Kurs pary usdcad rosnie przed publikacja kluczowych wskaznikow ekonomicznych - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
28.04. 2017 22:35  | 

Dolar amerykański (USD) wzrósł w piątek w stosunku do dolara kanadyjskiego (CAD), zwiększając cenę pary USDCAD do poziomu powyżej 1.3600 przed publikacją kluczowych czynników ekonomicznych dotyczących USA i Kanady. Trend powinien pozostać wzrostowy z powodu najwyższej górki w ostatnim ruchu wzrostowym

Analiza techniczna

Para jest sprzedawana około 1.3639. Opór notowany na poziomie około 1.3669, górka ostatniego ruchu wzrostowego. Przełamanie i zamknięcie powyżej 1.3639 oporu, powinny spowodować wzrost zainteresowania zakupem otwierając drzwi do ruchu w kierunku 1.3700 oporu będącego poziomem psychologicznym.

Z drugiej strony, wsparcie może być około 1.3600, konfluencja 23.6% zniesienia Fibonacciego jak i wsparcia horyzontalnego powyżej 1.3575, linii wsparcia, co daje 1.3500, liczbę psychologiczną. Trend powinien pozostać wzrostowy tak długo jak obszar oporu na poziomie 1.3500 pozostaje nietknięty.

Jak para USDCAD zareagowała na publikację kanadyjskiego Reacted GDP w przeszłości?

Kurs USDCAD spadł o więcej niż 40 po ostatniej publikacji kanadyjskiego raportu GDP, co miało miejsce 31 marca 2017 roku. Rzeczywisty wynik 0.6% w porównaniu do prognozowanych 0.3%.

Jednakże para nie wykazała wyraźnej zmienności po publikacji lutowego raportu GDP. Rzeczywisty wynik wyniósł 0.3% w porównaniu do prognozowanych 0.3%.

Wyżej wspomniana zmienność kursu pary USDCAD wynikała nie tylko z publikacji raportu kanadyjskiego GDP, ale także z innych ważnych wydarzeń.

Jak tradować?

Zakup opcji sprzedaży USDCAD może być dobrą strategią jeśli wyniki kanadyjskiego raportu GDP będą powyżej przewidywań ekonomistów.

Zakup opcji kupna USDCAD może być dobrą strategią jeśli wyniki kanadyjskiego raportu GDP będą poniżej przewidywań ekonomistów.

Jakimi aktywami handlować?

Dodatkowo do pary USDCAD, trading parami CADJPY, GBPCAD oraz CHFCAD może być dobrą strategią ponieważ wyżej wspomniane pary są bardzo wrażliwe na publikację kanadyjskich wyników ekonomicznych.

Wszystkie informacje zawarte w artykule są tylko opinią autora.

usd, cad, kurs, analiza, raport gdp, trading
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.