Licencjonowanie i regulacja brokerow opcje binarnych - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
12.07. 2017 09:41  | 

Przed rokiem 2013 binary options brokerzy mogli biegać dziko i zarządzać swoją działalnością tak, jak chcą, bez konieczności odpowiadania na wszystko. Każdy może stać się brokerów opcji typu binarnego, ponieważ nie było solidnego procesu licencjonowania i regulacji, które musiałyby przejść przed, zanim mogłyby stać się prawdziwymi brokerami opcji binarnych. Mogli przyciągnąć klientów i robić interesy swobodnie, a tym razem była dość chaotyczna, ponieważ klienci musieliby się dowiedzieć, czy broker brokerów opcji binarnych ma do czynienia z prawdziwym interesem, czy nie.

Istnieje wiele amatorskich brokerów opcji typu binarnego, które mieszają się z profesjonalistami i czasem dość trudno powiedzieć różnicę między nimi. W rezultacie wielu klientów, którzy myślą, że mogą zarobić więcej pieniędzy z kapitału, które mają w drodze przekazania swoich aktywów do brokerów opcji typu binarnego, kończą się bankrutem, zamiast dlatego, że brokery opcji typu binarnego, które zostawili swój majątek, nie wiedziały, co naprawdę robiliśmy. Na szczęście, w 2013 roku, jedna z najbardziej znaczących organizacji z branży maklerskiej i handlowej postawiła stopę i oświadczyła, że ​​wszyscy brokerzy opcji typu binarnego muszą uzyskać licencję CIF, zanim będą mogli prowadzić działalność. Organizacją tą była Cypr Securities and Exchange Commission (CySEC).

CySEC stało się teraz ogromnym działem, którego obowiązkiem jest obserwowanie brokerów opcji typu binarnego, aby upewnić się, że są kwalifikowani do pracy i mogą handlować równomiernie. Baza operacyjna CySEC znajduje się na Cyprze, więc oznacza to, że tylko brokery typu binarnego, które działają pod jurysdykcją CySEC, będą musiały przestrzegać zasad, ale wiele innych organizacji przyjęło ten sposób działania, a obecnie większość brokerów opcji typu binarnego Na całym świecie nie może działać bez wcześniejszej licencji. Na przykład w Stanach Zjednoczonych organizacją, która jest odpowiedzialna za przestrzeganie brokerów, byłby CFTC.

Niekoniecznie oznacza to, że jeśli wybierzesz tylko brokerów opcji typu binarnego, które zostały zatwierdzone przez CySEC, które mogłyby być w stanie radzić sobie bez ryzyka. Ryzyko zawsze istniało i nie można bez ryzyka handlu. Nie ma ryzyka, ani zysków. Oznacza to jednak, że brokerzy podlegający jurysdykcji CySEC, któremu powierzono posiadanie aktywów przeszły kwalifikacje wymagane do uzyskania oficjalnej licencji jako brokerów opcji typu binarnego, i będą mogły wykonywać swoje zadania odpowiednio. Straty miałyby nieuchronnie występowanie, ale można uniknąć strat, które można zapobiec, jeśli dotyczy tylko licencjonowanych brokerów opcji typu binarnego. Jednym z głównych celów CySEC jest zapobieganie oszustwom i oszustwom wśród brokerów opcji typu binarnego. Jeśli nikt nie byłby w stanie uregulować, wtedy brokerzy opcji binarnych mogliby nakłonić niewinnych ludzi do ich treści. Obowiązkiem CySEC jest utrzymanie i monitorowanie wszystkich brokerów opcji typu binarnego w jej jurysdykcji, aby upewnić się, że nikt nie przeszedł przez ciemną stronę. Pierwsze przycinanie ma na celu wyrugowanie niezdolnych brokerów opcji binarnych, które zajmują się złymi intencjami.

W jaki sposób licencjonowanie i regulacja brokerów opcji binarnych działa

Chociaż CySEC ma siedzibę na Cyprze, jej obszar jurysdykcji jest znacznie większy. Ponieważ CySEC jest członkiem przepisów MiFID, CySEC faktycznie sprawuje kontrolę nad wszystkimi brokcjami opcji typu binarnego działającymi pod banderą Unii Europejskiej. Jest to bardzo skuteczne, aby upewnić się, że wszystkie brokery opcji typu binarnego pod banderą Unii Europejskiej będą przestrzegać tylko jednej organizacji licencjonowania i regulacji, aby mieć pewność, że nie wystąpią żadne przyszłe zamieszanie. Brokerów opcji typu binarnego dokładnie wiedziałby, kogo szukać, jeśli próbują uzyskać licencję na CIF, aby mogły dostać się do biznesu.

Ponadto, wszyscy brokery opcji typu binarnego, działający poza jurysdykcją CySEC, muszą współpracować z organizacją, jeśli chcą prowadzić interesy z brokerami opcji typu binarnego podlegającymi jurysdykcji CySEC. CySEC promuje dobre i solidne otoczenie handlowe, które zapewni ochronę klientów, a aby móc to zrobić, CySEC nie zezwalałaby brokerom opcji typu binarnego na ich jurysdykcję zajmować się zacienionymi zewnętrznymi pracownikami. Broker brokerów typu binarnego z prawem CySEC nie może również prowadzić transakcji z brokerami opcji typu binarnego działającymi w Stanach Zjednoczonych, chyba że dokonały wcześniejszych uzgodnień i współpracy z przepisami SEC lub CFTC, które regulują wiarygodność brokerów opcji binarnych w Zjednoczonym Królestwie Stany Ameryki.

Dlatego można przypuszczać, że CySEC jest ważną organizacją, która pracuje niestrudzenie, aby mieć pewność, że wszystkie brokery opcji typu binarnego są w stanie radzić sobie w sposób czysty i bez ukrytych intencji. Zapewniłoby to, że tylko rynek ma zdolność wpływania na przepływ handlu, a ludzka ręka nie będzie miała żadnych niechętnych ingerencji. Nawet jeśli CySEC nie rozprzestrzenia się skrzydłami na resztę świata, CySEC zdołał wziąć pod uwagę, że większość brokerów opcji typu binarnego prawdopodobnie zajmuje się brokcjami z binarnymi wariantami z innych krajów, a zatem CySEC dokonał niezbędnych korekt w kolejności Do zarządzania tym. Aby zabezpieczyć handel wszelkimi rodzajami potencjalnych nadużyć i oszustw, CySEC upewnił się, że wszystkie brokury opcji typu binarnego, które chcą prowadzić transakcje w swojej jurysdykcji, zostały sprawdzone i rozliczane.

Istnieje wiele brokerów opcji typu binarnego, które zostały zatwierdzone przez CySEC i mogą handlować klientami. Musisz być świadoma i zwracać uwagę na licencję na brokerów opcji typu binarnego, o których myślisz, ponieważ chociaż CySEC jest bardzo surowy, zawsze są tacy, którzy zdołają prześlizgnąć się przez sieć. Nie zajmuj się brokcjami opcji typu binarnego bez odpowiedniego licencjonowania.

Opcje binarne, licencjonowany broker, cysec, fsa, licencjonowanie, broker prawny
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.