Google wallet Platnosci - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
27.06. 2017 18:08  | 

portfel Google

Portfel Google to jedna z wielu przejawów prób Google, by zintegrować swoje produkty z zarządzaniem pieniędzmi użytkowników. Ma to związek z przechowywaniem informacji o koncie bankowym i kartą kredytową, a także z możliwościami wypłaty eWallet. Jako jeden z wielu aplikacji produktowych firmy Google (więcej niż jeden dotyczy płatności elektronicznych), może on również współpracować z innymi aplikacjami Google, takimi jak Gmail.

Chociaż PayPal nadal dominuje w mobilnej sferze portfela (z udziałem w rynku w Stanach Zjednoczonych w grudniu 2016 roku wynosi 76%), portfel Google jest jednym z pierwszych operatorów, którzy rywalizują z drugim poziomem popularności użytkowników. Jego platforma ma stacjonarną i mobilną wersję, z których oba wspomagają szerszy zakres usług finansowych. Posiadacze rachunków mają wszelkie wskazania, że ​​Google walczy w końcu o bycie menadżerem pieniędzy swoich użytkowników.

Skąd pochodził Portfel Google?

Firma Google zleciła wcześniej zarządzanie finansami i przestrzeń płatniczą. W 2006 roku uruchomiono usługę Google Checkout w celu konkurowania z PayPay, ale ostatecznie została przerwana w 2013 roku. Przed końcem tego okna Portfel Google został uruchomiony w 2011 roku jako uzupełnienie usługi Google Checkout. Pierwszy pomysł polegał na tym, że Portfel Google mógłby konkurować z firmą ApplePay, przechowywać informacje o karcie i łączyć się z kontami bankowymi, dzięki czemu posiadacze portfela mogliby bezpieczniej i bezpieczniej zameldować się w transakcjach detalicznych online iw sklepach.

Portfel Google zintegrował niektóre funkcje usługi Checkout na platformie poprzedniej po 2013 roku i chociaż firma PayPal nadal (i nadal trwa), aby dominować na rynku w cyfrowych portfelach, Portfel Google nadal ma swoją obecność.

Obecnie Portfel Google oferuje użytkownikom bezpłatne, łatwe i bezpieczne przechowywanie informacji o karcie kredytowej i debetowej; Powiązanie z rachunkami bankowymi; Oraz sposób wysyłania i odbierania pieniędzy z rówieśników. Początkowo portfel został uruchomiony z funkcjami komunikacyjnymi w terenie (NFC) i przez pewien czas użytkownicy mogli przechowywać informacje o koncie PayPal, kartach Diners Club i innych kartach członkowskich na platformie. Zdolności te zostały usunięte z Portfela i przypisane do Android Pay od czasu uruchomienia nowej platformy w 2015 r. Android Pay został ogłoszony krótko po przejęciu Softcard i kontrakcie Google z AT

Portfel Google, alternatywę PayPal, portfel obsługiwany przez portfele Google, dostępność portfela Google
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.