Jak zarabiac na spadkach na rynku opcji binarnych - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
15.11. 2017 00:00  | 

Starodawne giełdy pozwalają na zarabianie właściwie tylko w jeden sposób – gdy wybrane przez nas ceny akcji albo funduszu inwestycyjnego idą w górę, inwestora zarabia. Gdy jednak rynek reaguje negatywnie i ceny akcji spadają, nie mamy możliwości zarabiania, co ogranicza potencjał inwestycyjny. Zupełnie inaczej jest w przypadku opcji binarnych: Przeczytaj jak można zarobić pieniądze na spadkach na rynku opcji i w jaki sposób zainwestować aby zyskać na globalnym kryzysie finansowym.

Na początek wprowadzenie jak to działa: mówiąc najprościej, służy do tego opcja typu PUT, która zakłada, że inwestor stawia na spadek wartości wybranego instrumentu, na przykład pary walutowej EUR/USD. Jeśli przeanalizowałeś wykres albo dane fundamentalne i zakładasz, że w ciągu określonego czasu wygaśnięcia opcji – na przykład 1 godziny, cena spadnie i tak też się stanie, zyskasz kwotę określoną przez brokera. Obstawiając spadki w ten sposób, można nieźle zarobić.

W co zatem warto inwestować opcję PUT? Oto kilka naszych propozycji. Dość oczywistą, a więc bezpieczną lokatą są tu pary walutowe związane z funtem. GBP spada od czasu głosowania w sprawie Brexitu w czerwcu ubiegłego roku i to spada drastycznie. Obecnie gabinet premier May jest także bardzo niestabilny, odchodzą z niego kolejni ministrowie, a negocjacje z Unią Europejską są bardzo trudne. Wszystko to wpływa na spadającą wartość funta brytyjskiego. Na szczególnie duży spadek możemy liczyć gdy ten rząd ostatecznie upadnie i jeśli potrafisz przewidzieć kiedy się to wydarzy, możesz otworzyć opcję PUT z odpowiednim czasem wygaśnięcia. Jednocześnie, dolar amerykański stale się umacnia, szczególnie w związku z reformą finansową realizowaną przez prezydenta Trumpa, a to dodatkowy czynnik nakładający presję na parę walutową GBP/USD. Do końca tego roku i w 2018 możemy się spodziewać stałego osłabiania funta i inwestorzy którzy wiedzą na czym można zarobić z pewnością będą stawiali na jego dalsze spadki.

Innym instrumentem którego cena w stały sposób maleje jest ropa naftowa. Przyczyną spadku jej wartości jest głównie nadprodukcja we wszystkich krajach i malejące zapotrzebowanie na ropę na światowych rynkach. Dlaczego zapotrzebowanie maleje mimo zwiększającej się produkcji przemysłowej? Dzieje się tak dzięki odnawialnym źródłom energii, takim jak panele solarne i elektrownie wiatrowe, które powoli wypierają tradycyjne elektrownie w produkcji energii, a to z kolei zmniejsza zużycie oleju opałowego i ropy do generatorów. Stawiając na spadek cen ropy również można stabilnie zarabiać, jednak w tym wypadku pamiętajcie także o tym, że cena za baryłkę może się mocno wahać w niektórych dniach, szczególnie gdy amerykański EIA publikuje raporty o ilości tego surowca w magazynach. Najlepiej unikać takich dni w handlu ropą i warto zwracać szczególną uwagę na informacje z Bliskiego Wschodu.

Na koniec warto zostawić sobie także możliwość otwarcia opcji w przypadku potencjalnie nadchodzącego kryzysu finansowego. Cały rok 2017 to bardzo duże wzrosty na giełdach i właśnie dlatego analitycy sugerują że możliwa jest duża korekta, a mówiąc prościej – kryzys poprzez zebranie zysków z rynku przez duże fundusze. Jest także wiele innych czynników wpływających na możliwość spadków, na przykład rosnąca wszędzie inflacja i ceny nieruchomości które mogą znów doprowadzić do bańki podobnej do tej z 2008 roku. Z tego powodu możesz spróbować otworzyć opcję PUT na indeks giełdowy, tam gdzie broker dopuszcza do handlu indeksami, na przykład na niemiecki DAX lub europejski EUROSTOX. Ocena kiedy kryzys nastąpi jest dość trudna, ale jeśli ci się uda, zarobisz bardzo dużo na opcjach binarnych.

inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,spadki
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.