Free robot signals–rzetelny program czy oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
17.05. 2017 22:30  | 

Free Robot Signals jest jednym z zaawansowanych narzędzi tradingowych dla opcji binarnych, oferującym użytkownikowi zróżnicowane opcje. Twórcy twierdzą, że Free Robot Signals ma wysoką stopę wygrywalności - 87%. To wszechstronne narzędzie daje swoim użytkownikom możliwość transakcji na podstawie sygnałów zarówno w trybie automatycznym jak i manualnym.

Prezenterzy Free Robot Signals twierdzą, że narzędzie pozwala skutecznie zarządzać inwestycjami na rynku opcji binarnych. Dzięki szerokiemu wyborowi ustawień, aplikacja daje możliwość wyboru pożądanego poziomu ryzyka jak i maksymalnego możliwego zwrotu. Po przejrzeniu tych niezwykle interesujących cech, postanowiliśmy bliżej się przyjrzeć systemowi Free Robot Signals.

Nasze zainteresowanie aplikacją pozwoliło na poznanie jej głównych wad. Po dogłębnej analizie Free Robot Signals, wyrobiliśmy sobie zdanie na temat tego systemu i postanowiliśmy się nim podzielić.

Warto zapoznać się z poniższym artykułem, ponieważ nie tylko opisuje Free Robot Signals, ale także ułatwi prawidłową selekcję skutecznego narzędzia tradingowego dla opcji binarnych.

Kto zarządza Free Robot Signals?

Główna zasada jest taka, że status głównej osoby zarządzającej decyduje o tym jaki jest obraz firmy. W każdej organizacji management podejmując kluczowe decyzje, wpływa na funkcjonowanie i wiarygodność firmy. Niestety Free Robot Signals należą do tego rodzaju narzędzi tradingowych, gdzie zarząd jest tajemnicą. Nie znamy twórców tej aplikacji ani firmy, która za tym stoi. Na stronie nie ma o nich żadnej informacji. Brakuje także danych kontaktowych. To kompletnie anonimowy serwis. Na podstawie powyższych faktów uważamy, że nie należy ufać tej aplikacji.

Jak działa Free Robot Signals?

Twórcy aplikacji Free Robot Signals twierdzą, że używa ona skomplikowanego algorytmu, który opiera się na sześciu zaawansowanych wskaźnikach handlowych. Dzięki temu niezależnie od sytuacji, mamy gwarancję zysku.

Ponadto, Free Robot Signals umożliwia uzyskanie dość dużego zwrotu nawet na niesprzyjającym rynku. Aplikacja jest reklamowana jako ekspert umożliwiający osiągnięcie sukcesu podczas trudnych warunków gospodarczych. Ponadto, twórcy oferują darmową wersję demonstracyjną oraz zapewniają o stopie wygrywalności powyżej 87%. Oferta może się wydawać dla użytkowników atrakcyjna, jednak ma ona nie wiele wspólnego z rzeczywistością.

Zapewnianie o uzyskaniu zysku podczas niesprzyjających warunków handlowych wydaje się być nieprawdziwe. To wybieg mający zachęcić jak największą liczbę osób do korzystania z aplikacji. Powyższe fakty wystarczą do stwierdzenia, że Free Robot Signals to nieuczciwe oprogramowanie mające na celu wykradzenie Twoich pieniędzy.

Oszustwo na starcie!

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Już na samym początku Free Robot Signals jest nieuczciwe w stosunku do użytkowników. Zaraz po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, użytkownik zostaje przekierowany do brokera. Do tego celu zostaje utworzone nowe konto na które trzeba wpłacić 250 dolarów. Natomiast stare konto staje się nie aktywne. Jasne staje się, że używanie wersji demonstracyjnej jest niemożliwe, a głównym celem serwisu jest uzyskanie pieniędzy od użytkowników.

Brak licencji

Dostarczanie sygnałów handlowych jest interpretowane jako porada finansowa, zatem czynnością regulowaną prawnie i wymaga odpowiedniej licencji. Jednakże Free Robot Signals nie posiada aktualnej licencji. W związku z tym, w razie jakiegokolwiek problemu, nie masz możliwości reklamacji do wyższych władz. To kluczowy dowód oszustwa. Na jego podstawie oraz biorąc pod uwagę wcześniejsze fakty stwierdzamy, że Free Robot Signals to oszutwo!.

Werdykt:Free Robot Signals to potwierdzone oszustwo!

Strona: freerobotsignals.com

free robot signals, recenzja, system, aplikacja, opcje binarne, trading, oszustwo, scam
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.