Egzotyczne pary walutowe na rynku opcji binarnych - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
17.06. 2017 00:00  | 

Największą popularnością wśród inwestorów na rynkach finansowych cieszą się tzw. główne pary walutowe, takie jak USD/JPY, EUR/USD albo EUR/GBP. Wszyscy brokerzy mają je w ofercie, ponieważ uchodzą one za przewidywalne i na temat tych par można znaleźć najwięcej analiz i bieżących wiadomości. Ta opinia nie jest jednak do końca słuszna: kurs dolara podczas prezydentury Donalda Trumpa zachowuje się obecnie bardzo chaotycznie, a waluta większości państw Unii Europejskiej również jest w kłopotach, ze względu na problemy finansowe wiecznych dłużników – Grecji i Portugalli. Jeśli dodamy do tego jeszcze bieżące zamieszanie i spadek funta w związku z Brexitem, okazuje się, że otwierając opcje binarne na te waluty wcale nie musimy zyskiwać, ponieważ trudno przewidzieć trend kursu. Na czym można zarobić, skoro nie na tych popularnych instrumentach? Zajmiemy się tutaj mniej docenianymi, ale obecnie znacznie ciekawszymi parami walutowymi – tzw. parami egzotycznymi, które obejmują mniejsze waluty, ale dające równie wiele możliwości zysku. Zobacz jak można zarobić pieniądze, inwestując w egzotyki.

Dolar amerykański do rubla rosyjskiego to jedna z popularnych par egzotycznych z kilku powodów. Po pierwsze, można na niej realizować tzw. carry trade, ze względu na duże różnice w stopach procentowych między tymi walutami. Poza tym, dość łatwo przewidywać zmiany cen, jeśli tylko oglądamy codzienne wiadomości i interesują nas wieści ze świata. Rosyjska gospodarka jest dość stabilna, ale ma wiele problemów, a każdy polityczny news wpływa na kurs rubla oraz zainteresowanie inwestorów tamtejszymi akcjami. Jeśli handlujesz opcjami binarnymi, spróbuj obserwować wiadomości z Rosji, zwłaszcza te związane z niestabilnością w polityce, takie jak ostatnie protesty w Moskwie, które powinny się powtarzać. Inwestorzy reagują nerwowo na takie wydarzenia i za każdym razem wyprzedają rubla, powodując obniżenie jego kursu w stosunku do dolara. Ta wyprzedaż nie trwa często długo i następnego dnia para walutowa odrabia stratę, ale dobremu inwestorowi który wie jak zarobić pieniądze w zupełności to wystarcza aby zarobić, obstawiając spadki.

Polska złotówka także jest parą egzotyczną i wielu brokerów umożliwia handel parą EUR/PLN. Podobnie jak w przypadku wielu egzotyków na kurs wpływa polityka, ale w przypadku euro także decyzje Europejskiego Banku Centralnego, w tym zmiany stóp procentowych. Antycypując decyzje monetarne, zarówno w Polsce, jak i w eurostrefie możemy przewidzieć zmianę wartości pary i tym samym zarobić na naszych przewidywaniach. Zmiany kursów stóp procentowych oddziałują długotrwale na waluty, a więc tutaj zalecamy otwieranie pozycji opcji o długim czasie wygaśnięcia, na przykład 14 do 30 dni. Alternatywnie, jeśli twój broker nie umożliwia zakupu tej pary, sprawdź czy dostępna jest USD/PLN, która jest nawet popularniejsza, a zasady inwestowania są w niej takie same.

Trzecią parą egzotyczną na którą chcę zwrócić uwagę jest kurs liry tureckiej TRY do dolara amerykańskiego – USD. Turcja jest obecnie w niezbyt ciekawej sytuacji, ponieważ jest atakowana przez wiele państw za łamanie konstytucji, praw człowieka oraz rządy dyktatorskie. Do tej pory była uznawana za wschodzącą i dynamicznie rozwijającą się gospodarkę, a fundusze inwestycyjne inwestujące w akcje tureckich spółek mogły zarobić nawet do 70%, ale to już się zmieniło. Obecnie, ze względu na tureckie problemy, można oczekiwać, że zarówno kurs liry, jak również tamtejsze indeksy będą opadać, a to znakomita okazja dla osoby, która chce zarobić na obstawianiu spadków kursu TRY/USD. Istnieje wiele innych sposobów na zarabianie na opcjach binarnych egzotycznych walut i jest ich tak wiele, jak dużo jest instrumentów. Poprzez wnikliwą analizę rynku i własne pomysły możesz dojść do ciekawych wniosków które pozwolą ci samemu dowiedzieć się jak zarobić kasę, dlatego zachęcamy do spróbowania swoich sił z opcjami binarnymi.

inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,instrumenty finansowe,waluty
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.