Jakim typem tradera jestes - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
24.12. 2017 23:55  | 

Handel jest odzwierciedleniem osobowości. Niektórzy ludzie świetnie prosperują w akcjach i szybko zmieniających się środowiskach, niektórzy lubią robić głęboką analizę przed podjęciem decyzji, niektórzy lubią czytać, inni są wizualni. Jedno jest pewne - wszyscy bardzo się różnią.

Opisane poniżej trzy style handlu są bardzo ogólne, ale większość traderów pasuje do jednego z nich. Decydowanie, jaki styl handlu pasuje do Twojej osobowości, jest jednym z kluczowych kroków do stania się spójnym przedsiębiorcą.

Skalpowanie (ang. scalping)

Skalperzy przeglądają rynek pod względem sekund (lub ułamków sekund) i minut, a nie godzin czy dni. Tego typu traderzy analizują krótkoterminowe ruchy cenowe i wiele razy odnotowują niewielkie zyski lub straty w trakcie sesji giełdowej.

Sclaping był domeną Pit Traders, którzy opracowali spread na kontrakty terminowe. Jak można sobie wyobrazić, szybkość jest znaczącą przewagą tego stylu handlu i prawie stała się placem zabaw głównie dla HFT i algorytmicznych traderów. Na poziomie detalicznym skalpowanie na rynku walutowym jest trudne zarówno ze względu na spread, jak i szybkość. Nie jest to jednak niemożliwe, a dzięki zdyscyplinowanemu podejściu i solidnej strategii może być opłacalne. Skalpowanie wymaga BARDZO dużej aktywności, inwestorzy muszą stale oglądać swoje ekrany w poszukiwaniu możliwości.

Nowi traderzy często wpadają w pułapkę próbowania bycia skalperem. Strategia daje nowym traderom dokładnie to, czego chcą, działanie. Większość nowych traderów dość szybko orientuje się, że skalpowanie nie jest tym czego szukali, zwłaszcza gdy zostaną dotknięci ogromną stratą lub dwiema, które zaprzepaszczą wszystkie ciężko zarobione zyski.

Swing trading

Traderzy Swing zwykle utrzymują transakcje z dowolnego miejsca od kilku godzin do kilku dni. Uważają, że cena będzie poruszać się w pewnym kierunku w trakcie kursu w relatywnie krótkim czasie i w końcu pozwoli osiągnąć wcześniej określony zysk lub stop loss. Swing trading jest rozsądnie aktywną strategią. W zależności od strategii, może zaoferować od 1 do 30 możliwości handlu tygodniowo. To, w jaki sposób chce działać swing trader, zależy całkowicie od przyjętej przez niego strategii.

Swing traderzy zazwyczaj korzystają z analizy technicznej i przeglądają wykresy dla wejść i wyjść. Powody wchodzenia i wychodzenia z handlu są w większości oparte na wzorcach technicznych. Jest to prawdopodobnie najczęstszy styl handlu dla detalistów, zwłaszcza tych, którzy dopiero zaczynają lub uczą się. Nie oznacza to, że tentyp handlu jest mało opłacalny. Łączenie niektórych aspektów analizy fundamentalnej i konfiguracji technicznej może być świetną strategią.

Handel długoterminowy

Traderzy praktykujący ten typ handlu (zajmujący długą pozycję) to ekwiwalent słowa \"inwestorzy\" na FX. Skupiają się na dłuższej perspektywie i na ogół używają jakiejś formy analizy makroekonomicznej do decydowania o transakcjach. Te transakcje mogą zająć od jednego miesiąca do kilku lat. Do tej kategorii często należą instytucjonalni traderzy, zarówno ze względu na wielkość zajmowanych stanowisk, jak i poziom zaawansowania, jaki posiadają.

Makro-fundusze hedgingowe przykładają dużą wagę do prognoz oraz analiz ekonomicznych i często wykonują transakcje długoterminowe na podstawie tych badań. Pozwala im to również na handel większych rozmiarów i większe zyski. Największe transakcje z tej kategorii wykonał George Soros, \"pokonując\" Bank Anglii, a nawet \"Big Short\"... Wszystko to można opisać jako transakcje długoterminowe oparte na czynnikach makroekonomicznych.

handel, trader, typ, rodzaje handlu, scalping, skalpowanie, swing trading, pozycja
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 
 


  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.