Ethereum classic etc - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
14.09. 2017 22:00  | 

Wiem, że być może będziesz zdezorientowany, ponieważ jest cyfrowa waluta znana jako Ethereum, a teraz druga - Ethereum classic? Dlaczego mają wspólne imię? Czy naprawdę różnią się od siebie? Więc, zobaczmy.

Ethereum Classic to cyfrowa waluta, która jest otwartą lub publiczną platformą obliczeniową rozproszoną, działającą na zasadzie "Inteligentna umowa". Warto też wspomnieć, że jest to bloker oparty na cyfrowej księdze publicznej.

To nie powstało dopiero dwa lata temu i jego rozwój jest wciąż aktywny. Aby ułatwić zrozumienie, dlaczego dzieli się wspólną nazwą z inną cyfrową walutą, poniższa krótka historia pomoże Twojej wiedzy.

Kiedy powstała Ethereum (kolejna kryptykoncepcja), nie było pewności, że DAO (zdecentralizowana autonomiczna organizacja) jest twardym widelcem, której celem jest zapewnienie funduszu kapitału podwyższonego ryzyka. Niektórzy członkowie nowej społeczności Ethereum zgodzili się z fundacją Ethereum, podczas gdy inni nie zgadzali się.

Członkowie, którzy nie zgadzali się, zdecydowanie odrzucili metodę forkowania ze względów czysto filozoficznych. A ponieważ użytkownicy byli już w posiadaniu ETH przed widelcem, wciąż mieli tę samą kwotę po rozwidleniu. W ten sposób powstała nowa cyfrowa waluta, po urodzeniu Ethereum Classic po zdaniu egzaminów technicznych. Twierdzili, że blok blokowy zawsze pozostanie niezmieniony, więc zdecydowali się na używanie niezakłóconej wersji Ethereum i to, co dziś mamy w klasie Ethereum.

Ta cyfrowa waluta umożliwia również wykonywanie skryptów przy użyciu międzynarodowej sieci komputerów użytkowników, zwanych węzłami. Wynika to z użycia maszyny wirtualnej Ethereum (EVM).

Działa tak, aby dostarczyć token wartości znany jako "klasyczny eter", który można przenosić od jednego uczestnika do drugiego i może być przechowywany w cyfrowym portfelu. "Klasyczny eter" służy również do nagradzania węzłów uczestników w rozwiązywaniu problemów matematycznych jako sposobu na wydobycie cyfrowej waluty.

Mechanizm wyceny transakcji wewnętrznych w sieci bloków sieciowych nazywany jest GAS i ma wiele funkcji, w tym zapobieganie spamowi w sieci, a także przyznawanie nowych monet na podstawie żądań.

Zalety

  1. Zapewnia korzyść z niezmienności - blokada zawsze będzie taka sama. Jest to gwarancja, że ​​zawsze pozostanie w biznesie bez jakiejkolwiek manipulacji na zewnątrz.
  2. Klawiatura klasyczna Ethereum jest również odporna na konsensus górników
  3. Opłaty za transakcje są zdecydowanie nisko i to jest czynnik, który przyciąga inwestorów na całym świecie.

Niedogodności

  1. Ethereum przyszedł przed tym, tak wielu ludzi już wybrało Ethereum jako zwycięzcę widelca.
  2. Istnieją obawy o bezpieczeństwo sieci ze względu na niewielką liczbę mieszania.
  3. Obecnie nie ma aktywnej bazy użytkowników.
  4. Nie ma aktywnego funduszu na sfinansowanie lub koordynowanie jego blokady.
  5. Handel jest uważany przez niektórych za niebezpieczny i obawia się, że wkrótce nastąpi awaria sieci.

Gdzie / Jak go kupić

Metoda 1 - kup bardzo popularny kryptoksymetr, taki jak Bitcoin, Litscoin czy nawet Ethereum. Następnie udaj się na stronę wymiany, na przykład Changelly Exchange lub inne i zamień ją na klasyczną walutę Ethereum (ETH), dając im popularną monetę. Jest to najłatwiejszy i najbezpieczniejszy sposób na jego zdobycie.

Metoda 2 - Możesz ją nabyć bezpośrednio z górnika klasycznego Etherum za pomocą swojej waluty.

Metoda 3 - można ją też kupić z platformy handlowej. Są tacy, którzy już mają klasę Ethereum i są skłonni sprzedawać je jako środek handlowy.

Powyższe metody będą opłacalne tylko wtedy, gdy masz już portfel ETH. Pamiętaj także, aby przenieść swoje monety do portfela, co oznacza, że ​​możesz spokojnie powiedzieć, że są Twoimi.

Handel z nim

Chociaż jest to całkiem nowe miejsce na rynku, wiele osób i całkiem sporo giełd internetowych kwestionowały jej ważność, wszystko zmieniło się od czasu największej wymiany online Ethereum dodanej do ich rynku.

Dokładnie przeszukaj witrynę renomowanej giełdy, zarejestruj się w witrynie, zasilisz konto i rozpoczniesz na nich handel. Inne renomowane giełdy obejmują Coinone, Bitfinex, Kraken, Yobit i tak dalej.

Przechowywanie Ethereum Classic

Prawdą jest, że istnieje kilka różnych opcji Użytkownicy Ethereum Classic mogą wybierać spośród; choć niektóre są lepsze od innych. To wszystko sprowadza się do osobistych preferencji i wyboru pomiędzy opcjami oprogramowania lub sprzętu.

W celu krótkotrwałego przechowywania ETH najlepiej jest obsługiwać portfel oprogramowania, np. Telefon komórkowy lub portmonetkę internetową. Ten portfel jest również przydatny do przechowywania bardzo małych wartości ETH.

Ale w celu długotrwałego przechowywania i przechowywania dużej ilości wartości ETH, proszę uprzejmie rozważyć użycie portfela na sprzęt, ponieważ zapewni to, że dochody pozostaną nienaruszone i bez obawy o niewywiązanie się ze zobowiązań.

etherum klasyczne, oryginalne ethereum, ETH ETC, klasyczna różnica eteru, DAO, twardy rozwidlenie, etheru hack, bazę użytkowników ETC, oryginalny blockchain, portfel oprogramowania, portmonetka na sprzęt
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.