Przeczytaj recenzje i oceny użytkowników dla Hydra - Brokerzy z wersją demo 2018
More information
Piotr Adamski
08.08. 2017 21:05  | 

Hydra jest najnowszym oprogramowaniem handlowym obsługującym opcje binarne. Twórcy Hydry obiecują zarobić 5000 dolarów dziennie i mówią, że to oprogramowanie jest bezpłatne.

Kim jest Abraham Epstein?

Pan Abraham jest rzekomo byłym pracownikiem Facebooka. Nie znaleźliśmy jednak żadnych informacji o nim, z wyjątkiem tego, co oferuje firma hydraapp.biz. Na koniec Pan Abraham jest niczym więcej niż tylko postacią o ugruntowanej pozycji, której rolę odgrywał aktor. Właśnie dlatego znaleźliśmy to jako fałszywe oferty.

Jak działa Hydra App?

Podobno Hydra app analizuje mnóstwo danych i opiera się na zgromadzonych danych, umieszcza transakcje na własną rękę. Jeśli oprogramowanie rozpozna wskazówkę, że handel może się nie udać, natychmiast wprowadza inny handel, ale w przeciwnym kierunku. Każdy doświadczony przedsiębiorca będzie wiedział, że to niemożliwe.

Nie ma sposobu na złamanie handlu, ponieważ stopa zwrotu nie jest 100%, ale 75% -80%. Po prostu zrób to z matematyki i zdajesz sobie sprawę, że przy 80% zwrocie pieniędzy nie możesz zainwestować, stracić, a następnie podwoić inwestycję i odzyskać wszystkie pieniądze.

Niepokojące rzeczy znaleziono!

Symbolicznie, pan Abraham zatrudnia 7 najlepszych analityków finansowych, dzięki czemu 7 zespołów analizuje przepływ informacji i trendów oraz publikuje je w trybie online. Nie zgłaszaj się do tego roszczenia, ponieważ nikt nie publikuje takich użytecznych danych w internecie, aby wszyscy mogli to zobaczyć.

Bądź pewny, że nie ma czegoś takiego, co gwarantowany zysk, przynajmniej nie w przypadku opcji wymiany binarnej. Dlatego też nie należy wierzyć twierdzeniu, że gwarantują Ci 5000 dolarów dziennie.

Zdaliśmy sobie sprawę, że mamy do czynienia z oszustwem, gdy usłyszeliśmy ich twierdzenie mówiące, że ich oprogramowanie zajmuje się 7 dni w tygodniu. Jak możesz robić zakupy 7 dni w tygodniu, jeśli rynek jest zamknięty w weekend?

Bardziej niepokojące rzeczy!

Podczas promocyjnego filmu zobaczyliśmy, że Abraham finansuje swoje konto w wysokości 250 USD i umieszcza transakcje, ale problem polega na tym, że nie widzieliśmy nazwy domniemanego oprogramowania. Skąd możemy wiedzieć, że jest to aplikacja Hydra?

Co się dzieje podczas rejestracji na stronie internetowej Hydraapp.biz?

Jak tylko zarejestrujesz się na konto, zostaniesz przekierowany na inną stronę, gdzie pokazują, jak jeden z jego członków zarobił 15.340 dolarów w ciągu 3 dni. Błędem do nich jest to, że wykazywali równowagę na tym tak zwanym bilansie przedsiębiorcy bez wprowadzania żadnych transakcji lub korzystania z oprogramowania w ogóle. To, co nazywamy fałszywym referatem.

Scam!

Najpierw poprosz o finansowanie swojego konta 250 USD.

Potem myślą, że jesteś za swoich pieniędzy, ale nie. Pamiętaj, że mimo że finansowałeś konto, pośrednik jest tym, który ma kontrolę nad swoimi pieniędzmi, a nie Ty!

Pamiętasz, jak powiedzieli, że możesz w każdej chwili wycofać jakąkolwiek kwotę pieniędzy? To jest fałszywe stwierdzenie. Nie będziesz mógł wycofać pieniędzy od uregulowanych maklerów przez co najmniej 2 do 3 dni - to jest zwykły okres, na który musisz poczekać. Nie popadaj w to kłamstwo!

Hydra App Scam Review - Wnioski!

W oparciu o dokładne dochodzenie stwierdziliśmy, że aplikacja Hydra to nic więcej niż oszustwo i mamy nadzieję, że nie wpadniesz w sztuczki, które wykorzystują na niewinnych ludzi!

Oprogramowanie handlowe, opcje binarne, fałszywe oferty, oszustwo, Abraham Epstein, Hydra App
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.