Konsolidacja eurusd przed ogloszeniem polityki monetarnej ecb - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
27.04. 2017 23:41  | 

Euro (EUR) spadło w stosunku do dolara amerykańskiego (USD) w czwartek, zmniejszając cenę pary walutowej EURUSD do poziomu poniżej 1.0950 przed ogłoszeniem polityki monetarnej ECB, która jest uznawana za główny wskaźnik obecnych warunków ekonomicznych.

Trend pozostaje stopniowo rosnący ze względu na wyższą górkę w ostatniej fali wzrostowej.

Analiza techniczna

Para jest tradowana około 1.0904. Opór jest notowany około 1.0916, środkowa linia oporu powyżej 1.0950, górka ostatniego trendu wzrostowego co 1.1000, główną psychologiczną liczbę wszystkich przedziałów czasowych. Przełamanie oraz zamknięcie powyżej oporu na poziomie 1.1000 może zwiększyć zainteresowanie zakupem potwierdzając ruch w kierunku oporu na poziomie 1.1065, który jest kolejnym głównym obszarem oporu horyzontalnego.

Z drugiej strony, wsparcie jest notowane około 1.0885, konfluencja dwóch linii wsparcia powyżej 1.0815, konfluencja 50% zniesienia Fibonacciego jak i niższa linia trendu co daje 1.0681, dołek ostatniego spadku. Trend powinien zostać rosnący tak długo jak strefa wsparcia na poziomie 1.0681 pozostaje nietknięta.

Jak para EURUSD zareagowała na ogłoszenia polityki monetarnej ECB w przeszłości?

Para EURUSD nie wykazuje żadnej wyraźnej niestabilności po opublikowaniu wcześniejszych raportów dotyczących polityki monetarnej ECB ponieważ bank centralny utrzymał stopę procentową jak i oprocentowanie lokat na niezmienionym poziomie odpowiednio 0% i -0.4%

.

Jak tradować?

Zakup opcji sprzedaży EURUSD blisko obecnego poziomu może być dobrą strategią jeśli ECB niespodziewanie obniży stopę oprocentowania oraz oprocentowanie lokat.

Zakup opcji kupna EURUSD może być dobrą strategią jeśli ECB niespodziewanie podwyższy stopę oprocentowania oraz oprocentowanie lokat.

Jakimi aktywami tradować?

W dodatku do pary EURUSD, tradowanie EURGBP, EURAUD, EURJPY oraz EURCAD może być dobrym ruchem ponieważ wyżej wspomniane pary są wrażliwe na ogłoszenia polityki monetarnej ECB.

euro, usd, eurusd, para walutowa, analiza, handlowy, ecb, polityka monetarna
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.