Kurs zlota mozliwe odwrocenie trendu znizkowego w okolicznosciach publikacji amerykanskiego raportu dotyczacego pozwolen na budowe domow - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
18.04. 2017 14:46  | 

Dzisiaj o 12:30 GMT zostanie opublikowany amerykański raport pozwoleń na budowę domów.

Kurs złota spadł we wtorek, zmmiejszajac cenę żółtego metalu do poziomu poniżej 1300.00 dolarów za uncję. Przesłanki analizy technicznej pozostają optmistyczne ze względu na wyższe szczyty w ostatnim trendzie zwyżkującym.

Analiza wykresu dla złota

Cenny metal jest sprzedawany okolo 1282 dolarów za uncję. Wsparcie jest notowane około 1277 dolarów, 38.2% zniesienia Fibonacciego powyżej 1274 dolarów, różowa linia wsparcia na poziomie 1250 dolarów, daje główne wsparcie horyzontalne.

Opór może być notowany około 1290 dolarów, obszar lini oporu zaznaczono na wykresie czarnym kolorem. Przełamanie i zamknięcie powyżej czarnej linii trendu powinno wzbudzić większe zainteresowanie zakupem, potwierdzajac wzrost do poziomu 1321 dolarów w obszarze oporu. Przesłanki techniczne są powinny pozostać optymistyczne dopóki obszar wsparcia na poziomie 1250 dolarów pozostanie nienaruszony.

Jak kurs złota reagował na poprzednie publikacje raportów?

Kurs złota wzrósł o prawie 2 dolary po publikacji raportu pozwoleń na budowę domów w marcu 2017 roku. Rzeczywisty wynik wyniósł 1.213 podczas gdy prognozowano wynik na poziomie 1.260.

Jednak kurs złota spadł o około 5 dolarów po poublikowaniu raportów pozwoleń na budowę domów w lutym. Rzeczywisty wynik wyniósł 1.3, w porównaniu do prognozy na poziomie 1.2 pkt.

Jak tradować majac na uwadze dzisiejszy raport?

Zakup opcji kupna może być dobrą strategią jeśli raport pozwoleń na budowę okaże się gorszy niż przewidywania ekonomistów.

Z drugiej strony, zakup opcji sprzedaży może być dobrą strategią jeśli raport okaże się lepszy niż przewidywania ekonomistów.

Jakimi aktywami tradować?

W dodatku do złota, dobrą strategią może się okazać trading parami walutowymi EUR/USD, GBP/USD, USD/CHF, NZD/USD oraz AUD/USD, ponieważ wyżej wymienione pary są wrażliwe na raport pozwoleń na budowę domów.

Złoto, raport, aktywa, kurs, analiza
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.