Kto jest zalozycielem bitcoin - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
01.12. 2017 14:30  | 

Wszystko zaczęło się w listopadzie 2008. Satoshi Nakamoto lub grupa osób, które wymyśliły Bitcoin, opublikowała pierwszy artykuł o krypto-walucie nazwany: Bitcoin: Peer to Peer Electronic Cash System, który rozwijał do końca 2010 roku. 23 kwietnia 2011 Nakamoto opublikował, że przeniósł się do innej rzeczy. Bitcoin jest w dobrych rękach z Gavinem i wszystkimi. To był ostatni występ Satoshi Nakamoto.

Prawdziwe pytanie brzmi: kim jest ten człowiek, czy kim są ci ludzie? Nawet Satoshi Nakamoto stwierdził, że on lub oni są Asią, to jest dość niepewne, ponieważ znaczenie Satoshi jest "jasne" lub "sprytne", Naka oznacza "medium", "wewnątrz" lub "związek", a Moto oznacza "fundament" lub "pochodzenie" "więc imię Satoshi Nakamoto może być jakimś pseudonimem.

Są pewne prognozy, które mogą być prawdziwym założycielem Bitcoin:

  • Dorian Nakamoto z Kalifornii, którego nazwisko urodziło się Satoshi Nakamoto, był wyraźnie pierwszym celem pytania o założyciela Bitcoin. Pierwszym człowiekiem, który zaangażował go w to pytanie był dziennikarz Newsweeka Leah McGrath Goodman. Nakamoto zdawał się potwierdzać jako założyciel Bitcoin, ale potem powiedział, że nie jest już zaangażowany i że został skierowany do innych osób.
  • Kryptograf Hall Finney był sąsiadem Doriana Nakamoto. Więc dziennikarz Andy Greenberg powiedział, że możliwe jest, że FInney pracował w imieniu Nakamoto. Później, Finney pokazał listę e-mailową Greenberga między nim a Nakamoto, gdy zobaczyliśmy, że kupił on pierwsze bitcoiny.
  • Craig Steven Wright twierdził, że jest założycielem Bitcoin na swoim blogu. Ale później stało się jasne, że to wszystko jest fałszywe.

Zasadniczo nie możemy być pewni, kto jest założycielem Bitcoin. Wszyscy potencjalni ludzie, którzy mogli być założycielami, byli przedmiotem sporu.

Bitcoin, założyciel, Satoshi Nakamoto, krypto-waluta
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.