Konsolidacja eurusd przed ogloszeniem polityki monetarnej ecb - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
27.04. 2017 23:41  | 

Euro (EUR) spadło w stosunku do dolara amerykańskiego (USD) w czwartek, zmniejszając cenę pary walutowej EURUSD do poziomu poniżej 1.0950 przed ogłoszeniem polityki monetarnej ECB, która jest uznawana za główny wskaźnik obecnych warunków ekonomicznych.

Trend pozostaje stopniowo rosnący ze względu na wyższą górkę w ostatniej fali wzrostowej.

Analiza techniczna

Para jest tradowana około 1.0904. Opór jest notowany około 1.0916, środkowa linia oporu powyżej 1.0950, górka ostatniego trendu wzrostowego co 1.1000, główną psychologiczną liczbę wszystkich przedziałów czasowych. Przełamanie oraz zamknięcie powyżej oporu na poziomie 1.1000 może zwiększyć zainteresowanie zakupem potwierdzając ruch w kierunku oporu na poziomie 1.1065, który jest kolejnym głównym obszarem oporu horyzontalnego.

Z drugiej strony, wsparcie jest notowane około 1.0885, konfluencja dwóch linii wsparcia powyżej 1.0815, konfluencja 50% zniesienia Fibonacciego jak i niższa linia trendu co daje 1.0681, dołek ostatniego spadku. Trend powinien zostać rosnący tak długo jak strefa wsparcia na poziomie 1.0681 pozostaje nietknięta.

Jak para EURUSD zareagowała na ogłoszenia polityki monetarnej ECB w przeszłości?

Para EURUSD nie wykazuje żadnej wyraźnej niestabilności po opublikowaniu wcześniejszych raportów dotyczących polityki monetarnej ECB ponieważ bank centralny utrzymał stopę procentową jak i oprocentowanie lokat na niezmienionym poziomie odpowiednio 0% i -0.4%

.

Jak tradować?

Zakup opcji sprzedaży EURUSD blisko obecnego poziomu może być dobrą strategią jeśli ECB niespodziewanie obniży stopę oprocentowania oraz oprocentowanie lokat.

Zakup opcji kupna EURUSD może być dobrą strategią jeśli ECB niespodziewanie podwyższy stopę oprocentowania oraz oprocentowanie lokat.

Jakimi aktywami tradować?

W dodatku do pary EURUSD, tradowanie EURGBP, EURAUD, EURJPY oraz EURCAD może być dobrym ruchem ponieważ wyżej wspomniane pary są wrażliwe na ogłoszenia polityki monetarnej ECB.

euro, usd, eurusd, para walutowa, analiza, handlowy, ecb, polityka monetarna
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.