość jako zwrot za wydobycie, co nie jest sytuacją w schemacie Ponziego.

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym jest Schemat Ponzi. To oszustwo, którego twórcą jest Charles Ponzi. W jednej z powieści Charlesa Dickensa opisano podobny schemat, więc istnieją pewne przypuszczenia, że ​​Ponzi wpadł na pomysł z powieści. Schemat Ponzi polega na przyciąganiu inwestora przez wielki zysk, płacąc im przychodami zdobytymi przez nowych inwestorów.

Schemat Ponzi nie prowadzi żadnej działalności ani nie przynosi zysków. To działało przez przyciąganie nowych inwestorów i ocenia się, że porażka to tylko kwestia czasu. Istnieje kilka możliwych sposobów zatrzymania tego rodzaju oszustw, władze wstrzymują oszustwo lub organizatorzy (inwestorzy) uciekają z pieniędzmi. Nawet jeśli nikt nie powstrzyma oszustwa, nie potrwa długo, ponieważ dalszy postęp wymaga więcej zasobów i inwestorów, aw pewnym momencie inwestycje się zatrzymały. Schemat Ponziego nie potrwa dłużej niż dziesięć lat. Rynek Bitcoin wielokrotnie przeżywał kryzys gospodarki światowej i kilka awarii.

W każdym razie koncepcja wydobywania bitcoinów jest zupełnie inna, opiera się na mocy obliczeniowej. Największą różnicą pomiędzy Schematem Ponziego a Bitcoinem jest fakt, że istnieje prawdziwa usługa i prawdziwy zysk w górnictwie. Ludzie, którzy są górnikami lub górnicy, dzielą się swoim sprzętem z siecią i otrzymują Bitcoin lub dowolną inną monetę, którą wydobywali w zamian. Moc obliczeniowa jest podstawą sieci. Służy do rozwiązywania problemów matematycznych i dokonywania transakcji.

W tekście powyżej podkreśliliśmy różnice między schematem Ponziego a wydobyciem Bitcoin. Najważniejszą różnicą jest istnienie faktycznej usługi, faktycznego zysku, faktycznej działalności - wydobycia.

Bitcoin, wydobycie, schemat Ponzi, zysk, inwestorzy
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.