Czy zbliza sie upadek kryptowalut - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
25.11. 2017 17:10  | 

Społecznośćkryptowalut, znana z podburzania pozytywnych nastrojów społecznych, jest pewna: kryptowaluty nie tylko mają pozostać, ale w nadchodzących latach ich liczba ma się znacznie powiększyć. Jak realistyczne są te oczekiwania? W końcu kryptowaluty są tylko kolejną klasą aktywów i jak każdy inny składnik, nie mogą cieszyć się wiecznym wzrostem. Jak zawsze na rynku finansowym, spowolnienie pojawia się, gdy najmniej się tego spodziewamy. Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przed inwestowaniem w kryptowaluty i kiedy należy spodziewać się upadku w całej branży?

Bitcoin, który pierwotnie nie był przeznaczony do obsługi 15 milionów ludzi (liczba użytkowników portfela Blockchain we wrześniu 2017 r.) jest trudny do skalowania. Dlatego najpopularniejsza kryptowaluta na świecie nie spełnia dzisiejszych wymagań technicznych. Użytkownicy Bitcoinów na całym świecie wyrazili już swoje zaniepokojenie niską prędkością transakcji.

Bitcoin Cash, zaprojektowany z myślą o tym ograniczeniu, był przeznaczony do rozwiązania problemu skalowalności poprzez zwiększenie wielkości pojedynczego bloku Bitcoin od 1 do 8 MB. Nowo utworzony krypto zasób otrzymał już dużą uwagę. Li Ang, szef chińskiego Canoe Pool, przewidywał, że Bitoin Cash zastąpi oryginalny Bitcoin jako wiodącą kryptowalutę na świecie. Chociaż to jeszcze się nie stało, prawdopodobieństwo takiego wyniku jest nadal duże.

Wielu ekspertów, głównie reprezentujących wielkie międzynarodowe korporacje i konwencjonalnych inwestorów, wątpi w długoterminowe możliwości wzrostu Bitcoina i jego młodszych rówieśników. Dyrektor generalny JPMorgan, Jamie Dimon, oświadczył, że Bitcoin to oszustwo, które prędzej czy później upadnie, co doprowadzi do upadku wielu nieprzygotowanych inwestorów. On jednak nie był jedyną wysoko postawioną osobowością, która gardziła krypto-manią. Jordan Belfort, oryginalny Wilk z Wall Street i skazany oszust, powiedział kiedyś Financial Times, że ICO to \"największy oszust w historii\". Cena bitcoinów gwałtownie wzrosła w tym roku, co oznacza wzrost o 646%. Według Bespoke Investment Group rośnie ona szybciej niż jakakolwiek inna bańka finansowa w historii ludzkości. To naprawdę istotny znak ostrzegawczy.

Nadal nie jest jasne, w jaki sposób wprowadzenie kontraktów terminowych na bitcoina (które dają handlowcom możliwość krótkiej sprzedaży kryptowaluty) wpływa na branżę. Wszyscy uczestnicy rynku, którzy jeszcze nie byli w stanie obstawić przeciwko Bitcoinowi, wreszcie dostaną szansę na krótką sprzedaż, ostatecznie obniżając cenę.

Rządowi regulatorzy w kilku krajach wyrazili już swoje obawy dotyczące prania brudnych pieniędzy i nielegalnych operacji finansowych, w których kryptowaluty odgrywają kluczową rolę. Chiny, Korea Południowa i Rosja wprowadziły już zaporowe prawodawstwo, blokując w ten sposób wszystkie działania związane z ICO w swoich krajach. Czy jeśli sam Bitcoin (lub wszystkie kryptowaluty) zostaną zbanowane w jednej z największych gospodarek to może to 1) obniżyć cenę samego zasobu, 2) zachęcić inne rządy krajowe do zrobienia dokładnie tego samego, powodując w ten sposób spiralę spadkową.

Wszystkie wyżej wymienione czynniki mogą przyczynić się do upadku rynku kryptowalut i wpłynąć w negatywny sposób na ceny kryptowalut. Ryzyka związane z każdym czynnikiem powinny być brane pod uwagę przez inwestorów kryptowalut.

kryptowaluty, bitcoin, bańka, opnie, prognza, rynek
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.