Najlepsze intrumenty opcji binarnych 2017 - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
23.08. 2017 00:00  | 

Obecnie jedną z najlepszych metod na zyski przez internet to inwestowanie w opcje binarne. To szybka i niezawodna metoda na wzbogacenie się, choć aby uzyskać z niej pełny potencjał, należy poświęcić nieco czasu na analizy i naukę. Jeśli wiemy jednak w co inwestować i kierujemy się tak zwanym sentymentem rynkowym, czyli ogólnym trendem stosowanym przez większość innych inwestorów, nasza gra może być bardzo rentowna. W tym artykule przedstawię moje ulubione instrumenty finansowe w które inwestuję w tym roku i które pozwoliły mi już osiągnąć zysk niemal 30% rocznie. A zatem sprawdź sam na czym można zarobić i przeczytaj moje sugestie.

Metale szlachetne to bardzo konserwatywnie zachowujące się elementy rynku i bardzo łatwo jest przewidzieć ich kurs, a tym samym uzyskać solidny profit. W 2017 roku mamy kontynuację trendu spadku wartości złota i srebra, co wiąże się z globalnie dobrą kondycją gospodarki na praktycznie wszystkich rynkach. Możesz więc długofalowo otwierać pozycje sprzedaży opcji, aby zarabiać na pozycjach o długim czasie wygaśnięcia – najlepiej 14 lub 30 dni, w zależności od brokera. Ale uwaga: istnieją okresy w których złoto, srebro czy platyna idą do góry, co wywołane jest zawsze niestabilnością w polityce. Gdy tylko pojawiają się jakieś napięcia na Bliskim Wschodzie albo istnieje zagrożenie ze strony Korei Północnej, ceny gwałtownie szybują, po to żeby ostatecznie po tygodniu a najdłużej dwóch opaść do podstawowego poziomu. Sprytny inwestor potrafi wcześniej przewidzieć te ruchy i dokonać właściwych decyzji, pozwalających na osiągnięcie dużych zysków.

Pary walutowe z dolarem amerykańskim, na przykład EUR/USD, USD/ JPY oraz GBP/USD. Dolar tanieje od początku zaprzysiężenia Donalda Trumpa na prezydenta i nie jest to przypadek, a konsekwentnie realizowana polityka amerykańskiego rządu. Ma ona pomóc eksporterom, czyli amerykańskim firmom które sprzedają towary za granicę. Dla osób które zajmują się tą formą działalności którą jest zarabianie na opcjach binarnych to również dobry moment aby wejść w sprzedaż dolara i stawiać na jego osłabienie. Warto pamiętać, że oczywiście będą także momenty w których dolar będzie rósł – ale nie liczyłbym na długie okresy takiego wzrostu. Którą z podanych par walutowych najlepiej wybrać do handlu? To już zależy od was, ale sugeruję dolar do jena. Jest to bardzo stabilna para, a więc łatwa do przewidzenia jeśli chodzi o kierunek ruchu. Decydując się na grę na opcje binarne na tych walutach kluczowe jest również śledzenie danych podawanych przez bank centralny oraz informacji o stopach procentowych. Wpływają one bezpośrednio na kurs walut i na ogół podawane są w tygodniowych interwałach. Otwierając pozycję opcji przed publikacją raportu możemy łatwo przewidzieć o ile zmieni się pozycja i tym samym zarobić na oczekiwanej zmianie.

Indeksy giełdowe NASDAQ i S&P500 są instrumentem opcji binarnych które większość brokerów ma w swojej ofercie, dlatego możesz również prowadzić na nich skuteczną grę. NASDAQ jest indeksem spółek technologicznych notowanym na giełdzie w Nowym Jorku, w tym tak znanych jak Google, Amazon czy Tesla i zbiera on średnią kursów akcji. Obecnie notujemy ciągły wzrost tego indeksu rok do roku, począwszy od 2008 dlatego bez wahania można przewidzieć, że obecnie będzie również korzystnie go kupić. S&P 500 z kolei zbiera bardziej tradycyjne spółki z sektora usług, produkcji czy materiałów podstawowych i jest równie przewidywalny w swoich wzrostach. Otwieraj pozycję opcji w których możesz zarabiać na zyskach, przewidując zwyżkę przy użyciu analizy technicznej i w większości przypadków powinno ci się udać zarobić i to niemało. Życzymy dużych zysków i wielu udanych transakcji!

inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,instrumenty
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.