Jak inwestowac przy pomocy robotow opcji binarnych - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
26.04. 2017 00:00  | 

Opcje binarne to niezwykły sposób na zarabianie pieniędzy przez Internet, ponieważ łączą one klasyczne inwestowanie z internetowym hazardem. Pozwalają na osiągnięcie zysków z obrotu instrumentami finansowymi, takimi jak opcje spółek, indeksy giełdowe, albo pary walutowe. Umiejętne inwestowanie i zarabianie na opcjach binarnych wymaga jednak wiedzy z zakresu dwóch aspektów analizy: technicznej oraz bieżących wiadomości z rynku. Analizowanie wiadomości z rynków finansowych wymaga ich ciągłego śledzenia. Natomiast analiza techniczna nie wymaga w ogóle znajomości rynku.

W związku z tym, że robot może nas wyręczyć w analizie technicznej, nie musimy nawet znać szczegółowo wszystkich wskaźników, takich jak MACD, RSI, czy też obliczać ile wynoszą aktualne parametry średnich kroczących. To wszystko robi za nas robot, który podejmuje także decyzje, w którym momencie wejść na rynek i dokonać zakupu instrumentu, oraz w jakich czasach wygaśnięcia opcji, cena powinna osiągnąć zakładany pułap. Tą metodę inwestowania spokojnie możemy nazwać autopilotem, a do inwestora powinna należeć tylko jedna, ale za to bardzo ważna decyzja: wybór oprogramowania robota. Prawidłowy wybór pozwoli zyskać nie tylko większej szansie na wygraną, ale także zminimalizować straty. Niestety, nie każdy program jest bezbłędny, a jego możliwości zależą od algorytmów napisanych przez twórców. A zatem, zastanówmy się tu, jak można zarobić pieniądze, dobierając prawidłowego robota.

Na początek oceń wiarygodność producenta oprogramowania, u którego kupujesz robota. Sprawdź czy ma stronę internetową, czy też ogłasza się tylko na jakichś portalach ogłoszeniowych, czy na listach mailingowych. Brak własnej witryny to bardzo poważny sygnał, że coś jest nie tak i najprawdopodobniej masz do czynienia z rodzajem przekrętu. Podobnie jak w przypadku brokerów, nieuczciwe firmy potrafią zmieniać nieustannie tylko nazwy, a liczba oszukanych tylko rośnie. Istniejąca strona internetowa da ci już podstawowe informacje o producencie oprogramowania: jak długo działa, jaką ma skuteczność, jakie zdobył referencje, ilu klientów korzysta z robota.

Następnie porównaj te informacje z rzeczywistością, a najłatwiej zrobisz to, weryfikując czy to, co jest napisane w witrynie jest prawdziwe. Sprawdź więc opinie o tej firmie, przeszukując fora poświęcone forexowi i opcjom binarnym, w szczególności uważnie wczytując się w komentarze krytyczne – ponieważ pochwalne i pozytywne może napisać każdy. Jeśli nadal nie jesteś pewien, możesz po prostu zapytać na takim forum, co sądzą o danym robocie. Jeśli nikt o nim nie słyszał – cóż, z pewnością masz do czynienia z jakimś zupełnie nowym oprogramowaniem, które nie było jeszcze sprawdzone, a to też dobrze nie świadczy. Porównaj ze sobą kilku producentów robotów i wyniki zapisz w Excelu, a następnie na podstawie tego dzienniczka możesz wybrać jednego z nich.

Gdy już wybrałeś, ale nie jesteś jeszcze do końca przekonany czy to działa i nie chcesz wskakiwać na głęboką wodę z prawdziwymi pieniędzmi, warto sprawdzić, czy jest dostępna możliwość skorzystania z demo, pokazującego interfejs i zasady działania robota, a jeśli nie ma takiej możliwości, to nie szkodzi. Po prostu zainwestuj na początek minimalne kwoty z jakich pozwala korzystać broker, na przykład 10 złotych na transakcję i od nich rozpocznij testowanie robota. Testy zrób w kilku czasach wygaśnięcia opcji - zarówno w krótkim, kilkuminutowym, jak również dłuższym – niektórzy brokerzy umożliwiają do 30 dni. Ponownie, wyniki zanotuj w arkuszu w Excelu i jeśli widzisz, że robot pozwala ci na zarabianie na opcjach binarnych, możesz spróbować zainwestować większą kasę. Pamiętaj jednak, że żadne oprogramowanie nie jest bezbłędne – dlatego za każdym razem trzeba stosować mądre zasady zarządzania pieniędzmi. Dotyczy to przede wszystkim nie inwestowania zbyt dużej kwoty jednocześnie (sugerujemy zawsze, aby w jednej transakcji było to maksymalnie 3-5% zgromadzonego kapitału), ponieważ stawiając wszystko na jedną kartę, można niefortunnie dużo stracić. W inwestowaniu najlepsza jest strategia małych kroków i budowania kapitału powoli.

inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,roboty opcji
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.