Internet coin exchange to oszustwo adam chodry jest oszustem - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
03.12. 2017 20:36  | 

Dowody są już w Internecie, ale czujemy się zobowiązani do poinformowania naszych czytelników!

Czy planujesz kupić kryptowaluty za pośrednictwem Internet Coin Exchange? Zalecamy przeczytanie tej pełnej i bezstronnej recenzji na temat Internet Coin Exchange i Adam Chodrego - który okazuje się być oszustem.

Jeśli starasz się poszukać informacji o Internet Coin Exchange, nie można wiele znaleźć. Jednak ostatnio zaczęliśmy dostrzegać wiele oszustw dotyczących kryptowalut, które pojawiały się na całym świecie. Do tej pory nie jesteśmy pewni, czy Adam Chodry działa samodzielnie, czy tez jego nieuczciwa działalność jest częścią większych międzynarodowych oszustw.

Recenzja Internet Coin Exchange

Przeprowadziliśmy wywiady z czterema osobami, które przedstawiły konkretne dowody wskazujące, że pod wpływem Adama Chodry\'ego dokonały przelewów na kilka kont na całym świecie, w tym w Polsce, Szwajcarii i Kanadzie w celu zakupu Bitcoin i Altcoins na internetowej giełdzie monet po preferencyjnej stawce.

Ofiary zostały nabrane na klasyczny schemat oszustwa, w wyniku którego Chodry przeniósł \"własne monety\" na nowe konto Internet Coin Exchange w imieniu ofiar i rzucił im wyzwanie, aby sprawdzić, czy ktokolwiek może włamać się do systemu.

Oczywiście system nie może zostać zhakowany, ponieważ publiczne klucze dołączone do monet są fałszywymi kluczami i nie istnieją! Jednak nowicjusz nigdy by się o tym nie dowiedział i można go było łatwo nabrać.

Na podstawie dowodów, oszukane osoby chcą otworzyć międzynarodowy proces o oszustwo przeciwko Chodry i Internet Coin Exchange. Osoby te poniosły straty łącznie przekraczające 3 miliony dolarów.

Adam Chodry aka Stewart Abbott i mnóstwo innych pseudonimów światowej klasy oszustów

Po niedawnej recenzji opublikowanej przez ScamBitcoin.com określającej Internet Coin Exchange jako oszustwo giełdowe - Adam Chodry zareagował jako Stewart Abbot. Dowody na to, że Steward Abbott i Adam Chodry są jedną i tą samą osobą, są niepodważalne. Opierają się na wcześniejszej korespondencji z Adamem Chodrym, którą posiadają ofiary, zawierającej identyczne błędy w pisowni. Co więcej, Chodry zareagował na jedną z ofiar odsłaniając swoją tożsamość Airbnb.

Nie ma wątpliwości, że mamy tym przypadku do czynienia z oszustem dokonanym przez Adama Chodry\'ego - jeśli takie jest jego prawdziwe imię. Jednak Chodry nie jest zawodowym oszustem, biorąc pod uwagę jego obłąkane stwierdzenia. Bardziej prawdopodobne, że jest kryminalistą, który myśli, że jest ponad prawem i może żyć za cudze pieniądze.

Internet Coin Exchange nie odpowiada na żądania wypłaty lub przelewów

Internet Coin Exchange jest firmą rzekomo działającą na Kajmanach. Nie ma dowodów na to, kto obsługuje giełdę, nie podano także osoby prawnej ani adresu, pod którym można skontaktować się z pracownikami Internet Coin Exchange w celu weryfikacji.

Giełda nie jest nawet połączona z interfejsem API, a aktualizacje cen są obsługiwane ręcznie w sposób przypadkowy. Dlatego ostrzegamy naszych czytelników, aby uważnie śledzili te aktualizacje przez dłuższy czas w celu weryfikacji tego, co mówimy, ponieważ Chodry bardzo szybko traci zapał do utrzymania strony internetowej.

Strona jest również bardzo regularnie zamykana w celu \"konserwacji administracyjnej\" i chociaż jest to dopuszczalne i godne pochwały, jeśli zdarza się to rzadko, to jest to charakterystyczne dla oszustwa, gdy zdarza się to zbyt często. Oto jeden przykład:

Internet Coin Exchange została wstrzymana na 24-godzinną konserwację w piątek 25 sierpnia. Jednak strona pozostała nieaktywna do wtorku 29 sierpnia bez żadnego wyjaśnienia. Od tego czasu zdarzyło się to jeszcze kilka razy.

Internet Coin Exchange to brama do zakupu fałszywych monet za prawdziwe pieniądze

Internet Coin Exchange oferuje usługę tworzenia fałszywych monet z fałszywym kluczem publicznym i nigdy nie daje kluczy prywatnych swoim posiadaczom. Co więcej, we wszystkich oszukańczych sprawach, ofiary potwierdziły, że po dokonaniu przelewu lub wypłaty nigdy nie otrzymały odpowiedzi od Internet Coin Exchange.

Staramy się pomagać wszystkim pokrzywdzonym stronom, otwierając światowe poszukiwania cyberprzestępcy - Adama Chodry\'ego i stawiając go przed sądem międzynarodowym. Do tej pory posiadamy dowody ze stron pochodzących z Izraela, Rumunii, Irlandii, Malty i Polski.

Jeśli zdarzyło Ci się, że \"zainwestowałeś\" w Adama Chodry\'ego lub Internet Coin Exchange i nie możesz uzyskać dostępu do swojej inwestycji, zapraszamy do skontaktowania się z nami, a my zachowamy Twoją tożsamość w tajemnicy w sposób bezpieczny aż do czasu, kiedy Twoje dowody będą wymagane w sądzie.

Okazuje się, że w chwili pisania niniejszej recenzji, Internet Coin Exchange i Adam Chodry są przedmiotem śledztwa w większości krajów, w których zamieszkują ofiary.

Internet Coin Exchange to oszustwo - Adam Chodry aka Stewart Abbott jest oszustem

Mamy nadzieję, że powyższa recenzja będzie stanowiła ostrzeżenie przed inwestycjami na giełdach, które nie zostały w pełni sprawdzone. Internet Coin Exchange jest zarejestrowana od października 2016 r. Tylko w tym roku Adamowi Chodry\'emu udało się oszukać miliony osób.

Mamy jednak nadzieję, że dzięki temu postowi ujawią się inne ofiary i udowodnią swoje straty, aby umożliwić światowej klasy akcję przeciwko złodziejom internetowym takim jak Adam Chodry i Internet Coin Exchange.

recenzja, Internet Coin Exchange, Adam Chodry, oszustwo, scam, giełda, handel, kryptowaluty, kryptowaluta, bitcoin, altcoin
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.