Jak wysoko moze urosnac bitcoin - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
29.07. 2017 23:22  | 

Wraz z nadejściem BP 148 krytycy pytają, czy kryptowaluta zostanie podzielona. Pytanie, które powinni zadać brzmi, jak wysoko urośnie bitcoin? BP 148 jest najnowszym uaktualnieniem do algorytmu Bitcoin i szansą na podział łańcucha. Jeśli część użytkowników odmówi przyjęcia nowych zmian, wynik będzie niekompatybilną mieszanką starych bicoinów i nowych bitcoinów. Większość ekspertów zgadza się, że takie zdarzenia są odległe. Zatemm prawdziwym pytaniem traderów powinno być pytanie, jaka może być cena Bitcoina? Bitcoins nie znikną i na pewno przyciąga uwagę.

Czy występuje popyt?

Ostateczny limit, wzrostu ceny waluty zależy do popytu. Jeśli jest popyt, rynek wciąż podbija cenę, więc będzie ona rosła. W obecnym paradygmacie dostępny jest tylko ułamek całkowitej liczby dozwolonych Bitcoinów. To teoretycznie powstrzymuje wzrost cen, ponieważ w teorii w przyszłości będzie więcej monet w celu zaspokojenia popytu.Rzeczywistośc jest taka, że obecnie istnieje około 17 milionów Bitcoinów i ponad 7,5 miliarda ludzi, co tworzy rynek sprzedawców. Jeśli masz Bitcoina dzisiaj, nadal istnieje duża szansa, że w przyszłości będziesz mógł go sprzedać w celu osiągnięcia zysku. Wystarczy spojrzeć na wykresy z przeszłości. Za każdym razem, gdy waluta się uległa korekcie, odbiła się z dwucyfrowymi zwrotami, a w niektórych przypadkach nawet trzycyfrowymi.

Więc jak wysoka może być cena Bitcoina? To zależy od używanej ramy czasowej. Aby zachować rzeczy w perspektywie trzymam się wykresów dziennych i tygodniowych. Krótsze ramy czasowe pozwalają wykorzystać tę analizę jako punkt wyjścia. Patrząc na wykresy dzienne, aby uzyskać pomysł zbliżenia celów, możemy zobaczyć, że indeks właśnie odzyskał z głębokiej korekty. Ta korekta zabrała 40% ceny monet, a odbicie odzyskało znaczną część tej straty, choć nie wszystko. W oparciu o siłę i trajektorię odbicia, możemy spodziewać się ponownego wzrostu.

W ciągu ostatnich 10 dni handlowych para pary BTC USD wzrosła o 55%, a teraz jest w konsolidacji. Konsolidacja wskazuje na kontynuację trendu. Kwota wynosi około 1000 dolarów, co powoduje wzrost kosztów do poziomu 3,750 dolarów.

Patrząc na dłuższą metę, używając tygodniowych wykresów, potencjał wzrostu jest znacznie większy. Korekta, która doprowadziła do odprężenia i wzoru flagowego opisanego powyżej, jest podobnym wzrostowym trendem o dłuższej perspektywie. Ten sygnał ma horyzont czasowy od 18 miesięcy do 3 lat i może prowadzić do podwojenia wartości Bitcoina. Moneta ta wzrosła o 2.800 dolarów od momentu największego spadku w 2015 roku. Przełamanie powyżej 3.000 USD może z łatwością przekroczyć 5.800 dolarów na podstawie analizy technicznej. Gdy ten ruch umożliwi napływ nowych pieniędzy, spowoduje wzrost cen nawet do poziomu 6 000 dolarów lub więcej.

bitcoin, kryptowaluta, cena, trend, wzrost, bp 148
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  1Broker

1pool Ltd
An offshore broker offering trading in bitcoin, fiat forex pairs and CFDs on indices, stocks and commodities and only accepts deposits in Bitcoin
Moja szybka porada: An offshore broker offering trading in Bitcoin and with over 75 markets
Minimalna wpłata
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.