Dane o zatrudnieniu umacniaja dolara przed spotkaniem fomc - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
10.12. 2017 12:30  | 

Dane o zatrudnieniu poza sektorem rolnictwa w Stanach Zjednoczonych były lepsze od oczekiwań, ale nie były warte emisji. Liczba 228 000 to około 25 000 powyżej oczekiwań i powyżej trendu, ale znacznie poniżej skorygowanych w dół 240 000 w zeszłym miesiącu i poziomów które ekonomiści uważają za silne. Wartość październikowa została obniżona o 17 000, ale została skorygowana w górę do września, która przyniosła zysk w wysokości 3 000 w stosunku do wcześniej zarejestrowanych danych.

Bezrobocie utrzymywało się na stałym poziomie 4,1%, podczas gdy wskaźnik aktywności zawodowej utrzymuje się na poziomie zbliżonym do 63%. W ciągu ostatnich 12 miesięcy zyski z pracy wyniosły średnio 170 000, w tym miesiącu liczba ta jest wyższa o 28% niż rok temu w tym samym czasie. Spodziewamy się, że płaca tygodniowa wzrośnie o jedną dziesiątą, a więc średnie zarobki godzinowe wzrosną o 0,18%. Podczas gdy w tym miesiącu nie odnotowano znacznych wzrostów wynagrodzeń, przynajmniej w ciągu ostatniego roku odnotowano stały wzrost płac, który wzrósł o 2,5% w tym miesiącu. Później w ciągu dnia opublikowano dane o nastrojach konsumentów, które pomogły dolarowi się wzmocnić, dochodząc do 96,8 za listopad. To trochę poniżej oczekiwań, ale wciąż sporo.

Kurs EURUSD nieco spadł po tych wiadomościach i kontunuje upadek z oporu. Para przesuwa się w dół w kierunku dna zakresu handlu i tego, co było wsparciem w ciągu ostatnich 5 miesięcy. Zakres ten jest uzależniony od oczekiwań banku centralnego i koncentruje się na spotkaniach FOMC/EBC, które będą miały w przyszłym tygodniu oraz oświadczeniach politycznych, które mają się odbyć w środę / czwartek. Wparcie może być na poziomie 1,1725 z celami 1,6750, a następnie 1,1 600. W przyszłym tygodniu wypatruj wielu danych, które mogą prowadzić do niestabilności dolara przed spotkaniami. Ryzykiem jest rosnąca w siłę w gospodarka UE i to, co EBC powie w czwartek.

Funt spadł pod ciężarem silnych amerykańskich danych dotyczących pracy. GBP / USD odwrócił wcześniejszy zysk, co potwierdza niższy opór i obniża notowanie pary. Ruch ten potwierdza opór poniżej wcześniej potwierdzonego poziomu 1,35000, ale na niższym poziomie 1,3475 jest znakiem wzmożonej presji wzrostu. Presja ta jest prawdopodobnie spowodowana oczekiwaniami FOMC i wysokim prawdopodobieństwem obecnych i przyszłych podwyżek stóp procentowych. Ponieważ BOE, również planuje opublikować noty w na czwartek, nie oczekuje się że podwyższy lub wskaże wyższe stopy, każdy ruch FOMC będzie zwyżkowy dla dolara. Wsparcie może być notowane w pobliżu 1,3850.

Dolar przesunął się w górę w stosunku do franka szwajcarskiego, ale ruch ograniczał opór. Opór jest notowany nieco powyżej poziomu 0,9950 i może ograniczyć dalszywzrost przed spotkaniami w przyszłym tygodniu. Oczekuje się również, że Szwajcarski Bank Narodowy opublikuje politykę w czwartek, choć nie oczekuje się, że podniesie stopy procentowe.

Wskaźniki są zwyżkowe, ale nie wykazują wytrzymałości, więc można przetestować opór i go przełamać, jeśli pojawią się dodatkowe katalizatory, którymi mogą być zarówno dane, jak i oświadczenia. Ruch powyżej 0,9950 może wzrosnąć do 1,0000, opór z tego poziomu może spaść aż do 0,9900, a następnie do 0,9800.

Dolar, USD, kurs, notowanie, analiza, dane o zatrudnieniu, FOMC
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.