Najwazniejsze narzedzia inwestora opcji binarnych - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
17.05. 2017 00:00  | 

Doświadczeni gracze opcji binarnych dobrze wiedzą, że oprócz znajomości rynku i zasad inwestowania na rynkach kapitałowych wymagana jest jeszcze jedna rzecz – dobre narzędzia. Inwestowanie to prostu systematyczna praca i jak w każdej robocie, tu także będziesz potrzebował narzędzi które ci ją ułatwią. Przeczytaj co warto mieć, aby zarabianie na opcjach binarnych stało się łatwe i pozbawione niepotrzebnego stresu.

Najważniejszą rzeczą z jakiej powinien korzystać każdy trader jest dziennik inwestora. Można go prowadzić w formie ręcznie spisywanych notatek w zeszycie lub w notesie, albo cyfrowo – w pliku Worda, lub jeszcze nowocześniej: jako aplikacja na telefon lub tablet, co pozwoli w każdym momencie sięgać po notatki znajdujące się w Chmurze. A notatkami możesz dzielić się także ze wszystkimi: dlaczego nie spisywać notesu w formie bloga inwestycyjnego? W ten sposób inni gracze opcji binarnych będą mogli motywować cię do lepszej pracy oraz kibicować zyskom które osiągasz. Którąkolwiek z metod byś nie wybrał, wszystkie mają wspólny mianownik. W dzienniku inwestora chodzi o to, aby spisywać osiągnięcia, dokonane transakcje i zyski, ale także porażki. Pozwoli ci to lepiej zaplanować otwierane pozycje oraz ocenić na czym można zarobić. Wystarczy, że na koniec dnia giełdowego cofniesz się do wcześniejszych operacji i od razu przekonasz się, czy mogłeś lepiej zainwestować, czy też jednak tego dnia powinieneś zrezygnować z otwierania nowych pozycji. Taki dziennik jest także znakomitym narzędziem do inwestowania długoterminowego, dla opcji o dłuższych czasach zapadalności, ponieważ przedstawia wyniki z całego okresu twojej gry na opcjach binarnych.

Jeśli natomiast chcesz spróbować algorytmicznego inwestowania, skorzystaj z możliwości jakie dają roboty. To oprogramowanie nie tylko podpowie ci jak można zarobić pieniądze, w który momencie ustawić opcję Call lub Put, ale także wybierze odpowiednie przedziały czasowe oraz instrumenty, a to wszystko po to, aby dobrze zainwestować przy ograniczeniu ryzyka. Roboty opcji binarnych są łatwe w obsłudze, posiadają nieskomplikowany interfejs użytkownika i są przeznaczone również dla początkujących. Ale uważaj – przed skorzystaniem z oprogramowania które będzie za ciebie realizowało transakcje, dobrze zastanów się nad jego wyborem. W Internecie znajdziesz wybór wielu różnych automatycznych systemów tradingowych, ale nie każdy z nich będzie idealny. Ich producenci na ogół wiele obiecują, ale w niektórych przypadkach obietnice te nie pokrywają się z rzeczywistością, dlatego na źle działającym oprogramowaniu możesz stracić tylko pieniądze. Zanim kupisz jakiegokolwiek robota, przeczytaj najpierw recenzję i dowiedz się wszystkiego co tylko możesz o jego działaniu. Pomogą ci w tym opinie o robocie na forach, w mediach społecznościowych i w wyspecjalizowanych serwisach dla inwestorów.

Klasycznym narzędziem z którego również powinni korzystać wszyscy jest natomiast Microsoft Excel, albo jego bezpłatne odpowiedniki, na przykład polecany przeze mnie Open Office Calc. Podsumuj w nim wszystkie zyski, straty i wydatki – nie tylko z opcji binarnych, ale także z całego budżetu. Ułatwi ci to kontrolowanie bilansu i właściwe gospodarowanie kapitałem, które jest krytycznie ważne dla sukcesu z inwestowania na rynkach finansowych. A to nie wszystko co potrafi arkusz kalkulacyjny: znajdziesz w nim gotowe formuły (lub ściągniesz odpowiednie pliki z Internetu), wyliczające dla ciebie wartości wskaźników technicznych. Wystarczy wprowadzić do niego parametry z wykresu i już dowiesz się ile wynosi MACD, wskaźniki stochastyczne, czy też inne parametry, a to z kolei ułatwi ci podjęcie decyzję o otwarciu opcji. Wszystko dla jeszcze większego zysku!

inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,analiza
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.