Google wallet Platnosci - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
27.06. 2017 18:08  | 

portfel Google

Portfel Google to jedna z wielu przejawów prób Google, by zintegrować swoje produkty z zarządzaniem pieniędzmi użytkowników. Ma to związek z przechowywaniem informacji o koncie bankowym i kartą kredytową, a także z możliwościami wypłaty eWallet. Jako jeden z wielu aplikacji produktowych firmy Google (więcej niż jeden dotyczy płatności elektronicznych), może on również współpracować z innymi aplikacjami Google, takimi jak Gmail.

Chociaż PayPal nadal dominuje w mobilnej sferze portfela (z udziałem w rynku w Stanach Zjednoczonych w grudniu 2016 roku wynosi 76%), portfel Google jest jednym z pierwszych operatorów, którzy rywalizują z drugim poziomem popularności użytkowników. Jego platforma ma stacjonarną i mobilną wersję, z których oba wspomagają szerszy zakres usług finansowych. Posiadacze rachunków mają wszelkie wskazania, że ​​Google walczy w końcu o bycie menadżerem pieniędzy swoich użytkowników.

Skąd pochodził Portfel Google?

Firma Google zleciła wcześniej zarządzanie finansami i przestrzeń płatniczą. W 2006 roku uruchomiono usługę Google Checkout w celu konkurowania z PayPay, ale ostatecznie została przerwana w 2013 roku. Przed końcem tego okna Portfel Google został uruchomiony w 2011 roku jako uzupełnienie usługi Google Checkout. Pierwszy pomysł polegał na tym, że Portfel Google mógłby konkurować z firmą ApplePay, przechowywać informacje o karcie i łączyć się z kontami bankowymi, dzięki czemu posiadacze portfela mogliby bezpieczniej i bezpieczniej zameldować się w transakcjach detalicznych online iw sklepach.

Portfel Google zintegrował niektóre funkcje usługi Checkout na platformie poprzedniej po 2013 roku i chociaż firma PayPal nadal (i nadal trwa), aby dominować na rynku w cyfrowych portfelach, Portfel Google nadal ma swoją obecność.

Obecnie Portfel Google oferuje użytkownikom bezpłatne, łatwe i bezpieczne przechowywanie informacji o karcie kredytowej i debetowej; Powiązanie z rachunkami bankowymi; Oraz sposób wysyłania i odbierania pieniędzy z rówieśników. Początkowo portfel został uruchomiony z funkcjami komunikacyjnymi w terenie (NFC) i przez pewien czas użytkownicy mogli przechowywać informacje o koncie PayPal, kartach Diners Club i innych kartach członkowskich na platformie. Zdolności te zostały usunięte z Portfela i przypisane do Android Pay od czasu uruchomienia nowej platformy w 2015 r. Android Pay został ogłoszony krótko po przejęciu Softcard i kontrakcie Google z AT

Portfel Google, alternatywę PayPal, portfel obsługiwany przez portfele Google, dostępność portfela Google
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.